#ЗМІ про нас

Синергія і Ковальська - залізобетонний контракт

Сьогодні світовим трендом глобалізації вже нікого не здивуєш, тим не менш, є ще одне явище, яке змінює наш світ, прямо тут і зараз - урбанізація

Багато футурологів передбачали, що в далекому майбутньому не буде окремих держав у тому розумінні, яке ми знаємо. Країни перетворяться на величезні міста з досить розвиненою інфраструктурою, а невеликі містечка, селища зникнуть з мапи світу. Наприклад, Герберт Уеллс у своєму творі "Машина часу" писав про майбутнє, де люди будуть жити у величезних мегаполісах, пов'язаних між собою телепортами.

Всесвітньо відомий дослідник, дизайнер за освітою, Жак Фреско, взагалі розробив проект "Венера" - систему з декількох самодостатніх міст, де зможуть поміститься практично всі жителі планети Земля.

Але все це - далеке майбутнє. Незважаючи на це, вже сьогодні є мегаполіси, в яких мешкають десятки мільйонів людей: Токіо - 37 млн осіб, Шанхай - 30 млн людей, Нью-Йорк - 18 млн осіб і багато інших. Навіть у нас, в Україні, за останні 20 років населення Київа зросло більш ніж у 4 рази і становить близько 3 млн. осіб, і навіть це - не межа. Навколо столиці України дуже активно забудовуються передмістя, населення яких працює в Києві. У недалекому майбутньому експерти передрікають, що вони стануть частиною величезного мегаполіса.

Таким чином, зі збільшенням кількості жителів міст мільйонників зростає попит на житло.

Забудовники, з метою збільшення продажів, і як наслідок, прибутку, створюють досить низькі цінові пропозиції. Однак, при цьому потенційний клієнт повинен розуміти, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Такий вислів досить точно описує ситуацію, яка склалася на ринку української нерухомості. Економія на будівельних матеріалах, інфраструктурі, облагороджуванні території житлових комплексів негативно позначається на якості будівель, що у довгостроковій перспективі може спричинити додаткові витрати з боку покупця, а також зменшить економічну вартість об'єкта на вторинному ринку. Це означає, що клієнт втратить двічі.

У той же час, спостерігається досить сильна конкуренція на ринку виробників будівельних матеріалів. Тим не менш, у боротьбі за клієнтів вони теж вдаються до деяких хитрощів, при яких ціна знижується так само, як і якість продукту.

Але, незважаючи на це, в Україні все ж є компанії, які відрізняються якісним підходом до виробництва, що робить їх лідерами ринку в своєму секторі. Такий підхід забезпечує стабільне зростання компаній, а також, що найважливіше - довіру з боку споживачів.

У цьому ключі хотілося б відзначити останню новину, яка, безсумнівно, буде мати значний вплив на український ринок нерухомості.

БГ "Синергія", одна з лідируючих компаній-забудовників Київської області, має довгострокові партнерські відносини з Промислово-будівельною Групою "Ковальська", яка вже більше 60 років працює на ринку України і є безперечним лідером у ніші. Ми вже не раз чули в ЗМІ про нововведення і ексклюзивні партнерства БГ "Синергія". Спочатку використання віконних конструкцій від Rehau, потім - впровадження інноваційних технологій опалення від німецької компанії Bosch, і тепер - постачання бетонних і будівельних сумішей від ПБГ "Ковальська". Це говорить про те, що БГ "Синергія", серйозно турбується про якість, енергоефективність та довговічність їхніх об'єктів нерухомості, що у свою чергу цінують споживачі.

Щоб дізнатися більше про перспективи розвитку партнерської співпраці між БГ "Синергія" і ПБГ "Ковальська", ми звернулися до директора БГ "Синергія" Оверко І. І.:

"Перш за все, ми б хотіли подякувати ПБГ "Ковальська" за високу якість продукції, якій вони не зраджують більше 60 років.

По-друге, як ви правильно зазначили, БГ "Синергія" обирає тільки найкращих постачальників товарів і послуг на ринку, які згодом виступають стратегічними партнерами і надають нам ексклюзиви.

По-третє, СГ "Синергія" - це клієнтоорієнтована компанія, ми впевнені, що представляючи тільки найякісніші продукти, в нашому випадку ЖК, можна досягти успіху на ринку, заслужити визнання і довіру з боку споживача".

 

Джерело: depo.ua
Поділитися:
Інші новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
24 Червня 2020
Новобудови передмістя, орієнтовані на сім’ї з дітьми
3m2 підібрав новобудови передмістя, де особлива увага приділена дитячій інфраструктурі
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок