#ЗМІ про нас

СУД РОЗБЛОКУВАВ БУДІВНИЦТВО В ІРПЕНІ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ "СИНЕРГІЯ СІТІ"

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення зняти арешт з земельних ділянок, чим визнав законність будівництва житлового комплексу “Синергія Сіті”. Про це йдеться в інформаційному повідомленні на сайті будівельної групи "Синергія".

Про це йдеться в інформаційному повідомленні на сайті будівельної групи "Синергія".

У повідомленні зазначається, що 16 січня 2020 року, Печерський районний суд Києва, всесторонньо розглянувши питання щодо доцільності та правомірності накладення арешту на ділянки, де ведеться будівництво ЖК “Синергія Сіті”, врахувавши аргументи представників БГ “Синергія” щодо цільового призначення земельних ділянок,  прийняв рішення зняти арешт з земельних ділянок, чим визнав законність будівництва житлового комплексу “Синергія Сіті”.

В БГ “Синергія” висловили впевненість, що відповідне рішення суду, щодо зняття арешту з земельних ділянок, де ведеться будівництво ЖК “Синергія Сіті”, "покладе край всім спекуляціям навколо даного об’єкту нерухомості". 

"Це ще раз підтверджує законність зведення ЖК “Синергія Сіті” та статус високої надійності  забудовника", - додали у компанії. У повідомленні також зазначається, що будівництво ЖК "Синергія Сіті" відновлено. 

Як повідомлялося раніше, восени 2019 року, після презентації  нового ЖК “Синергія Сіті” у Київській області в концепції “місто в місті”, в ЗМІ почала з’являтися недостовірна та маніпулятивна інформація щодо законності будівництва житлового комплексу та надійності забудовника. 

Представники будівельної групи відреагували на це розміщенням на офіційному сайті БГ “Синергія” спростування, де були оприлюднені дозвільні документи на будівництво. Також були дані відповіді на усі гострі запитання.

За кілька тижнів стало відомо, що слідчий суддя Ірпінського міського суду наклала арешт на земельні ділянки, де ведеться будівництво ЖК “Синергія Сіті”. Арешт вказаних земель заблокував будівництво житлового комплексу “Синергія Сіті” та школи Синергія, після чого представниками забудовника була подана апеляція щодо зняття арешту. 

Джерело: ТСН
Поділитися:
Інші новини
8 Травня 2020
Нове життя після карантину — наважтеся відкрити власну справу разом з Будівельною групою "Синергія"
#Новини
6 Травня 2020
Під Києвом після незаконних протестів відновили будівництво ЖК "Синергія Сіті"
Будівельна група "Синергія" повідомила про відновлення робіт на вулиці Достоєвського в Ірпені, де споруджують житловий комплекс і школу.
#Новини
6 Травня 2020
Бізнес виходить із карантину: Будівельна група “Синергія” створює робочі місця на будівництві ЖК “Синергія Сіті”
У першій половині травня 2020 року Будівельна Група “Синергія” відновить роботи на будівельному майданчику ЖК “Синергія Сіті” та школи “Синергія” на 1300 дітей
#Новини
6 Травня 2020
В Ірпені відновили будівництво загальноосвітньої школи і житлового комплексу "Синергія Сіті"
Компанія "Синергія" підтримує економіку країни в умовах карантину та поновлює роботи
#Новини
30 Квітня 2020
Український бізнес проти коронавірусу: хто й чим допомагає - 24 Канал
Ці компанії у скрутний час сприяють перемозі над пандемією коронавірусу
#Новини
27 Квітня 2020
«Синергія» завершила ремонт фасаду інфекційного відділення Ірпінської лікарні
Будівельна група «Синергія» в найкоротші терміни виконала свою частину роботи з реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні
#Новини
15 Квітня 2020
Хата не з краю. Як український бізнес допомагає боротися з коронавірусом
С приходом COVID-19 знаменитые мировые бренды бросили силы на борьбу с пандемией. Украинский бизнес тоже не стал стоять в стороне и вступил в противостояние с коронавирусом
#Новини
24 Лютого 2020
З чого починалось і чому Синергія
Мета філософії бренду Синергія — не просто продати квартиру, а створити краще та зручніше життя у квартирі, дворі, районі, місті.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок