#ЗМІ про нас

ОБРАЛИ НАЙКРАЩИМ ЗАБУДОВНИКОМ 2019 РОКУ В ПЕРЕДМІСТІ КИЄВА БУДІВЕЛЬНУ ГРУПУ "СИНЕРГІЯ"

 

При підрахунку бала враховувалось опитування представників професійної спільноти, журі, але найбільшу вагу у підсумковій оцінці (40%) мав голос споживачів.

У рамках премії "Вибір року" українські споживачі обрали бренд Будівельна група “Синергія” як найкращий забудовник 2019 року у передмісті Києва.

 

7 грудня 2019 року у Києві відбулась урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнської премії “Вибір року - 2019”. У номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва” перемогу здобула "Будівельна група “Синергія”.

“Вибір року” — одна із найбільш авторитетних міжнародних премій в Україні, метою якої є визначення та популяризація продуктів та послуг №1 в Україні. В основі вибору переможців використовується унікальна методика всебічної оцінки діяльності компанії на ринку протягом року, яку розробила американська компанія Festivals International.

Високий рівень довіри до премії — один із найвищих в Україні та, згідно з дослідженнями компанії Kantar TNS, 2018 року склав понад 43%. Це доводить об’єктивність оцінювання номінантів. Національне маркетингове дослідження споживчих уподобань проводить міжнародна маркетингова компанія Ipsos. Адже партнерами фестивалю-конкурсу є лише компанії з бездоганною репутацією.

2019 року досягнення "Будівельної групи “Синергія” високо оцінили авторитетне незалежне журі та споживачі. Зокрема, експерти ринку нерухомості України відзначили високий рівень надійності забудовника. Цьогоріч Будівельна група “Синергія” стала лідером Київської області за кількістю введеного в експлуатацію житла, а це понад 65 тис. кв. метрів житла в семи будинках житлових комплексів комфорт-класу — Green Side та City Park. Також компанія продемонструвала високі темпи будівництва ЖК “Синергія 3+”. 

Водночас, споживачі відзначили, що реалізація в "Синергії" сервісних програм супроводу інвесторів та високий рівень обслуговування уже заселених житлових комплексів стало основою для розвитку власної екосистеми компанії, яка створює високий рівень комфорту для клієнтів забудовника та вирізняє його поміж інших гравців ринку нерухомості передмість.

Генеральний директор “Будівельної Групи “Синергія” Ігор Оверко, коментуючи перемогу у премії “Вибір року - 2019” як найкращого забудовника передмістя столиці, ще раз підтвердив, що компанія є надійним забудовником, стабільною та клієнтоорієнтованою компанією з високим рівнем довіри споживачів:

“Від імені команди "Будівельної Групи “Синергія”, я хочу подякувати за вподобання бренду "Синергія" споживачами експертам та клієнтам нашої компанії. Довіра клієнтів — найцінніший актив у нашому будівельному бізнесі. І ми щиро вдячні за довіру до бренду "Синергія".

Також, хочу відзначити, що за всеукраїнським визнанням "Будівельної Групи “Синергія” як найкращого девелопера в передмісті столиці стоїть успішна робота цілої команди професіоналів, які протягом дев’яти років створюють якісне та комфортне житло для тисяч сімей, що обрали новобудови від "Синергії" в курортному містечку Ірпінь. Тому для нас перемога у премії “Вибір року” означає більше, ніж визнання успіхів у девелопменті, це прояв високого рівня довіри від українського споживача”. 

Джерело: ТСН
Поділитися:
Інші новини
20 Квітня 2021
Іпотека під 7%: як скористатися програмою й придбати квартиру
На початку березня стартувала програма доступної іпотеки під 7% річних
#Новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок