#ЗМІ про нас

ОБРАЛИ НАЙКРАЩИМ ЗАБУДОВНИКОМ 2019 РОКУ В ПЕРЕДМІСТІ КИЄВА БУДІВЕЛЬНУ ГРУПУ "СИНЕРГІЯ"

 

При підрахунку бала враховувалось опитування представників професійної спільноти, журі, але найбільшу вагу у підсумковій оцінці (40%) мав голос споживачів.

У рамках премії "Вибір року" українські споживачі обрали бренд Будівельна група “Синергія” як найкращий забудовник 2019 року у передмісті Києва.

 

7 грудня 2019 року у Києві відбулась урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнської премії “Вибір року - 2019”. У номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва” перемогу здобула "Будівельна група “Синергія”.

“Вибір року” — одна із найбільш авторитетних міжнародних премій в Україні, метою якої є визначення та популяризація продуктів та послуг №1 в Україні. В основі вибору переможців використовується унікальна методика всебічної оцінки діяльності компанії на ринку протягом року, яку розробила американська компанія Festivals International.

Високий рівень довіри до премії — один із найвищих в Україні та, згідно з дослідженнями компанії Kantar TNS, 2018 року склав понад 43%. Це доводить об’єктивність оцінювання номінантів. Національне маркетингове дослідження споживчих уподобань проводить міжнародна маркетингова компанія Ipsos. Адже партнерами фестивалю-конкурсу є лише компанії з бездоганною репутацією.

2019 року досягнення "Будівельної групи “Синергія” високо оцінили авторитетне незалежне журі та споживачі. Зокрема, експерти ринку нерухомості України відзначили високий рівень надійності забудовника. Цьогоріч Будівельна група “Синергія” стала лідером Київської області за кількістю введеного в експлуатацію житла, а це понад 65 тис. кв. метрів житла в семи будинках житлових комплексів комфорт-класу — Green Side та City Park. Також компанія продемонструвала високі темпи будівництва ЖК “Синергія 3+”. 

Водночас, споживачі відзначили, що реалізація в "Синергії" сервісних програм супроводу інвесторів та високий рівень обслуговування уже заселених житлових комплексів стало основою для розвитку власної екосистеми компанії, яка створює високий рівень комфорту для клієнтів забудовника та вирізняє його поміж інших гравців ринку нерухомості передмість.

Генеральний директор “Будівельної Групи “Синергія” Ігор Оверко, коментуючи перемогу у премії “Вибір року - 2019” як найкращого забудовника передмістя столиці, ще раз підтвердив, що компанія є надійним забудовником, стабільною та клієнтоорієнтованою компанією з високим рівнем довіри споживачів:

“Від імені команди "Будівельної Групи “Синергія”, я хочу подякувати за вподобання бренду "Синергія" споживачами експертам та клієнтам нашої компанії. Довіра клієнтів — найцінніший актив у нашому будівельному бізнесі. І ми щиро вдячні за довіру до бренду "Синергія".

Також, хочу відзначити, що за всеукраїнським визнанням "Будівельної Групи “Синергія” як найкращого девелопера в передмісті столиці стоїть успішна робота цілої команди професіоналів, які протягом дев’яти років створюють якісне та комфортне житло для тисяч сімей, що обрали новобудови від "Синергії" в курортному містечку Ірпінь. Тому для нас перемога у премії “Вибір року” означає більше, ніж визнання успіхів у девелопменті, це прояв високого рівня довіри від українського споживача”. 

Джерело: ТСН
Поділитися:
Інші новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
24 Червня 2020
Новобудови передмістя, орієнтовані на сім’ї з дітьми
3m2 підібрав новобудови передмістя, де особлива увага приділена дитячій інфраструктурі
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок