#ЗМІ про нас

"Синергія" - краща регіональна будівельна компанія за версією IBuild-2018

 

Будівельна група "Синергія" отримала престижне звання "Регіональної будівельної компанії року" за версією головної Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2018. Офіційна церемонія нагородження премії відбулася 16 листопада 2018 року в КВЦ "Парковий".

 

Номінація "Регіональна будівельна компанія року" – ключова в категорії "Відкриття року". Нею відзначають компанії, що впроваджують новітні технології, показують позитивну динаміку зростання та мають високий потенціал для подальшого розвитку.

"Ми пишаємося тим, що досягнення будівельної групи "Синергія" відзначили почесною премією. Наш успіх – це дотримання високих стандартів будівництва, впровадження інноваційних рішень та робота потужної команди професіоналів. Особлива вдячність нашим покупцям. Тим, хто щодня обирає "Синергію", бо вірить, що саме ми можемо створити для них домівку – місце для безпечного, комфортного та екологічного життя. Впевнений, що попереду у нас нові висоти та здобутки!" - коментує подію директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

IBUILD – це ключова профільна премія, яка щорічно проводиться Конфедерацією будівельників України та відзначає кращі компанії у сфері девелопменту та будівництва, проекти та фахівців галузі. Переможців визначають за допомогою відкритого онлайн голосування і голосування Експертної ради у трьох категоріях: персональна премія "Кращий серед рівних", корпоративна премія досягнень "Вимір успіху" та премія блискавичних досягнень "Відкриття року".

Джерело: Українські новини
Поділитися:
Інші новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
24 Червня 2020
Новобудови передмістя, орієнтовані на сім’ї з дітьми
3m2 підібрав новобудови передмістя, де особлива увага приділена дитячій інфраструктурі
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок