#ЗМІ про нас

Синергія і Ковальська - залізобетонний контракт

Сьогодні світовим трендом глобалізації вже нікого не здивуєш, тим не менш, є ще одне явище, яке змінює наш світ, прямо тут і зараз - урбанізація

Багато футурологів передбачали, що в далекому майбутньому не буде окремих держав у тому розумінні, яке ми знаємо. Країни перетворяться на величезні міста з досить розвиненою інфраструктурою, а невеликі містечка, селища зникнуть з мапи світу. Наприклад, Герберт Уеллс у своєму творі "Машина часу" писав про майбутнє, де люди будуть жити у величезних мегаполісах, пов'язаних між собою телепортами.

Всесвітньо відомий дослідник, дизайнер за освітою, Жак Фреско, взагалі розробив проект "Венера" - систему з декількох самодостатніх міст, де зможуть поміститься практично всі жителі планети Земля.

Але все це - далеке майбутнє. Незважаючи на це, вже сьогодні є мегаполіси, в яких мешкають десятки мільйонів людей: Токіо - 37 млн осіб, Шанхай - 30 млн людей, Нью-Йорк - 18 млн осіб і багато інших. Навіть у нас, в Україні, за останні 20 років населення Київа зросло більш ніж у 4 рази і становить близько 3 млн. осіб, і навіть це - не межа. Навколо столиці України дуже активно забудовуються передмістя, населення яких працює в Києві. У недалекому майбутньому експерти передрікають, що вони стануть частиною величезного мегаполіса.

Таким чином, зі збільшенням кількості жителів міст мільйонників зростає попит на житло.

Забудовники, з метою збільшення продажів, і як наслідок, прибутку, створюють досить низькі цінові пропозиції. Однак, при цьому потенційний клієнт повинен розуміти, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Такий вислів досить точно описує ситуацію, яка склалася на ринку української нерухомості. Економія на будівельних матеріалах, інфраструктурі, облагороджуванні території житлових комплексів негативно позначається на якості будівель, що у довгостроковій перспективі може спричинити додаткові витрати з боку покупця, а також зменшить економічну вартість об'єкта на вторинному ринку. Це означає, що клієнт втратить двічі.

У той же час, спостерігається досить сильна конкуренція на ринку виробників будівельних матеріалів. Тим не менш, у боротьбі за клієнтів вони теж вдаються до деяких хитрощів, при яких ціна знижується так само, як і якість продукту.

Але, незважаючи на це, в Україні все ж є компанії, які відрізняються якісним підходом до виробництва, що робить їх лідерами ринку в своєму секторі. Такий підхід забезпечує стабільне зростання компаній, а також, що найважливіше - довіру з боку споживачів.

У цьому ключі хотілося б відзначити останню новину, яка, безсумнівно, буде мати значний вплив на український ринок нерухомості.

БГ "Синергія", одна з лідируючих компаній-забудовників Київської області, має довгострокові партнерські відносини з Промислово-будівельною Групою "Ковальська", яка вже більше 60 років працює на ринку України і є безперечним лідером у ніші. Ми вже не раз чули в ЗМІ про нововведення і ексклюзивні партнерства БГ "Синергія". Спочатку використання віконних конструкцій від Rehau, потім - впровадження інноваційних технологій опалення від німецької компанії Bosch, і тепер - постачання бетонних і будівельних сумішей від ПБГ "Ковальська". Це говорить про те, що БГ "Синергія", серйозно турбується про якість, енергоефективність та довговічність їхніх об'єктів нерухомості, що у свою чергу цінують споживачі.

Щоб дізнатися більше про перспективи розвитку партнерської співпраці між БГ "Синергія" і ПБГ "Ковальська", ми звернулися до директора БГ "Синергія" Оверко І. І.:

"Перш за все, ми б хотіли подякувати ПБГ "Ковальська" за високу якість продукції, якій вони не зраджують більше 60 років.

По-друге, як ви правильно зазначили, БГ "Синергія" обирає тільки найкращих постачальників товарів і послуг на ринку, які згодом виступають стратегічними партнерами і надають нам ексклюзиви.

По-третє, СГ "Синергія" - це клієнтоорієнтована компанія, ми впевнені, що представляючи тільки найякісніші продукти, в нашому випадку ЖК, можна досягти успіху на ринку, заслужити визнання і довіру з боку споживача".

 

Джерело: depo.ua
Поділитися:
Інші новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
24 Грудня 2020
Будівельна Група "Синергія" вдруге визнана девелоперською компанією року в премії "Вибір року»
У цьому році Будівельній групі «Синергія» вдалось вкотре закріпити за собою звання девелоперської компанії року у Київській області
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок