#ЗМІ про нас

"Синергія" - краща регіональна будівельна компанія за версією IBuild-2018

 

Будівельна група "Синергія" отримала престижне звання "Регіональної будівельної компанії року" за версією головної Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2018. Офіційна церемонія нагородження премії відбулася 16 листопада 2018 року в КВЦ "Парковий".

 

Номінація "Регіональна будівельна компанія року" – ключова в категорії "Відкриття року". Нею відзначають компанії, що впроваджують новітні технології, показують позитивну динаміку зростання та мають високий потенціал для подальшого розвитку.

"Ми пишаємося тим, що досягнення будівельної групи "Синергія" відзначили почесною премією. Наш успіх – це дотримання високих стандартів будівництва, впровадження інноваційних рішень та робота потужної команди професіоналів. Особлива вдячність нашим покупцям. Тим, хто щодня обирає "Синергію", бо вірить, що саме ми можемо створити для них домівку – місце для безпечного, комфортного та екологічного життя. Впевнений, що попереду у нас нові висоти та здобутки!" - коментує подію директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

IBUILD – це ключова профільна премія, яка щорічно проводиться Конфедерацією будівельників України та відзначає кращі компанії у сфері девелопменту та будівництва, проекти та фахівців галузі. Переможців визначають за допомогою відкритого онлайн голосування і голосування Експертної ради у трьох категоріях: персональна премія "Кращий серед рівних", корпоративна премія досягнень "Вимір успіху" та премія блискавичних досягнень "Відкриття року".

Джерело: Українські новини
Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок