#ЗМІ про нас

Під Києвом після незаконних протестів відновили будівництво ЖК "Синергія Сіті"

 

Будівельна група "Синергія" повідомила про відновлення робіт на вулиці Достоєвського в Ірпені, де споруджують житловий комплекс і школу.

 

"Ми відновлюємо будівництво школи та житлового комплексу "Синергія Сіті". Це важливий крок для багатьох людей, які опинилися в центрі несподіваної кризи через поширення коронавірусу. Запуск нашої роботи означає економічне пожвавлення в багатьох супутніх галузях. Крім цього, ми створюємо сотні нових робочих місць і продовжуємо будувати соціальні об'єкти. Зокрема, зараз у процесі будівництва перебуває загальноосвітня школа на 1300 місць", – розповів директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

2

Нагадаємо, в лютому 2020 року навколо ЖК спалахнув конфлікт, коли на в'їзді на будмайданчик невідомі встановили вагончик, що заблокував проїзд і проведення робіт. Крім того, учасники протесту вельми агресивно поводилися щодо працівників будівництва і навіть погрожували їм розправою.

Організатором протесту виявився депутат Ірпінської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі, який стверджував, що компанія нібито не має необхідних документів для будівництва ЖК.

Як розповів Оверко, компанія звернулася до суду, щоб довести, що має право на будівництво.

"Ми отримали рішення Окружного адміністративного суду Києва від 20 березня цього року і рішення Київського окружного адміністративного суду від 30 квітня цього року, якими скасовані всі претензії до будівництва ЖК "Синергія Сіті", – повідомив Оверко.

Юристи компанії переконані, що дії осіб, які блокують діяльність, містять ознаки кримінальних і адміністративних правопорушень.

"До того ж вони завдають шкоди не тільки будівельній компанії, а й працівникам, які не можуть потрапити на робочі місця. А також економіці та соціальній сфері регіону. Ми сподіваємося, що зможемо продовжити свою законну роботу без втручання третіх осіб, без шантажу і маніпуляцій", – йдеться в заяві компанії.

Як відомо, будівельна галузь – одна з ключових в українській економіці, що забезпечує значну частку ВВП країни. Торік внесок у ВВП від будівельної галузі становив 2,5%.

Нагадаємо, що БГ "Синергія" вже реалізувала в Ірпені понад 10 успішних комерційних і соціальних проєктів. Цьогоріч "Синергія" приєдналася до реконструкції Ірпінської інфекційної лікарні.

 

Джерело: OBOZREVATEL
Поділитися:
Інші новини
25 Вересня 2020
Будівельній групі Синергія 10 років – єдиний архітектурний стиль, двори-парки та активні перші поверхи
Цьогоріч своє десятиріччя відзначає найбільший девелопер Київського регіону — Будівельна група Синергія. Кращим підсумком роботи забудовника є його об’єкти та історії людей, які тут мешкають.
#Новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок