#ЗМІ про нас

Надійний забудовник. БГ «Синергія» визнана лідером на ринку нерухомості Київської області

 

БГ «Синергія» здобула перемогу в головній номінації премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області)

 

«EE Real Estate Awards» — це одна із найрейтинговіших премій у Східній Європі, якою відзначають досягнення гравців ринку нерухомості протягом року в 22 номінаціях, що проходить в рамках міжнародного форуму «The EE Real Estate Forum». Незалежне міжнародне журі премії «EE Real Estate Awards», яке складається із представників профільних ЗМІ, рієлторських компанії, інвесторів, архітекторів та девелоперів оцінюють учасників з точки зору кількісних показників (кількість зданих проєктів, проєктів на етапі реалізації, співвідношення ціна-якість та ін.) та у якісних категоріях (рівень комфорту для жителів комплексів), що забезпечує максимально об’єктивний та широкий підхід до визначення переможців.

П’ятий міжнародний форум «The EE Real Estate Forum» відбувся 26 листопада 2019 року в готелі «InterContinental» в м. Києві, за участю понад 200 представників ринку нерухомості з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусії, Азербайджану, Грузії та інших країн східної Європи.

Будівельна Група «Синергія» вперше взяла участь у заході за запрошенням організаторів форуму Ukrainian Real Estate Club (URE Club) та Europaproperty.com та здобула міжнародне визнання у профільному середовищі, перемігши в одній із головних номінацій премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (“Девелопер року Київської області»).

Авторитетне міжнародне журі премії відзначило високий рівень надійності девелопера в аспекті реалізації проєктів житлової та комерційної нерухомості, де ключовим показником є співвідношення кількості об’єктів у стадії будівництва та зданих в експлуатацію об’єктів нерухомості. Будівельна Група «Синергія» є лідером у цій категорії, оскільки за 2019 рік забудовник ввів в експлуатацію понад 65 тис. кв. метрів житла, тобто 1073 квартири в 7-ми будинках в житлових комплексах комфорт-класу — Green Side та City Park та показав високі темпи реалізації ЖК «Синергія 3+». Крім того, не обійшли увагою аналітику цінової політики компанії за поточний рік. Відповідно до неї, Будівельна Група «Синергія» показала послідовність у формуванні цін на об’єкти нерухомості, зберігаючи баланс у співвідношенні ціна-якість, не дивлячись на макроекономічні коливання та загальні тренди ринку нерухомості України, що і є головною ознакою стабільності компанії.

Також, не менш важливим аспектом перемоги Будівельної Групи «Синергія» в номінації “Девелопер року Київської області" став підхід компанії до роботи з клієнтами, діючими інвесторами та мешканцями об’єктів нерухомості. Журі відзначило значний рівень відкритості комунікації, що проявляється у забезпеченні загального доступу до проєктної, юридичної та дозвільної документації на об’єкти будівництва, з якими можна ознайомитись на сайті компанії, а також прозорість підходу до формування й ціноутворення програм з кредитування та розстрочки від забудовника.

Крім того, Будівельна Група «Синергія» розробила та уніфікувала єдині стандарти якості для житлових комплексів, які проявляються у використанні якісних та екологічних матеріалів в будівництві, архітектурі, дизайні екстер'єру й інтер'єру будинків, благоустрою прибудинкових територій, високому рівні розвитку інфраструктури.

Підсумовуючи вищезазначене, варто відзначити, що міжнародне визнання Будівельної Групи «Синергія» — перемога в номінації премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області») ще раз підтверджує що Будівельна Група «Синергія» є надійним та стабільним забудовником, відкритою та клієнтоорієнтованою компанією.

Джерело: minfin.com.ua
Поділитися:
Інші новини
11 Листопада 2020
Що потрібно знати для того, щоб заробити на перепродажі нерухомості
Нерухомість залишається одним із найпривабливіших інструментів збереження та примноження капіталу. Як правильно обрати квадратні метри та отримати максимальний дохід від своєї інвестиції розглянемо далі
#Новини
10 Листопада 2020
Де у новобудовах під Києвом пропонують індивідуальне опалення
#Новини
2 Листопада 2020
Ігор Оверко: «Для багатьох компаній перша хвиля коронакризи стала фатальною. Але не для «Синергії»
Як компанії Синергія вдалося у скрутний час наростити продуктивність; чому Ігор Оверко відмовився від передвиборчої гонки і як впливає депутатське посвідчення на бізнес – читайте в інтерв’ю ФОКУС
#Новини
22 Жовтня 2020
Експерт прогнозує зростання вартості житла на первинному ринку у столичному регіоні
Протягом найближчих 2-3 місяців спостерігатимуться тенденції до зростання вартості житла у Києві та столичному регіоні на 10-15%
#Новини
30 Вересня 2020
Інвестиції на старті нової черги: 5 ЖК передмістя
Щоб допомогти визначитися тим, хто задумався про покупку квартири в передмісті, ми зібрали свіжі старти продажів в ЖК, де є 2 черги за вигідними цінами.
#Новини
25 Вересня 2020
Будівельній групі Синергія 10 років – єдиний архітектурний стиль, двори-парки та активні перші поверхи
Цьогоріч своє десятиріччя відзначає найбільший девелопер Київського регіону — Будівельна група Синергія. Кращим підсумком роботи забудовника є його об’єкти та історії людей, які тут мешкають.
#Новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок