Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#СМИ о нас

Будівельна група Синергія запустила нову програму розтермінування на 13 місяців для всіх квартир у 26 будинку ЖК Синергія Сіті в Ірпені

 

Забудовник розробив безпечну програму купівлі квартири для тих, хто шукає житло в новобудові: пропонується сплатити 70% від ціни зараз, а 30% – коли будинок буде готовий — 3m2 

 

Для придбання квартири у 26 будинку ЖК Синергія Сіті забудовник пропонує наступні умови участі:

70% вартості квартири сплатити при підписанні попереднього договору.

Решту — протягом 13 місяців (до 01.12.2024). Відсотки та щомісячні платежі — відсутні. 

Синергія гарантує, що інвестиція інвесторів захищена від валютних коливань та інших ризиків. Також завдяки цій пропозиції, інвестори можуть дозволити собі купити квартиру в Ірпені більшої площі — адже третину від її вартості можна сплатити не одразу, а за 13 місяців! 

“26-й будинок розташований в серці комплексу, має власний затишний двір-сад та 100% готовність моноліту та зведених стін. Введення в експлуатацію заплановано на 4 квартал 2024 року”, — розповідає забудовник.

За словами забудовника, наразі для купівлі доступний великий вибір планувань та найнижчі ціни квадратного метра: від 34 500 грн – для однокімнатних та від 34 000 грн – для двокімнатних квартир. У вартість кожної квартири від Будівельної групи Синергія включені гіпсове тинькування стін, газовий котел, дизайнерські вхідні двері, а також енергоефективні вікна від Rehau.

На сайті забудовника можна дізнатися більше про переваги 26 будинку та проєкту Синергія Сіті. 

Источник: 3m2.ua
Поделиться:
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок