#ЗМІ про нас

Девелопером року в Київській області в 2019 визнано Будівельну групу Синергія

 

26 листопада 2019 року в готелі "InterContinental" в м. Києві пройшов міжнародний форум "THE EE REAL ESTATE FORUM". В рамках форуму, організатори заходу URE Club та Europaproperty.com щорічно відзначають досягнення гравців ринку нерухомості премією "EE Real Estate Awards".

У форумі взяли участь понад 200 представників ринку нерухомості східної Європи з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусії, Азербайджану, Грузії та інших країн східної Європи. В рамках форуму, організатори заходу URE Club та Europaproperty.com щорічно відзначають досягнення гравців ринку нерухомості премією "EE Real Estate Awards".

Цього року Будівельна Група "Синергія" здобула перемогу в головній номінації премії — "Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області").

Міжнародне професійне журі відзначило Будівельну Групу "Синергія" як надійного забудовника передмістя столиці. Враховувався головний показник надійності — кількість закінчених будівництв та зданих об'єктів. 2019 року будівельна група "Синергія" здала в експлуатацію найбільше квадратних метрів в Київській області. Це понад 65 тис. кв. метрів житла, 1073 квартири в 7-ми будинках в житлових комплексах комфорт-класу — Green Side та City Park.

Зміцнити позиції будівельної групи допомогли стандарти Синергії, в яких девелопер поєднав аналіз потреб клієнтів, досвід попередніх об’єктів та тренди розвитку українського та європейського ринку нерухомості.

Забудовник будує житлові квартали у відповідності з усіма стандартами Синергії: яскраві фасади, функціональні планування, світлі та просторі під'їзди, безшумні ліфти та двір-парк з ландшафтним дизайном.

Важливим фактором високої оцінки компанії назвали прозорість та відкритість девелопера на всіх етапах від створення концепції до ефективної експлуатації будинків. Забудовник має всю необхідну дозвільну та проектну документацію згідно законодавства та відкритий доступ до актуальної інформації про діяльність компанії. Більш того, девелопер практикує відкриті зустрічі з інвесторами та залучає їх до обговорення та контролю створення майбутнього житлового простору. Таким чином, відносини забудовник-інвестор стають вже соціальним майданчиком для приємного та комфортного життя.

2

З привітаннями та за коментарем з нагоди перемоги Будівельної Групи "Синергія" в 5-ій щорічній премії "EE Real Estate Awards 2019" в номінації "Developer of the Year in Kyiv region" ми звернулися до Генерального директора компанії — Ігоря Оверка:

"У першу чергу, дякую URE Club та Europaproperty.com за організацію міжнародного форуму "THE EE REAL ESTATE FORUM".

З моменту заснування в 2011 році Синергія пройшла шлях від компанії, що продає квадратні метри, до девелопера, який перетворює сучасний житловий простір. Ми створюємо безпечні та комфортні райони Синергії з технологічними рішеннями, яскравою архітектурою та турботою про людей.

Міжнародне визнання досягнень Будівельної Групи "Синергія" в рамках щорічної премії "EE Real Estate Awards" та перемога в номінації "Developer of the Year in Kyiv region" ще раз підкреслює, що наша компанія обрала правильний вектор розвитку. Ми і далі будемо багато працювати та розвиватися, щоб створювати житлові квартали Синергії, які закладають основу для нового рівня життя.”

Джерело: korrespondent.net
Поділитися:
Інші новини
11 Листопада 2020
Що потрібно знати для того, щоб заробити на перепродажі нерухомості
Нерухомість залишається одним із найпривабливіших інструментів збереження та примноження капіталу. Як правильно обрати квадратні метри та отримати максимальний дохід від своєї інвестиції розглянемо далі
#Новини
10 Листопада 2020
Де у новобудовах під Києвом пропонують індивідуальне опалення
#Новини
2 Листопада 2020
Ігор Оверко: «Для багатьох компаній перша хвиля коронакризи стала фатальною. Але не для «Синергії»
Як компанії Синергія вдалося у скрутний час наростити продуктивність; чому Ігор Оверко відмовився від передвиборчої гонки і як впливає депутатське посвідчення на бізнес – читайте в інтерв’ю ФОКУС
#Новини
22 Жовтня 2020
Експерт прогнозує зростання вартості житла на первинному ринку у столичному регіоні
Протягом найближчих 2-3 місяців спостерігатимуться тенденції до зростання вартості житла у Києві та столичному регіоні на 10-15%
#Новини
30 Вересня 2020
Інвестиції на старті нової черги: 5 ЖК передмістя
Щоб допомогти визначитися тим, хто задумався про покупку квартири в передмісті, ми зібрали свіжі старти продажів в ЖК, де є 2 черги за вигідними цінами.
#Новини
25 Вересня 2020
Будівельній групі Синергія 10 років – єдиний архітектурний стиль, двори-парки та активні перші поверхи
Цьогоріч своє десятиріччя відзначає найбільший девелопер Київського регіону — Будівельна група Синергія. Кращим підсумком роботи забудовника є його об’єкти та історії людей, які тут мешкають.
#Новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок