#ЗМІ про нас

Де ідеальне місце для життя?

Зелене місто з усіма перевагами великого мегаполісу – існує

У світі існує розподіл місця, де ви живете і де ви працюєте. Мегаполіси стали центрами по веденню бізнесу, а передмістя – комфортним місцем для відпочинку і сімейного життя. Наприклад, в місті Сан-Хосе поблизу Лос-Анджелеса, вартість 1 кв. м на 1 628 дол. вище, ніж в самому мегаполісі. Саме урбанізація передмість вплинула на географічний поділ життя в мегаполісі таким чином, що представники бізнес-класу живуть в діловому центрі міста, а середній клас переїхав в передмістя.

В Україні урбанізація передмість тільки набирає обертів. Виною цьому стереотипи, які склалися в українському суспільстві про заміське життя. Вважається, що жити в мегаполісі більш престижно, ніж в містах-супутниках, що в передмістях немає інфраструктури, погане транспортне сполучення з містом, та й взагалі там дешево, а значить для багатьох не відповідає їхньому соціальному статусу.

Незважаючи на подібні помилки ринок нерухомості за кількістю зданого житла в містах-супутниках столиці випередив її на 15%, а лідером є місто Ірпінь. З логічної точки зору високий сплеск інтересу до заміської нерухомості можна пояснити привабливою ціною, яка в середньому на 30% нижче, ніж в Києві. Середня вартість житла комфорт класу в столиці становить 21 000 грн за 1 кв. м, а купити квартиру в Ірпені можна із середньою ціною 13 500 грн.

 

 

У той же час, експерти говорять про те, що передмістя більш привабливе не тільки в питанні цінової політики, а й в комфорті. Оскільки кожен квадратний метр в Києві покритий бетоном, а щільність населення зростає все більше, інфраструктура столиці просто не розрахована і не справляється з таким напливом жителів. Найскладніше жителям спальних районів, на кшталт Троєщини, яким доводиться по кілька годин на день стояти в пробках, щоб дістатися на роботу, відвезти дітей в школу або дитячий сад. А вид на місто з вікна їм замінює сусід на кухні в квартирі навпроти. Це і є реальність життя в мегаполісі.

У зв'язку з цим, представники середнього класу все частіше вибирають комфортн передмістя, яке, сьогодні, вже не так значно, як раніше поступається столиці в аспекті розвитку інфраструктури, але при цьому має ряд переваг, таких як зони відпочинку та упорядковані парки, зручне транспортне сполучення з якісним дорожнім покриттям, нову систему комунікацій з інноваційними рішеннями, меншу щільність забудови з сучасною архітектурою в стилі hi-tech і конструктивізм, краще співвідношення ціна-якість, безпеку закритих ЖК.

Крім того, в мегаполісах трохи складніше вести здоровий спосіб життя, далеко не в кожному житловому кварталі є зелені зони для ранкових пробіжок, місця для збору всієї сім'ї, барбекю з друзями.

Щоб дізнатися більше про розвиток ринку нерухомості передмістя, ми вирішили звернутися до представника провідної будівельної компанії Київській області з міста Ірпінь, яка вже близька до того, щоб стати в один ряд із забудовниками столиці – генерального директора БГ "Синергія" Ігоря Оверко:

"Дійсно, якщо раніше головним козирем передмість, на початковому етапі їх розвитку, була приваблива ціна, то сьогодні споживачі шукають комфорту, а також тієї ж якості житла, яке вони можуть отримати в столиці,- говорить Ігор Оверко. - У зв'язку з цим, багатьом забудовникам, в тому числі і БГ "Синергія", необхідно постійно підвищувати планку якості, адже ми вже, по суті, конкуруємо з такими мастодонтами ринку, як "Укрбуд", "Київміськбуд", КАН і ін. І, на відміну від останніх, у нас одна велика перевага – наше місцерозташування, яке надає нам можливість створювати комфорт для мешканців, раціонально використовуючи простір без шкоди навколишньому середовищу, реалізовуючи сучасні проекти житлових комплексів в концепції синергії з природою. Як підсумок, Ірпінь сьогодні – це повноцінне сучасне інноваційне технологічне екологічне зелене місто з усіма перевагами великого мегаполісу ".

Джерело: segodnya.ua
Інші новини
5 Грудня 2019
Девелопером року в Київській області в 2019 визнано Будівельну групу Синергія
Будівельна Група "Синергія" здобула перемогу в головній номінації премії EE Real Estate Awards — Девелопер року Київської області
#Новини
30 Жовтня 2019
ТОП-10 проектів корпоративної соціальної відповідальності
В цьому номері ми зібрали історії успішної та взаємовигідної співпраці бізнесу і суспільства, які мають синергетичний ефект
#Новини
16 Жовтня 2019
Будівельна група "Синергія" – рівний серед кращих
БГ "Синергія" укріплює свої позиції у рейтингах найбільших та найнадійніших забудовників Київського регіону
#Новини
16 Жовтня 2019
В парку ім. Т. Шевченка з'явився «будівельний майданчик»
Будівельна Група «Синергія» облаштувала справжній «будівельний майданчик», де кожен охочий мав можливість відчути себе будівельником
#Новини
15 Жовтня 2019
БГ “Синергія” увійшла до ТОП найнадійніших забудовників України
БГ "Синергія" вдалося не тільки наздогнати лідерів ринку нерухомості України за статпоказниками, а й значно перевершити їх в якості надання послуг
#Новини
10 Жовтня 2019
Офіційно: Синергія - один із найбільших та найнадійніших забудовників Києва та області
У 2019 році до «топ-клубу» забудовників столичного регіону долучився забудовник передмістя столиці України м. Ірпінь - Будівельна Группа «Синергія»
#Новини
20 Вересня 2019
Топ-20 найбільших забудовників Києва та області - рейтинг НВ
Рейтинг заснований на даних порталу ЛУН про те, скільки квартир здали київські забудовники в 2018 році і за період до 1 вересня 2019 року.
#Новини
14 Вересня 2019
Чи врятує забудова вмираючу річку Ірпінь?
На відновлення екосистеми в заплаві річки Ірпінь потрібні величезні гроші. Так що ж реально може змінити ситуацію? Давайте розбиратися
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок