Будівельна група “Синергія” посіла перше місце у рейтингу забудовників передмістя Києва

22 грудня Портал “Мінфін” опублікував рейтинг забудовників передмістя Києва, в якому Будівельна група “Синергія” посіла перше місце серед 44 компаній із 11 населених пунктів. У 2017 році ми офіційно здали в експлуатацію 9 будинків житлового комплексу “Синергія 3”, що і стало вирішальним фактором для перемоги у рейтингу.

Під час складання рейтингу “Мінфін” користувався лише офіційними даними. Редакція ранжувала забудовників відповідно до кількості декларацій або сертифікатів з реєстру Державної архітектурно-будівельної інспекції. Таким чином “Синергія” стала найуспішнішою будівельною компанією не лише Ірпеня, але й Київської області, адже у 2017 році здала в експлуатацію найбільшу кількість будинків.

Ми - будівельна група, що не просто зводить будинки. Ми будуємо Ірпінь. Ми удосконалюємо міську інфраструктуру поряд з нашими житловими комплексами: облаштовуємо зупинки міського транспорту, здаємо в оренду комерційні приміщення тим підприємствам, чиї послуги будуть корисними жителям, будуємо дитячі садочки та супермаркети, налагоджуємо сервісне обслуговування.

Ми не просто здаємо в експлуатацію гарні будинки, ми розвиваємо та будуємо міста.

 

Наші проекти