#ЗМІ про нас

50 інновацій від українського бізнесу

Стратегічна задача кожного бізнесу — вийти на шлях інноваційного розвитку. Зараз недостатньо просто створювати якісний продукт: потрібно робити його кращим за продукти конкурентів.

Але так само недостатньо одного бажання впровадити інновації: потрібно будувати всередині компанії культуру, яка сприяє інноваціям. Інновації — це завжди ризик. Невідомо, скільки ресурсів забере пошук інноваційних рішень. Але коли вони знайдені, вони окупляться багатократно.

БІЗНЕС відстежив найвизначніші інновації, впровад­жені українськими компаніями в різних галузях. Вони різні за масштабами, тому ми не робили рейтинг, яка з них краща за іншу. Це згенеровані українським бізнесом ідеї та технології, які дозволяють компаніям трансформуватись відповідно до викликів майбутнього та отримувати конкурентну перевагу.

Читачі журналу БІЗНЕС мали змогу проголосувати за інновації, які обрала редакція, та додати свої варіанти на сайті. За результатами голосування ми обрали 50 найцікавіших інновацій від українського бізнесу.

НЕРУХОМІСТЬ

Синергія

Заміський ЖК “Синергія 3+” від девелопера БГ “Синергія” вдало поєднує сучасний концептуальний дизайн та якісні матеріали. Особливістю комплексу є варіативність планувальних рішень. Найбільш популярні — “квартири-трансформери” з вільним плануванням, що надають свободу дій майбутнім мешканцям в залежності від складу сім`ї та їх потреб, наприклад, обладнати хобі-рум. Великі вікна в кожній квартирі наповнюють її світлом, надають масштабу та дають можливість облаштувати тут еколофт. “Фішка” комплексу — арт-об’єкт “Синергія”.

Інтергал-Буд
Укрбуд
City One Development
KAN
UDP
DIM

 

Джерело: business.ua
Інші новини
19 Грудня 2019
Кращий житловий комплекс передмістя — ЖК City Park від Синергії
Житловий комплекс “City Park” від Будівельної Групи “Синергія” здобув перемогу в номінації “Кращий житловий комплекс передмістя”
#Новини
12 Грудня 2019
ОБРАЛИ НАЙКРАЩИМ ЗАБУДОВНИКОМ 2019 РОКУ В ПЕРЕДМІСТІ КИЄВА БУДІВЕЛЬНУ ГРУПУ "СИНЕРГІЯ"
У рамках премії "Вибір року" українські споживачі обрали бренд Будівельна група “Синергія” як найкращий забудовник 2019 року у передмісті Києва
#Новини
11 Грудня 2019
Будівельна Група Синергія визнана найкращим девелопером у передмісті Києва у премії Вибір року 2019
#Новини
9 Грудня 2019
Надійний забудовник. БГ «Синергія» визнана лідером на ринку нерухомості Київської області
БГ «Синергія» здобула перемогу в головній номінації премії "EE Real Estate Awards" — "Developer of the Year. Kyiv region" (Девелопер року Київської області)
#Новини
5 Грудня 2019
Девелопером року в Київській області в 2019 визнано Будівельну групу Синергія
Будівельна Група "Синергія" здобула перемогу в головній номінації премії EE Real Estate Awards — Девелопер року Київської області
#Новини
30 Жовтня 2019
ТОП-10 проектів корпоративної соціальної відповідальності
В цьому номері ми зібрали історії успішної та взаємовигідної співпраці бізнесу і суспільства, які мають синергетичний ефект
#Новини
16 Жовтня 2019
Будівельна група "Синергія" – рівний серед кращих
БГ "Синергія" укріплює свої позиції у рейтингах найбільших та найнадійніших забудовників Київського регіону
#Новини
16 Жовтня 2019
В парку ім. Т. Шевченка з'явився «будівельний майданчик»
Будівельна Група «Синергія» облаштувала справжній «будівельний майданчик», де кожен охочий мав можливість відчути себе будівельником
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок