#Соціальна відповідальність

Наші вітання переможцям Конкурсу стартапів для ветеранів АТО «STARTUP IRPIN»

20 вересня в приміщенні міської бібліотеки Ірпеня пройшло урочисте нагородження переможців Конкурсу старптапів для ветеранів АТО «STARTUP IRPIN». Протягом 3 місяців організатори і партнери: Ірпінський міський союз ветеранів АТО, ГО "Ірпінське агентство розвитку", Будівельна група "Синергія", представники бізнесу і адміністрації міста допомагали захисникам України підготувати бізнес-проекти і почати власну справу.

Викладачі вишів, успішні бізнесмени, а також провідні маркетологи і економісти БГ "Синергія" вчили конкурсантів і ділилися досвідом під час семінарів і тренінгів. Учасники конкурсу отримали хороші знання в сфері маркетингу, реклами, основ бізнесу, стали більш досвідченими і підготовленими до конкурентної боротьби.

Всього на конкурс зареєструвалися 55 осіб. 22 з них подали остаточну заявку у вигляді оформленого бізнес-плану. Конкурсна комісія при виборі кращих проектів орієнтувалась на такі критерії як їх інноваційність, актуальність, соціальність та прибутковість.

Першу премію отримав проект Дениса Дудника, який з 2014 по 2016 року проходив службу в батальйоні "Київ-2", за цей час побував в Дебальцеве і Волновасі. А зараз Денис планує запустити виробництво ножів під франшизою "Ветеранські ножі". Умовою франшизи передбачено, що на підприємстві будуть працювати ветерани-інваліди АТО. На розвиток свого проекту він отримав грант в розмірі 100 тис. грн від БГ "Синергія", а також право на безоплатну оренду приміщення площею до 100 м. кв. від міської влади.

Другу премію в розмірі 50 тис. грн. отримав Володимир Шиповський. Він був під обстрілом в Авдіївці, Попасній, Пісках. Удома ж, в Ірпені, він запускає проект з виготовлення декору в стилі стім-панк. Також йому місто надало в безоплатну оренду виробниче приміщення площею 60 м.кв.

Третя премія була вручена Віталію Івахненко з Бородянки. У складі 11 батальйону "Київська Русь" він воював в Дебальцеве. А зараз буде запускати проект по організації виробництва з металобрухту. На його розвиток він отримав також 50 тис. грн.

Директор Будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко після церемонії вручення сертифікатів сказав: "Я переконався в тому, що є багато амбітних людей, які хочуть рухатися в напрямку власного бізнесу. У них вже є знання, вміння і бажання йти вперед і розвиватися. Їм необхідно додати лише трохи впевненості, можливо десь морально, а десь і фінансово. Ми віримо, що у переможців, які отримали сертифікати, все вийде і вони досягнуть успіху."

Конкурс старптапов для ветеранів АТО - це унікальна соціальна ініціатива, яка вперше проводилася в Україні. Його учасники і організатори вірять, що вже в наступному році подібні конкурси будуть провдена і в інших містах.Поділитися:
Інші новини
11 Січня 2021
Будівельна група “Синергія” завершила ремонт двох додаткових палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні
Всього за 3 тижні Будівельна група "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох додаткових палатах Ірпінської лікарні — тепер вони готові приймати хворих з COVID-19
#Новини
6 Червня 2020
Ігор Оверко, директор Будівельної групи Синергія, привітав успішних учнів — відмінників Синергії
6 червня Ігор Оверко привітав школярів із завершенням навчального року та нагородив відмінників Синергії
#Новини
8 Квітня 2020
«Синергія» завершила ремонт фасаду інфекційного відділення Ірпінської лікарні
Будівельна група «Синергія» в найкоротші терміни виконала свою частину роботи з реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні
#Новини
17 Жовтня 2019
Будівельна група Синергія подарувала Ірпінської дитячій школі мистецтв ксилофони
У жовтні Синергія подарувала класу ударних інструментів ще один сучасний ксилофон 
#Новини
1 Жовтня 2019
Директор Будівельної групи Синергія Ігор Оверко привітав із Днем людей похилого віку!
БГ Синергія долучилася до підготовки свята та подарувала гостям приємні гостинці
#Новини
27 Вересня 2019
Ігор Оверко, директор БГ Синергія, привітав вихователів дитсадку Колібрі з Днем дошкілля!
Ігор Оверко завітав в гості до садочку Колібрі, щоб привітати вихователів з професійним святом!
#Новини
29 Грудня 2018
Програма “Відмінник Синергії” - нагородження школярів
В рамках програми “Відмінник Синергії” ми відзначили школярів, що стали відмінниками за результатами першого семестру.
#Новини
27 Грудня 2018
Закупівля лікарських засобів для ЗОШ № 17 м. Ірпеня
Будівельна група «Синергія» відгукнулась на прохання ЗОШ № 17, що залишилась без ліків.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок