#ЗМІ про нас

Надійний забудовник. БГ «Синергія» визнана лідером на ринку нерухомості Київської області

 

БГ «Синергія» здобула перемогу в головній номінації премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області)

 

«EE Real Estate Awards» — це одна із найрейтинговіших премій у Східній Європі, якою відзначають досягнення гравців ринку нерухомості протягом року в 22 номінаціях, що проходить в рамках міжнародного форуму «The EE Real Estate Forum». Незалежне міжнародне журі премії «EE Real Estate Awards», яке складається із представників профільних ЗМІ, рієлторських компанії, інвесторів, архітекторів та девелоперів оцінюють учасників з точки зору кількісних показників (кількість зданих проєктів, проєктів на етапі реалізації, співвідношення ціна-якість та ін.) та у якісних категоріях (рівень комфорту для жителів комплексів), що забезпечує максимально об’єктивний та широкий підхід до визначення переможців.

П’ятий міжнародний форум «The EE Real Estate Forum» відбувся 26 листопада 2019 року в готелі «InterContinental» в м. Києві, за участю понад 200 представників ринку нерухомості з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусії, Азербайджану, Грузії та інших країн східної Європи.

Будівельна Група «Синергія» вперше взяла участь у заході за запрошенням організаторів форуму Ukrainian Real Estate Club (URE Club) та Europaproperty.com та здобула міжнародне визнання у профільному середовищі, перемігши в одній із головних номінацій премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (“Девелопер року Київської області»).

Авторитетне міжнародне журі премії відзначило високий рівень надійності девелопера в аспекті реалізації проєктів житлової та комерційної нерухомості, де ключовим показником є співвідношення кількості об’єктів у стадії будівництва та зданих в експлуатацію об’єктів нерухомості. Будівельна Група «Синергія» є лідером у цій категорії, оскільки за 2019 рік забудовник ввів в експлуатацію понад 65 тис. кв. метрів житла, тобто 1073 квартири в 7-ми будинках в житлових комплексах комфорт-класу — Green Side та City Park та показав високі темпи реалізації ЖК «Синергія 3+». Крім того, не обійшли увагою аналітику цінової політики компанії за поточний рік. Відповідно до неї, Будівельна Група «Синергія» показала послідовність у формуванні цін на об’єкти нерухомості, зберігаючи баланс у співвідношенні ціна-якість, не дивлячись на макроекономічні коливання та загальні тренди ринку нерухомості України, що і є головною ознакою стабільності компанії.

Також, не менш важливим аспектом перемоги Будівельної Групи «Синергія» в номінації “Девелопер року Київської області" став підхід компанії до роботи з клієнтами, діючими інвесторами та мешканцями об’єктів нерухомості. Журі відзначило значний рівень відкритості комунікації, що проявляється у забезпеченні загального доступу до проєктної, юридичної та дозвільної документації на об’єкти будівництва, з якими можна ознайомитись на сайті компанії, а також прозорість підходу до формування й ціноутворення програм з кредитування та розстрочки від забудовника.

Крім того, Будівельна Група «Синергія» розробила та уніфікувала єдині стандарти якості для житлових комплексів, які проявляються у використанні якісних та екологічних матеріалів в будівництві, архітектурі, дизайні екстер'єру й інтер'єру будинків, благоустрою прибудинкових територій, високому рівні розвитку інфраструктури.

Підсумовуючи вищезазначене, варто відзначити, що міжнародне визнання Будівельної Групи «Синергія» — перемога в номінації премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області») ще раз підтверджує що Будівельна Група «Синергія» є надійним та стабільним забудовником, відкритою та клієнтоорієнтованою компанією.

Джерело: minfin.com.ua
Поділитися:
Інші новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
24 Червня 2020
Новобудови передмістя, орієнтовані на сім’ї з дітьми
3m2 підібрав новобудови передмістя, де особлива увага приділена дитячій інфраструктурі
#Новини
19 Червня 2020
Комерційна нерухомість в жилому комплексі є необхідним елементом екосистеми сучасного житла — Ігор Оверко
В Будівельній групі Синергія швидко відреагували на зміни, що відбуваються на ринку комерційної нерухомості. Компанія готова до перезавантаження бізнесів
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок