#ЗМІ про нас

Комерційна нерухомість в жилому комплексі є необхідним елементом екосистеми сучасного житла — Ігор Оверко

 

Після цієї весни власники кафе, магазинів та фітнес-клубів шукатимуть нові локації та нові рішення для розвитку своїх бізнесів.

 

В Будівельній групі Синергія швидко відреагували на зміни, що відбуваються на ринку комерційної нерухомості. Компанія готова до перезавантаження бізнесів. Та навіть анонсувала власну програму підтримки бізнесу в регіоні. Та про все по порядку.

1

Будівельна група Синергія — розвиває свої житлові квартали як незалежні екосистеми. Вони мають все необхідне для динамічного життя сучасної людини: двори без машин, продуманий благоустрій, спортивні майданчики, двір-парки, сучасні ігрові зони та власну розвинену інфраструктуру. 

Перші поверхи в своїх проєктах забудовник віддає під магазини, кафе та заклади сфери обслуговування. В компанії вважають, що такий підхід створює комфорт та зручність для мешканців, адже все необхідне під рукою. А ще відкриває нові можливості для розвитку малого і середнього бізнесу. 

Як виглядає поєднання житлової та комерційної нерухомості від БГ Синергія, можна простежити на прикладі житлового комплексу Green Side:

  • тут продумали велику варіативність планувань: від 30 до 300 кв. м. на першому та другому поверхах будинків. А значить відкрити чи розвинути власну справу може як власник барбершопу, так і мережевий супермаркет;
  • суспільний простір навколо будинків: вхідні групи організовані таким чином, щоб їх могли відвідувати жителі не тільки комплексу, а й сусідніх будинків та частини міста. Це значно підвищує відвідуваність закладу;
  • великий житловий комплекс: в 5-ти будинках комплексу 830 квартир, а це 2000 жителів з потребами у занятті спортом, турботою про здоров’я дітей, якісних продуктах під боком та багато іншого;
  • вигідне розташування: 10 хвилин до метро Академмістечко, в 500 метрах від комплексу розташовані зупинки наземного транспорту, що дозволяє говорити про великий пасажиропотік;
  • великі скляні панорамні фасади, що приваблюють відвідувачів, та додатковий бонус розказати про себе;
  • зручний під’їзд на власному авто та декілька зон парковок з доступом для гостей, відвідувачів інфраструктурних об’єктів, розташованих на території житлового комплексу.

Особливої актуальності інтеграція комерційної нерухомості в екосистему житлового комплексу набула цього року через введення карантинних обмежень. В БГ “Синергія” з метою підтримати малий та середній бізнес та стимулювати створення нових робочих місць, запровадили програму лояльності для підприємців. У компанії в такий спосіб вирішили підтримати людей, які у непростих умовах хочуть розширити свій бізнес або започаткувати його. 

2

Директор компанії Ігор Оверко повідомив, що підприємці отримають “ремонтні канікули” і не будуть сплачувати орендну плату за комерційні площі у ЖК Green Side до вересня місяця. А до кінця року діятимуть пільгові умови — лише 20 % від загальної вартості оренди. 

“Це наш внесок у підтримку українських родин й економіки країни. Розширення або створення нового бізнесу — це завжди додаткові робочі місця, і, як наслідок, свіжі вливання в економіку. Це саме те, що потрібно усім після такої несподіваної та масштабної зупинки на карантин” — підсумував Ігор Оверко.

Джерело: 3m2
Поділитися:
Інші новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
24 Червня 2020
Новобудови передмістя, орієнтовані на сім’ї з дітьми
3m2 підібрав новобудови передмістя, де особлива увага приділена дитячій інфраструктурі
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок