#ЗМІ про нас

ОБРАЛИ НАЙКРАЩИМ ЗАБУДОВНИКОМ 2019 РОКУ В ПЕРЕДМІСТІ КИЄВА БУДІВЕЛЬНУ ГРУПУ "СИНЕРГІЯ"

 

При підрахунку бала враховувалось опитування представників професійної спільноти, журі, але найбільшу вагу у підсумковій оцінці (40%) мав голос споживачів.

У рамках премії "Вибір року" українські споживачі обрали бренд Будівельна група “Синергія” як найкращий забудовник 2019 року у передмісті Києва.

 

7 грудня 2019 року у Києві відбулась урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнської премії “Вибір року - 2019”. У номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва” перемогу здобула "Будівельна група “Синергія”.

“Вибір року” — одна із найбільш авторитетних міжнародних премій в Україні, метою якої є визначення та популяризація продуктів та послуг №1 в Україні. В основі вибору переможців використовується унікальна методика всебічної оцінки діяльності компанії на ринку протягом року, яку розробила американська компанія Festivals International.

Високий рівень довіри до премії — один із найвищих в Україні та, згідно з дослідженнями компанії Kantar TNS, 2018 року склав понад 43%. Це доводить об’єктивність оцінювання номінантів. Національне маркетингове дослідження споживчих уподобань проводить міжнародна маркетингова компанія Ipsos. Адже партнерами фестивалю-конкурсу є лише компанії з бездоганною репутацією.

2019 року досягнення "Будівельної групи “Синергія” високо оцінили авторитетне незалежне журі та споживачі. Зокрема, експерти ринку нерухомості України відзначили високий рівень надійності забудовника. Цьогоріч Будівельна група “Синергія” стала лідером Київської області за кількістю введеного в експлуатацію житла, а це понад 65 тис. кв. метрів житла в семи будинках житлових комплексів комфорт-класу — Green Side та City Park. Також компанія продемонструвала високі темпи будівництва ЖК “Синергія 3+”. 

Водночас, споживачі відзначили, що реалізація в "Синергії" сервісних програм супроводу інвесторів та високий рівень обслуговування уже заселених житлових комплексів стало основою для розвитку власної екосистеми компанії, яка створює високий рівень комфорту для клієнтів забудовника та вирізняє його поміж інших гравців ринку нерухомості передмість.

Генеральний директор “Будівельної Групи “Синергія” Ігор Оверко, коментуючи перемогу у премії “Вибір року - 2019” як найкращого забудовника передмістя столиці, ще раз підтвердив, що компанія є надійним забудовником, стабільною та клієнтоорієнтованою компанією з високим рівнем довіри споживачів:

“Від імені команди "Будівельної Групи “Синергія”, я хочу подякувати за вподобання бренду "Синергія" споживачами експертам та клієнтам нашої компанії. Довіра клієнтів — найцінніший актив у нашому будівельному бізнесі. І ми щиро вдячні за довіру до бренду "Синергія".

Також, хочу відзначити, що за всеукраїнським визнанням "Будівельної Групи “Синергія” як найкращого девелопера в передмісті столиці стоїть успішна робота цілої команди професіоналів, які протягом дев’яти років створюють якісне та комфортне житло для тисяч сімей, що обрали новобудови від "Синергії" в курортному містечку Ірпінь. Тому для нас перемога у премії “Вибір року” означає більше, ніж визнання успіхів у девелопменті, це прояв високого рівня довіри від українського споживача”. 

Джерело: ТСН
Поділитися:
Інші новини
8 Травня 2020
Нове життя після карантину — наважтеся відкрити власну справу разом з Будівельною групою "Синергія"
#Новини
6 Травня 2020
Під Києвом після незаконних протестів відновили будівництво ЖК "Синергія Сіті"
Будівельна група "Синергія" повідомила про відновлення робіт на вулиці Достоєвського в Ірпені, де споруджують житловий комплекс і школу.
#Новини
6 Травня 2020
Бізнес виходить із карантину: Будівельна група “Синергія” створює робочі місця на будівництві ЖК “Синергія Сіті”
У першій половині травня 2020 року Будівельна Група “Синергія” відновить роботи на будівельному майданчику ЖК “Синергія Сіті” та школи “Синергія” на 1300 дітей
#Новини
6 Травня 2020
В Ірпені відновили будівництво загальноосвітньої школи і житлового комплексу "Синергія Сіті"
Компанія "Синергія" підтримує економіку країни в умовах карантину та поновлює роботи
#Новини
30 Квітня 2020
Український бізнес проти коронавірусу: хто й чим допомагає - 24 Канал
Ці компанії у скрутний час сприяють перемозі над пандемією коронавірусу
#Новини
27 Квітня 2020
«Синергія» завершила ремонт фасаду інфекційного відділення Ірпінської лікарні
Будівельна група «Синергія» в найкоротші терміни виконала свою частину роботи з реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні
#Новини
15 Квітня 2020
Хата не з краю. Як український бізнес допомагає боротися з коронавірусом
С приходом COVID-19 знаменитые мировые бренды бросили силы на борьбу с пандемией. Украинский бизнес тоже не стал стоять в стороне и вступил в противостояние с коронавирусом
#Новини
24 Лютого 2020
З чого починалось і чому Синергія
Мета філософії бренду Синергія — не просто продати квартиру, а створити краще та зручніше життя у квартирі, дворі, районі, місті.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок