#ЗМІ про нас

Будівельна група "Синергія" презентувала грандіозний проект "сучасного міста" - ЖК "Синергія Сіті"

28 серпня 2019 року в Києві Будівельна група "Синергія" провела презентацію сучасного житлового комплексу бізнес-класу - "Синергія Сіті".

Слоган комплексу - "наважся на втечу", - заклик до розміреного життя в екологічному та комфортному житловому комплексі передмістя в порівнянні з галасливим, тісним мегаполісом з високим ритмом життя.

1

БГ "Синергія"- це девелоперська компанія, яка займається проектуванням, будівництвом, реалізацією та обслуговуванням об'єктів нерухомості. Протягом 9-ти років БГ “Синергія” перетворює м.Ірпінь в комфортне передмістя. Зводить не тільки будинки, але і розвиває всю інфраструктуру, яка знаходиться поруч: будує дороги, школи, дитсадки, а також створює умови для розвитку малого бізнесу.

ЖК "Синергія Сіті"- це один з найбільш масштабних проектів житлової нерухомості в Київській області, саме у цьому проекті БГ Синергія акумулювала весь багаторічний напрацьований досвід. Будівництво житлового комплексу на земельній ділянці площею 15 га заплановано в зеленій південно-західній частині курортного містечка Ірпінь, поблизу річки.

2

Для того щоб допомогти інвесторам у виборі квартири, у комплексі виділений цілий поверх під мебльовані шоуруми типових планувань -кожен охочий може побачити, як буде виглядати  дизайн його майбутньої квартири.

4

Також, на презентації розповіли про ціни на квадратні метри в ЖК "Синергія Сіті", які для ЖК бізнес-класу в передмісті виглядають дуже привабливо, з ними можна ознайомитися на сайті комплексу.

5

Після отримання ключів від квартири, піклуватися про благоустрій, забезпечувати комфорт на території комплексу буде власна обслуговуюча компанія, яка укомплектована цілим штатом кваліфікованих спеціалістів.

6

ЖК “Синергія Сіті” - унікальне місце, де є значне різноманіття вибору активностей на будь-який смак. Тут є активний відпочинок - на території комплексу будуть проходити заходи, які допоможуть енергійно провести час. Тут є, де розслабитися - заняття з йоги та медитації, а також різноманітні майстер-класи.

7

Презентацію проекту провела команда БГ "Синергія" на чолі з генеральним директором Ігорем Оверко. Спікерами на заході виступили партнери БГ "Синергія", які підкреслили додаткові особливості проекту:

  • креатив від FEDORIV;
  • комерційна нерухомість від Української Торгової Гільдії;
  • безпека тарозумний будинок від Ajax;
  • енергоефективність від BOSCH;
  • дизайнерські рішення від PLANiUM.

8

Гостями стали експерти ринку нерухомості України, виконавчий директор Конфедерації будівельників України Олег Ярошенко, топ-менеджери успішних ріелторських компаній і креативних дизайнерських агентств, представники ЗМІ, власники малого та середнього бізнесу.

Джерело: ФОКУС
Поділитися:
Інші новини
24 Лютого 2020
З чого починалось і чому Синергія
Мета філософії бренду Синергія — не просто продати квартиру, а створити краще та зручніше життя у квартирі, дворі, районі, місті.
#Новини
23 Січня 2020
СУД РОЗБЛОКУВАВ БУДІВНИЦТВО В ІРПЕНІ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ "СИНЕРГІЯ СІТІ"
Печерський районний суд Києва ухвалив рішення зняти арешт з земельних ділянок, чим визнав законність будівництва житлового комплексу “Синергія Сіті”. Про це йдеться в інформаційному повідомленні на сайті будівельної групи "Синергія".
#Новини
19 Грудня 2019
Кращий житловий комплекс передмістя — ЖК City Park від Синергії
Житловий комплекс “City Park” від Будівельної Групи “Синергія” здобув перемогу в номінації “Кращий житловий комплекс передмістя”
#Новини
12 Грудня 2019
ОБРАЛИ НАЙКРАЩИМ ЗАБУДОВНИКОМ 2019 РОКУ В ПЕРЕДМІСТІ КИЄВА БУДІВЕЛЬНУ ГРУПУ "СИНЕРГІЯ"
У рамках премії "Вибір року" українські споживачі обрали бренд Будівельна група “Синергія” як найкращий забудовник 2019 року у передмісті Києва
#Новини
11 Грудня 2019
Будівельна Група Синергія визнана найкращим девелопером у передмісті Києва у премії Вибір року 2019
#Новини
9 Грудня 2019
Надійний забудовник. БГ «Синергія» визнана лідером на ринку нерухомості Київської області
БГ «Синергія» здобула перемогу в головній номінації премії "EE Real Estate Awards" — "Developer of the Year. Kyiv region" (Девелопер року Київської області)
#Новини
5 Грудня 2019
Девелопером року в Київській області в 2019 визнано Будівельну групу Синергія
Будівельна Група "Синергія" здобула перемогу в головній номінації премії EE Real Estate Awards — Девелопер року Київської області
#Новини
30 Жовтня 2019
ТОП-10 проектів корпоративної соціальної відповідальності
В цьому номері ми зібрали історії успішної та взаємовигідної співпраці бізнесу і суспільства, які мають синергетичний ефект
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок