#ЗМІ про нас

«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко

 

Property Times:

Українці продовжують інвестувати в нерухомість на етапі будівництва. Однак це несе додаткові ризики для покупців — десятки житлових комплексів у столиці та передмістях не введені в експлуатацію протягом багатьох років. Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі. Про це він розповів в ефірі програми «Час: Online» на «5 каналі».

 

«Моя порада така — в першу чергу передивіться документи. Якщо будівельна компанія чи забудовник не дає можливості подивитися документи у відкритому доступі, зокрема у себе на сайті, це вже повинно вас насторожити. Зокрема йдеться про дозвіл на початок будівельних робіт, право власності на землю. І дуже важливо — технічні умови на проведення інженерних комунікацій. Бо ви ж розумієте, будинок без інженерії — це мертвий будинок. Далі у відкритих електронних реєстрах варто перевірити право власності на землю — чи співпадає воно з тим, що зазначено на сторінці компанії. А на сайті Державної архітектурної інспекції переконайтеся, чи дійсний дозвіл на старт будівельних робіт, чи вказана та сама ділянка. Якщо це співпадає, то маємо 50 відсотків гарантії, що все буде гаразд», — зазначив експерт.

Ігор Оверко також нагадав, що перед купівлею нерухомості не зайвим буде перевірити, чи компанія системно займається будівництвом, чи має позитивну історію здачі об’єктів в експлуатацію. «Потрібно переконатися, що компанія серйозна, чи є в неї портфель успішно зданих в експлуатацію будинків. І не кілька років тому, а, наприклад, минулого року. В такому випадку ми розуміємо, що компанія системно займається будівельним напрямком і ваша інвестиція буде надійною», — прокоментував Ігор Оверко.

Раніше експерт розповів про те, яким чином на будівельну галузь країни вплинула пандемія коронавірусу. Крім складних економічних викликів, ринок отримав і позитивні зрушення. Наприклад, карантинні заходи мотивували будівельну групу «Синергія» до активного використання онлайн-інструментів.

«Перше, необхідно було переходити на електронні способи ведення бізнесу. Мається на увазі робота з клієнтами, робота з архітектурними, інженерними, бухгалтерськими та іншими підрозділами. Тобто відбулася повна діджиталізація компанії. Друге стосується роботи з клієнтами. Ми швидкими темпами почали запроваджувати ідеї, які давно планували, але відкладали на майбутнє. А саме: онлайн-перегляди житлових комплексів, онлайн-перегляди квартир. Тобто людям не потрібно виходити з дому. Ми надали можливість нашим клієнтам дистанційно обирати житло, приймати рішення щодо покупки, в телефонному режимі консультуватися з менеджерами, а також комунікувати через „Zoom“ та інші зручні платформи», — пояснив Ігор Оверко.

Експерти прогнозують, що цього року нових пропозицій на первинному ринку житла стане менше. Крім цього, виросте вартість будівельних матеріалів. Тому ціни, відповідно, можуть зрости. Однак виростуть також надійність компаній та якість квадратних метрів.

 

Джерело: Property Times
Поділитися:
Інші новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
24 Грудня 2020
Будівельна Група "Синергія" вдруге визнана девелоперською компанією року в премії "Вибір року»
У цьому році Будівельній групі «Синергія» вдалось вкотре закріпити за собою звання девелоперської компанії року у Київській області
#Новини
22 Грудня 2020
Будівельну групу "Синергія" визнали найкращим забудовником 2020 року на фестивалі "Вибір року"
Будівельна група "Синергія" вже вдруге поспіль отримала визнання на конкурсі "Вибір року"
#Новини
21 Грудня 2020
Будівельна група «Синергія» отримала нагороду «Вибір року 2020 в Україні»
Будівельна група «Синергія» підтвердила свій статус надійного забудовника, вдруге поспіль отримавши нагороду "Вибір року 2020 в Україні"
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок