#ЗМІ про нас

З чого починалось і чому Синергія

 

Синергія — цікава ідеологія, яка передбачає об’єднання енергії, думок, волі і дії в один вектор. Який приводить до зміни, до створення нового, до розвитку. Саме такою задумувалась Синергія в 2010. Коли троє друзів об’єдналися заради нової справи — будівництва житла.

 

Так описує ідею бренду Синергія співзасновник компанії — Ігор Оверко:

“Для нас в Синергії все починалося з розуміння, як живуть люди вдома, що таке дім. Адже це не просто місце. Це відчуття. Наче ви знаходитесь в найзатишнішому місці на землі. 

Щороку ми відвідуємо будинки у різних куточках нашої країни, а також в Польщі, Італії, Іспанії, щоб зрозуміти, про що мріють люди. Потім ми об’єднуємо їх потреби із можливостями нашого будівельного ринку, щоб створити проєкти, які допоможуть зробити повсякденне життя трішечки краще. 

Так ми прийшли до того, що недостатньо просто збудувати будинок на голій ділянці. Важливо зробити простір комфортним для життя людей. Згодом, ми зібрали наші ідеї та досвід в стандарти Синергії”. 

Мета цієї філософії бренду Синергія — не просто продати квартиру, а створити краще та зручніше життя у квартирі, дворі, районі, місті.

Стандарти Синергії як еволюція розвитку компанії

На старті Синергія збудувала 20 елітних котеджів у курортному передмісті Києва — Ірпені та Ворзелі. Далі почалось багатоповерхове будівництво. І у 2017 навколо однойменних житлових комплексів Синергія 1, Синергія 2 та Синергія 2+ сформувався новий район міста, який називають “район Синергія” з необхідною інфраструктурою під рукою.

Наступний комплекс Синергія 3 з дитсадком у дворі став знаковим для компанії, так як тут реалізували новий підхід до будівництва — стандарти Синергії. Затишні двори-парки з продуманою навігацією, сучасні дитячі майданчики, виразні фасади, просторі під'їзди на рівні землі, квартири з готовим оздобленням і великими вікнами. А також власна обслуговуюча компанія з якісним сервісом. 

На основі цих стандартів створюються всі наступні проєкти девелопера, визнані кращими в Київському регіоні. 

  • Це ЖК Синергія 3+ з кращим архітектурним рішенням фасадів (3m2)
  • Найкращий житловий комплекс передмістя за версією I-Build 2019 — ЖК City Park з топовою локацією в Центральному парку
  • ЖК Green Side з кращим співвідношенням ціна-якість (Realt Golden Key 2018)
  • І нарешті, новий масштабний проєкт в концепті “місто в місті” — ЖК Синергія Сіті з промовистою філософією “Залиш турботи в місті”.

Такий підхід до створення якісного оточення оцінили і жителі, і професійна спільнота. Синергія як кращий та надійний девелопер Київського регіону за останні роки визнана Вибором року (2019), I-Build (2019, 2018), EE REAL ESTATE PROJECT AWARDS (2019) та ін.

Чому всі хочуть Синергію?

Синергія створює справжню велику спільноту навколо свого бренду. Та надає своїм жителям можливість відчути себе її частиною. Для цього Синергія проводить спортивні тренування популярних напрямів TRX, пілатес, crossfit прямо у дворі, влаштовує власні турніри, свята, флешмоби, челенджі, реалізує мотиваційну програму для школярів “Відмінник Синергії”. 

Квартира в будинку з яскравими фасадами, продуманим благоустроєм та цікавим дозвіллям від Синергії переросла в ознаку своєрідного стилю та престижу. Тому стає очевидним вибором для тих, хто хоче її придбати. 

За сильним брендом завжди стоїть сильна команда. В Синергії кожен член команди безпосередньо залучений в її розвиток. Девелопер об'єднав професійних фахівців своєї справи, талановитих людей, які розробляють та втілюють нові ідеї, концепти, тренди житлового простору, що в результаті зміцнюють бренд.

І вкінці

Ефект Синергії і полягає в тому, що результат поєднання стає сильніше за суму окремих дій. Тобто взаємодія двох і більше людей в сумі дає більше, ніж діяльність кожного з них окремо. І на виході зростає ефективність діяльності, з’являються нові якості, збільшується цінність, масштаб. В тому числі бренду.

 

 

Джерело: Власть денег
Поділитися:
Інші новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
24 Грудня 2020
Будівельна Група "Синергія" вдруге визнана девелоперською компанією року в премії "Вибір року»
У цьому році Будівельній групі «Синергія» вдалось вкотре закріпити за собою звання девелоперської компанії року у Київській області
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок