#ЗМІ про нас

Де ідеальне місце для життя?

Зелене місто з усіма перевагами великого мегаполісу – існує

У світі існує розподіл місця, де ви живете і де ви працюєте. Мегаполіси стали центрами по веденню бізнесу, а передмістя – комфортним місцем для відпочинку і сімейного життя. Наприклад, в місті Сан-Хосе поблизу Лос-Анджелеса, вартість 1 кв. м на 1 628 дол. вище, ніж в самому мегаполісі. Саме урбанізація передмість вплинула на географічний поділ життя в мегаполісі таким чином, що представники бізнес-класу живуть в діловому центрі міста, а середній клас переїхав в передмістя.

В Україні урбанізація передмість тільки набирає обертів. Виною цьому стереотипи, які склалися в українському суспільстві про заміське життя. Вважається, що жити в мегаполісі більш престижно, ніж в містах-супутниках, що в передмістях немає інфраструктури, погане транспортне сполучення з містом, та й взагалі там дешево, а значить для багатьох не відповідає їхньому соціальному статусу.

Незважаючи на подібні помилки ринок нерухомості за кількістю зданого житла в містах-супутниках столиці випередив її на 15%, а лідером є місто Ірпінь. З логічної точки зору високий сплеск інтересу до заміської нерухомості можна пояснити привабливою ціною, яка в середньому на 30% нижче, ніж в Києві. Середня вартість житла комфорт класу в столиці становить 21 000 грн за 1 кв. м, а купити квартиру в Ірпені можна із середньою ціною 13 500 грн.

 

 

У той же час, експерти говорять про те, що передмістя більш привабливе не тільки в питанні цінової політики, а й в комфорті. Оскільки кожен квадратний метр в Києві покритий бетоном, а щільність населення зростає все більше, інфраструктура столиці просто не розрахована і не справляється з таким напливом жителів. Найскладніше жителям спальних районів, на кшталт Троєщини, яким доводиться по кілька годин на день стояти в пробках, щоб дістатися на роботу, відвезти дітей в школу або дитячий сад. А вид на місто з вікна їм замінює сусід на кухні в квартирі навпроти. Це і є реальність життя в мегаполісі.

У зв'язку з цим, представники середнього класу все частіше вибирають комфортн передмістя, яке, сьогодні, вже не так значно, як раніше поступається столиці в аспекті розвитку інфраструктури, але при цьому має ряд переваг, таких як зони відпочинку та упорядковані парки, зручне транспортне сполучення з якісним дорожнім покриттям, нову систему комунікацій з інноваційними рішеннями, меншу щільність забудови з сучасною архітектурою в стилі hi-tech і конструктивізм, краще співвідношення ціна-якість, безпеку закритих ЖК.

Крім того, в мегаполісах трохи складніше вести здоровий спосіб життя, далеко не в кожному житловому кварталі є зелені зони для ранкових пробіжок, місця для збору всієї сім'ї, барбекю з друзями.

Щоб дізнатися більше про розвиток ринку нерухомості передмістя, ми вирішили звернутися до представника провідної будівельної компанії Київській області з міста Ірпінь, яка вже близька до того, щоб стати в один ряд із забудовниками столиці – генерального директора БГ "Синергія" Ігоря Оверко:

"Дійсно, якщо раніше головним козирем передмість, на початковому етапі їх розвитку, була приваблива ціна, то сьогодні споживачі шукають комфорту, а також тієї ж якості житла, яке вони можуть отримати в столиці,- говорить Ігор Оверко. - У зв'язку з цим, багатьом забудовникам, в тому числі і БГ "Синергія", необхідно постійно підвищувати планку якості, адже ми вже, по суті, конкуруємо з такими мастодонтами ринку, як "Укрбуд", "Київміськбуд", КАН і ін. І, на відміну від останніх, у нас одна велика перевага – наше місцерозташування, яке надає нам можливість створювати комфорт для мешканців, раціонально використовуючи простір без шкоди навколишньому середовищу, реалізовуючи сучасні проекти житлових комплексів в концепції синергії з природою. Як підсумок, Ірпінь сьогодні – це повноцінне сучасне інноваційне технологічне екологічне зелене місто з усіма перевагами великого мегаполісу ".

Джерело: segodnya.ua
Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок