#ЗМІ про нас

Компанія "Синергія" розпочала будівництво школи в Ірпені

 

Учора, 17 вересня, будівельна група "Синергія" розпочала зведення навчального закладув Ірпені. Це буде ліцей, об’єднаний з початковою школою та гімназією.

 

Будівництво ведеться по вулиці Достоєвського та провулку Озерному у місті Ірпінь, що на Київщині. Школа буде розрахована на 42 класи, де одночасно зможуть навчатися 4 паралелі учнів.

У триповерховій будівлі будуть розташовані просторі класи з сучасним обладнанням, велика зона відпочинку, зали для проведення заходів і занять спортом, повноцінний басейн, бібліотека та майстерні. На прилеглій території заплановані дитячі та спортивні майданчики. Також тут висадять дерева та квіти, щоб створити ідеальний простір для неформального спілкування та розваг.

"Ми в "Синергії" з особливим трепетом займаємось проектуванням школи та дитячих садків. Успішним прикладом є наша гордість – дитсадок Колібрі. Не менш відповідально розпочинаємо будівництва школи. Сподіваємось, що цікавий сучасний дизайн і продумане планування перетворять відвідування школи у свято! А роки навчання у нашій школі стануть для дітей щасливими та яскравими», – прокоментував директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

 

Джерело: Українські новини
Поділитися:
Інші новини
22 Жовтня 2020
Експерт прогнозує зростання вартості житла на первинному ринку у столичному регіоні
Протягом найближчих 2-3 місяців спостерігатимуться тенденції до зростання вартості житла у Києві та столичному регіоні на 10-15%
#Новини
30 Вересня 2020
Інвестиції на старті нової черги: 5 ЖК передмістя
Щоб допомогти визначитися тим, хто задумався про покупку квартири в передмісті, ми зібрали свіжі старти продажів в ЖК, де є 2 черги за вигідними цінами.
#Новини
25 Вересня 2020
Будівельній групі Синергія 10 років – єдиний архітектурний стиль, двори-парки та активні перші поверхи
Цьогоріч своє десятиріччя відзначає найбільший девелопер Київського регіону — Будівельна група Синергія. Кращим підсумком роботи забудовника є його об’єкти та історії людей, які тут мешкають.
#Новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок