#ЗМІ про нас

Девелопером року в Київській області в 2019 визнано Будівельну групу Синергія

 

26 листопада 2019 року в готелі "InterContinental" в м. Києві пройшов міжнародний форум "THE EE REAL ESTATE FORUM". В рамках форуму, організатори заходу URE Club та Europaproperty.com щорічно відзначають досягнення гравців ринку нерухомості премією "EE Real Estate Awards".

У форумі взяли участь понад 200 представників ринку нерухомості східної Європи з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусії, Азербайджану, Грузії та інших країн східної Європи. В рамках форуму, організатори заходу URE Club та Europaproperty.com щорічно відзначають досягнення гравців ринку нерухомості премією "EE Real Estate Awards".

Цього року Будівельна Група "Синергія" здобула перемогу в головній номінації премії — "Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області").

Міжнародне професійне журі відзначило Будівельну Групу "Синергія" як надійного забудовника передмістя столиці. Враховувався головний показник надійності — кількість закінчених будівництв та зданих об'єктів. 2019 року будівельна група "Синергія" здала в експлуатацію найбільше квадратних метрів в Київській області. Це понад 65 тис. кв. метрів житла, 1073 квартири в 7-ми будинках в житлових комплексах комфорт-класу — Green Side та City Park.

Зміцнити позиції будівельної групи допомогли стандарти Синергії, в яких девелопер поєднав аналіз потреб клієнтів, досвід попередніх об’єктів та тренди розвитку українського та європейського ринку нерухомості.

Забудовник будує житлові квартали у відповідності з усіма стандартами Синергії: яскраві фасади, функціональні планування, світлі та просторі під'їзди, безшумні ліфти та двір-парк з ландшафтним дизайном.

Важливим фактором високої оцінки компанії назвали прозорість та відкритість девелопера на всіх етапах від створення концепції до ефективної експлуатації будинків. Забудовник має всю необхідну дозвільну та проектну документацію згідно законодавства та відкритий доступ до актуальної інформації про діяльність компанії. Більш того, девелопер практикує відкриті зустрічі з інвесторами та залучає їх до обговорення та контролю створення майбутнього житлового простору. Таким чином, відносини забудовник-інвестор стають вже соціальним майданчиком для приємного та комфортного життя.

2

З привітаннями та за коментарем з нагоди перемоги Будівельної Групи "Синергія" в 5-ій щорічній премії "EE Real Estate Awards 2019" в номінації "Developer of the Year in Kyiv region" ми звернулися до Генерального директора компанії — Ігоря Оверка:

"У першу чергу, дякую URE Club та Europaproperty.com за організацію міжнародного форуму "THE EE REAL ESTATE FORUM".

З моменту заснування в 2011 році Синергія пройшла шлях від компанії, що продає квадратні метри, до девелопера, який перетворює сучасний житловий простір. Ми створюємо безпечні та комфортні райони Синергії з технологічними рішеннями, яскравою архітектурою та турботою про людей.

Міжнародне визнання досягнень Будівельної Групи "Синергія" в рамках щорічної премії "EE Real Estate Awards" та перемога в номінації "Developer of the Year in Kyiv region" ще раз підкреслює, що наша компанія обрала правильний вектор розвитку. Ми і далі будемо багато працювати та розвиватися, щоб створювати житлові квартали Синергії, які закладають основу для нового рівня життя.”

Джерело: korrespondent.net
Поділитися:
Інші новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
24 Грудня 2020
Будівельна Група "Синергія" вдруге визнана девелоперською компанією року в премії "Вибір року»
У цьому році Будівельній групі «Синергія» вдалось вкотре закріпити за собою звання девелоперської компанії року у Київській області
#Новини
22 Грудня 2020
Будівельну групу "Синергія" визнали найкращим забудовником 2020 року на фестивалі "Вибір року"
Будівельна група "Синергія" вже вдруге поспіль отримала визнання на конкурсі "Вибір року"
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок