#ЗМІ про нас

Бізнес виходить із карантину: Будівельна група “Синергія” створює робочі місця на будівництві ЖК “Синергія Сіті”

 

У першій половині травня 2020 року Будівельна Група “Синергія” відновить роботи на будівельному майданчику ЖК “Синергія Сіті” у концепції “місто в місті” та школи “Синергія” на 1300 дітей по вулиці Достоєвського в м. Ірпінь

 

Відповідне рішення у компанії забудовника спрямоване на стимулювання виходу економіки регіону із карантину після послаблення обмежувальних заходів шляхом створення сотень додаткових робочих місць та виконання всіх зобов'язань перед інвесторами житлового комплексу.

Обмежувальні заходи, які були введені на час карантину з метою недопущення швидкого поширення коронавірусу серед населення України, безумовно матимуть негативні наслідки для економіки держави. У Кабінеті Міністрів України прогнозують, що за підсумками першої половини 2020 року падіння української економіки становитиме 4,8%, а ріст безробіття – 9,4%. Враховуючи те, що частка будівельного бізнесу в економіці України складає понад 2,5%, а частина забудовників взагалі зупинили роботу на будівельних майданчиках, без роботи залишились десятки тисяч громадян.

У зв’язку з цим, в Будівельній Групі “Синергія” було прийнято рішення про якнайшвидше відновлення робіт на об'єктах багатоквартирної забудови із створенням додаткових робочих місць. Крім того, як відзначають у компанії, старт робіт на будівельних майданчиках сприятиме розвитку суміжних галузей до сфери нерухомості, що безперечно матиме позитивний вплив на економіку України та врятує багато сімей від безробіття:

“Цього тижня ми відновлюємо будівництво школи та житлового комплексу “Синергія Сіті”. Це важливий крок для багатьох людей, які опинилися у центрі несподіваної кризи через поширення коронавірусу. Запуск нашої роботи означає економічне пожвавлення у багатьох супутніх галузях. Крім цього, ми створюємо сотні нових робочих місць та продовжуємо будувати соціальні об’єкти. Зокрема, наразі в процесі будівництва знаходиться загальноосвітня школа на 1300 місць”, – прокоментував директор БГ “Синергія” Ігор Оверко.

Будівництво школи та ЖК “Синергія Сіті” здійснюється на земельній ділянці площею 3,426 га. з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Компанія має повний пакет дозвільних документів для будівництва ЖК “Синергія Сіті” та навчального закладу.

Нагадаємо, що Будівельна група “Синергія” — є одним із найбільших забудовників України з високим рівнем надійності та соціально відповідальною компанією. За 10 років роботи на ринку нерухомості України БГ “Синергія” реалізувала понад 10 успішних комерційних та соціальних проєктів в передмісті столиці м. Ірпінь. Також цього року БГ “Синергія” одна із перших долучилася до реконструкції Ірпінської інфекційної лікарні.

 

Джерело: РБК-Україна
Поділитися:
Інші новини
20 Квітня 2021
Іпотека під 7%: як скористатися програмою й придбати квартиру
На початку березня стартувала програма доступної іпотеки під 7% річних
#Новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок