#ЗМІ про нас

Бізнес виходить із карантину: Будівельна група “Синергія” створює робочі місця на будівництві ЖК “Синергія Сіті”

 

У першій половині травня 2020 року Будівельна Група “Синергія” відновить роботи на будівельному майданчику ЖК “Синергія Сіті” у концепції “місто в місті” та школи “Синергія” на 1300 дітей по вулиці Достоєвського в м. Ірпінь

 

Відповідне рішення у компанії забудовника спрямоване на стимулювання виходу економіки регіону із карантину після послаблення обмежувальних заходів шляхом створення сотень додаткових робочих місць та виконання всіх зобов'язань перед інвесторами житлового комплексу.

Обмежувальні заходи, які були введені на час карантину з метою недопущення швидкого поширення коронавірусу серед населення України, безумовно матимуть негативні наслідки для економіки держави. У Кабінеті Міністрів України прогнозують, що за підсумками першої половини 2020 року падіння української економіки становитиме 4,8%, а ріст безробіття – 9,4%. Враховуючи те, що частка будівельного бізнесу в економіці України складає понад 2,5%, а частина забудовників взагалі зупинили роботу на будівельних майданчиках, без роботи залишились десятки тисяч громадян.

У зв’язку з цим, в Будівельній Групі “Синергія” було прийнято рішення про якнайшвидше відновлення робіт на об'єктах багатоквартирної забудови із створенням додаткових робочих місць. Крім того, як відзначають у компанії, старт робіт на будівельних майданчиках сприятиме розвитку суміжних галузей до сфери нерухомості, що безперечно матиме позитивний вплив на економіку України та врятує багато сімей від безробіття:

“Цього тижня ми відновлюємо будівництво школи та житлового комплексу “Синергія Сіті”. Це важливий крок для багатьох людей, які опинилися у центрі несподіваної кризи через поширення коронавірусу. Запуск нашої роботи означає економічне пожвавлення у багатьох супутніх галузях. Крім цього, ми створюємо сотні нових робочих місць та продовжуємо будувати соціальні об’єкти. Зокрема, наразі в процесі будівництва знаходиться загальноосвітня школа на 1300 місць”, – прокоментував директор БГ “Синергія” Ігор Оверко.

Будівництво школи та ЖК “Синергія Сіті” здійснюється на земельній ділянці площею 3,426 га. з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Компанія має повний пакет дозвільних документів для будівництва ЖК “Синергія Сіті” та навчального закладу.

Нагадаємо, що Будівельна група “Синергія” — є одним із найбільших забудовників України з високим рівнем надійності та соціально відповідальною компанією. За 10 років роботи на ринку нерухомості України БГ “Синергія” реалізувала понад 10 успішних комерційних та соціальних проєктів в передмісті столиці м. Ірпінь. Також цього року БГ “Синергія” одна із перших долучилася до реконструкції Ірпінської інфекційної лікарні.

 

Джерело: РБК-Україна
Поділитися:
Інші новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
24 Червня 2020
Новобудови передмістя, орієнтовані на сім’ї з дітьми
3m2 підібрав новобудови передмістя, де особлива увага приділена дитячій інфраструктурі
#Новини
19 Червня 2020
Комерційна нерухомість в жилому комплексі є необхідним елементом екосистеми сучасного житла — Ігор Оверко
В Будівельній групі Синергія швидко відреагували на зміни, що відбуваються на ринку комерційної нерухомості. Компанія готова до перезавантаження бізнесів
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок