#ЗМІ про нас

Під Києвом після незаконних протестів відновили будівництво ЖК "Синергія Сіті"

 

Будівельна група "Синергія" повідомила про відновлення робіт на вулиці Достоєвського в Ірпені, де споруджують житловий комплекс і школу.

 

"Ми відновлюємо будівництво школи та житлового комплексу "Синергія Сіті". Це важливий крок для багатьох людей, які опинилися в центрі несподіваної кризи через поширення коронавірусу. Запуск нашої роботи означає економічне пожвавлення в багатьох супутніх галузях. Крім цього, ми створюємо сотні нових робочих місць і продовжуємо будувати соціальні об'єкти. Зокрема, зараз у процесі будівництва перебуває загальноосвітня школа на 1300 місць", – розповів директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

2

Нагадаємо, в лютому 2020 року навколо ЖК спалахнув конфлікт, коли на в'їзді на будмайданчик невідомі встановили вагончик, що заблокував проїзд і проведення робіт. Крім того, учасники протесту вельми агресивно поводилися щодо працівників будівництва і навіть погрожували їм розправою.

Організатором протесту виявився депутат Ірпінської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі, який стверджував, що компанія нібито не має необхідних документів для будівництва ЖК.

Як розповів Оверко, компанія звернулася до суду, щоб довести, що має право на будівництво.

"Ми отримали рішення Окружного адміністративного суду Києва від 20 березня цього року і рішення Київського окружного адміністративного суду від 30 квітня цього року, якими скасовані всі претензії до будівництва ЖК "Синергія Сіті", – повідомив Оверко.

Юристи компанії переконані, що дії осіб, які блокують діяльність, містять ознаки кримінальних і адміністративних правопорушень.

"До того ж вони завдають шкоди не тільки будівельній компанії, а й працівникам, які не можуть потрапити на робочі місця. А також економіці та соціальній сфері регіону. Ми сподіваємося, що зможемо продовжити свою законну роботу без втручання третіх осіб, без шантажу і маніпуляцій", – йдеться в заяві компанії.

Як відомо, будівельна галузь – одна з ключових в українській економіці, що забезпечує значну частку ВВП країни. Торік внесок у ВВП від будівельної галузі становив 2,5%.

Нагадаємо, що БГ "Синергія" вже реалізувала в Ірпені понад 10 успішних комерційних і соціальних проєктів. Цьогоріч "Синергія" приєдналася до реконструкції Ірпінської інфекційної лікарні.

 

Джерело: OBOZREVATEL
Поділитися:
Інші новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
24 Грудня 2020
Будівельна Група "Синергія" вдруге визнана девелоперською компанією року в премії "Вибір року»
У цьому році Будівельній групі «Синергія» вдалось вкотре закріпити за собою звання девелоперської компанії року у Київській області
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок