#ЗМІ про нас

Девелопером року в Київській області в 2019 визнано Будівельну групу Синергія

 

26 листопада 2019 року в готелі "InterContinental" в м. Києві пройшов міжнародний форум "THE EE REAL ESTATE FORUM". В рамках форуму, організатори заходу URE Club та Europaproperty.com щорічно відзначають досягнення гравців ринку нерухомості премією "EE Real Estate Awards".

У форумі взяли участь понад 200 представників ринку нерухомості східної Європи з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусії, Азербайджану, Грузії та інших країн східної Європи. В рамках форуму, організатори заходу URE Club та Europaproperty.com щорічно відзначають досягнення гравців ринку нерухомості премією "EE Real Estate Awards".

Цього року Будівельна Група "Синергія" здобула перемогу в головній номінації премії — "Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області").

Міжнародне професійне журі відзначило Будівельну Групу "Синергія" як надійного забудовника передмістя столиці. Враховувався головний показник надійності — кількість закінчених будівництв та зданих об'єктів. 2019 року будівельна група "Синергія" здала в експлуатацію найбільше квадратних метрів в Київській області. Це понад 65 тис. кв. метрів житла, 1073 квартири в 7-ми будинках в житлових комплексах комфорт-класу — Green Side та City Park.

Зміцнити позиції будівельної групи допомогли стандарти Синергії, в яких девелопер поєднав аналіз потреб клієнтів, досвід попередніх об’єктів та тренди розвитку українського та європейського ринку нерухомості.

Забудовник будує житлові квартали у відповідності з усіма стандартами Синергії: яскраві фасади, функціональні планування, світлі та просторі під'їзди, безшумні ліфти та двір-парк з ландшафтним дизайном.

Важливим фактором високої оцінки компанії назвали прозорість та відкритість девелопера на всіх етапах від створення концепції до ефективної експлуатації будинків. Забудовник має всю необхідну дозвільну та проектну документацію згідно законодавства та відкритий доступ до актуальної інформації про діяльність компанії. Більш того, девелопер практикує відкриті зустрічі з інвесторами та залучає їх до обговорення та контролю створення майбутнього житлового простору. Таким чином, відносини забудовник-інвестор стають вже соціальним майданчиком для приємного та комфортного життя.

2

З привітаннями та за коментарем з нагоди перемоги Будівельної Групи "Синергія" в 5-ій щорічній премії "EE Real Estate Awards 2019" в номінації "Developer of the Year in Kyiv region" ми звернулися до Генерального директора компанії — Ігоря Оверка:

"У першу чергу, дякую URE Club та Europaproperty.com за організацію міжнародного форуму "THE EE REAL ESTATE FORUM".

З моменту заснування в 2011 році Синергія пройшла шлях від компанії, що продає квадратні метри, до девелопера, який перетворює сучасний житловий простір. Ми створюємо безпечні та комфортні райони Синергії з технологічними рішеннями, яскравою архітектурою та турботою про людей.

Міжнародне визнання досягнень Будівельної Групи "Синергія" в рамках щорічної премії "EE Real Estate Awards" та перемога в номінації "Developer of the Year in Kyiv region" ще раз підкреслює, що наша компанія обрала правильний вектор розвитку. Ми і далі будемо багато працювати та розвиватися, щоб створювати житлові квартали Синергії, які закладають основу для нового рівня життя.”

Джерело: korrespondent.net
Поділитися:
Інші новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
24 Червня 2020
Новобудови передмістя, орієнтовані на сім’ї з дітьми
3m2 підібрав новобудови передмістя, де особлива увага приділена дитячій інфраструктурі
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок