#ЗМІ про нас

50 інновацій від українського бізнесу

Стратегічна задача кожного бізнесу — вийти на шлях інноваційного розвитку. Зараз недостатньо просто створювати якісний продукт: потрібно робити його кращим за продукти конкурентів.

Але так само недостатньо одного бажання впровадити інновації: потрібно будувати всередині компанії культуру, яка сприяє інноваціям. Інновації — це завжди ризик. Невідомо, скільки ресурсів забере пошук інноваційних рішень. Але коли вони знайдені, вони окупляться багатократно.

БІЗНЕС відстежив найвизначніші інновації, впровад­жені українськими компаніями в різних галузях. Вони різні за масштабами, тому ми не робили рейтинг, яка з них краща за іншу. Це згенеровані українським бізнесом ідеї та технології, які дозволяють компаніям трансформуватись відповідно до викликів майбутнього та отримувати конкурентну перевагу.

Читачі журналу БІЗНЕС мали змогу проголосувати за інновації, які обрала редакція, та додати свої варіанти на сайті. За результатами голосування ми обрали 50 найцікавіших інновацій від українського бізнесу.

НЕРУХОМІСТЬ

Синергія

Заміський ЖК “Синергія 3+” від девелопера БГ “Синергія” вдало поєднує сучасний концептуальний дизайн та якісні матеріали. Особливістю комплексу є варіативність планувальних рішень. Найбільш популярні — “квартири-трансформери” з вільним плануванням, що надають свободу дій майбутнім мешканцям в залежності від складу сім`ї та їх потреб, наприклад, обладнати хобі-рум. Великі вікна в кожній квартирі наповнюють її світлом, надають масштабу та дають можливість облаштувати тут еколофт. “Фішка” комплексу — арт-об’єкт “Синергія”.

Інтергал-Буд
Укрбуд
City One Development
KAN
UDP
DIM

 

Джерело: business.ua
Поділитися:
Інші новини
20 Квітня 2021
Іпотека під 7%: як скористатися програмою й придбати квартиру
На початку березня стартувала програма доступної іпотеки під 7% річних
#Новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок