#ЗМІ про нас

Надійний забудовник. БГ «Синергія» визнана лідером на ринку нерухомості Київської області

 

БГ «Синергія» здобула перемогу в головній номінації премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області)

 

«EE Real Estate Awards» — це одна із найрейтинговіших премій у Східній Європі, якою відзначають досягнення гравців ринку нерухомості протягом року в 22 номінаціях, що проходить в рамках міжнародного форуму «The EE Real Estate Forum». Незалежне міжнародне журі премії «EE Real Estate Awards», яке складається із представників профільних ЗМІ, рієлторських компанії, інвесторів, архітекторів та девелоперів оцінюють учасників з точки зору кількісних показників (кількість зданих проєктів, проєктів на етапі реалізації, співвідношення ціна-якість та ін.) та у якісних категоріях (рівень комфорту для жителів комплексів), що забезпечує максимально об’єктивний та широкий підхід до визначення переможців.

П’ятий міжнародний форум «The EE Real Estate Forum» відбувся 26 листопада 2019 року в готелі «InterContinental» в м. Києві, за участю понад 200 представників ринку нерухомості з України, Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусії, Азербайджану, Грузії та інших країн східної Європи.

Будівельна Група «Синергія» вперше взяла участь у заході за запрошенням організаторів форуму Ukrainian Real Estate Club (URE Club) та Europaproperty.com та здобула міжнародне визнання у профільному середовищі, перемігши в одній із головних номінацій премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (“Девелопер року Київської області»).

Авторитетне міжнародне журі премії відзначило високий рівень надійності девелопера в аспекті реалізації проєктів житлової та комерційної нерухомості, де ключовим показником є співвідношення кількості об’єктів у стадії будівництва та зданих в експлуатацію об’єктів нерухомості. Будівельна Група «Синергія» є лідером у цій категорії, оскільки за 2019 рік забудовник ввів в експлуатацію понад 65 тис. кв. метрів житла, тобто 1073 квартири в 7-ми будинках в житлових комплексах комфорт-класу — Green Side та City Park та показав високі темпи реалізації ЖК «Синергія 3+». Крім того, не обійшли увагою аналітику цінової політики компанії за поточний рік. Відповідно до неї, Будівельна Група «Синергія» показала послідовність у формуванні цін на об’єкти нерухомості, зберігаючи баланс у співвідношенні ціна-якість, не дивлячись на макроекономічні коливання та загальні тренди ринку нерухомості України, що і є головною ознакою стабільності компанії.

Також, не менш важливим аспектом перемоги Будівельної Групи «Синергія» в номінації “Девелопер року Київської області" став підхід компанії до роботи з клієнтами, діючими інвесторами та мешканцями об’єктів нерухомості. Журі відзначило значний рівень відкритості комунікації, що проявляється у забезпеченні загального доступу до проєктної, юридичної та дозвільної документації на об’єкти будівництва, з якими можна ознайомитись на сайті компанії, а також прозорість підходу до формування й ціноутворення програм з кредитування та розстрочки від забудовника.

Крім того, Будівельна Група «Синергія» розробила та уніфікувала єдині стандарти якості для житлових комплексів, які проявляються у використанні якісних та екологічних матеріалів в будівництві, архітектурі, дизайні екстер'єру й інтер'єру будинків, благоустрою прибудинкових територій, високому рівні розвитку інфраструктури.

Підсумовуючи вищезазначене, варто відзначити, що міжнародне визнання Будівельної Групи «Синергія» — перемога в номінації премії «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region” (Девелопер року Київської області») ще раз підтверджує що Будівельна Група «Синергія» є надійним та стабільним забудовником, відкритою та клієнтоорієнтованою компанією.

Джерело: minfin.com.ua
Поділитися:
Інші новини
20 Квітня 2021
Іпотека під 7%: як скористатися програмою й придбати квартиру
На початку березня стартувала програма доступної іпотеки під 7% річних
#Новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок