Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

Квартири в Києві

Для багатьох жителів України своя квартира в одному з районів в місті Київ - це прекрасний варіант покупки бажаних квадратних метрів. Варто відразу зазначити, що ціна за квадратний метр в столиці (особливо в новобудові) - суттєвий удар по гаманцю покупця.

Пропозицій на ринку нерухомості - величезна кількість. Є різні варіанти квартир і апартаментів в Києві за різною ціною: від маленької до дуже високою. Відмінний вибір для багатьох - квартири в Києві від компанії "Синергія".

Коротко про діяльність компанії

Перший склад команди компанії "Синергія" вийшов на ринок житла в в Київській області в 2010 році. Спочатку компанія спеціалізувалася на перспективному передмісті Києва. Зараз угоди з квартирами проводяться в Києві та Київській області.

Базові напрямки роботи "Синергії":

 •       Розробка проектної документації до моменту виходу на ринок.
 •       Узгодження проекту з державними структурами.
 •       Будівництво об'єкта "з нуля".
 •     Продаж квартир в Києві за вартістю, яка часто нижче усередненої по ринку. Звідси, багато в чому, і високий попит.
 •       Юридичний супровід продажу (купівлі) квартири в Києві. На цьому етапі важливо мати поруч кваліфіковану допомогу фахівця.
 •       Управління зданими в експлуатацію житловими і нежитловими приміщеннями. Варіант, коли організацію обслуговування на себе бере забудовник або його приймач - один з найбільш зручних і оптимальних. Це підтверджують численні позитивні відгуки власників квартир.

Попит на квартири компанії "Синергія" стабільно зростає. Купити таке житло за адекватною ціною прагнуть багато.

Як вибрати квартиру в Києві?

Вибір і подальша купівля житла в будь-якому районі Києва - справа, яка вимагає підготовки різної спрямованості. Адже кількість пропозицій різного планування на ринку нерухомості - істотний. Населення, яке вже встигло купити квартири у компанії "Синергія" (за готівку або в іпотеку) ділиться наступними своїми висновками щодо успішного підбору житла:

 • Потрібно спочатку в цілому вивчити ринок житла в Києві: які квартири будуються, за якою ціною за квадратний метр в середньому, які планування користуються попитом, добре взагалі йдуть продажі.
 • Далі потрібно зважити, які об'єкти зі списку продажу за площею та кількістю кімнат потрібні вам або вашій родині. І вже за цими критеріями звузити область пошуку.
 • Потім важливо тверезо оцінити, що за ціною за "квадрат" і за загальною вартістю всієї квартири в Києві ви можете собі дозволити. Якщо потрібна іпотека, то розрахуйте сили на її погашення.
 • Важливо ще визначитися з районом житла в Києві. Після цього вже можна вибирати конкретний варіант.
 • Затем відповідальний етап: перевірка квартири на юридичну чистоту, угода з купівлі та продажу.

Здійснити операцію з купівлі-продажу квартири в Києві можна за допомогою як повністю власних коштів, так і з використанням позикових. Діє безліч пропозицій різних банків по іпотеці. Тут є цікавий момент: купівельний попит населення робить деякий вплив і на вартість об'єктів нерухомості, і на те, яким буде відсоток по іпотеці в конкретний момент (маленьким або великим).

Для всіх без винятку співробітників компанії "Синергія" важливий кожен покупець. Наша мета - щоб населення міста Київ було досить якістю житла. Важливо, щоб квартири, апартаменти і інші об'єкти нерухомості в момент укладання угоди з купівлі-продажу були не просто якимись новими приміщеннями в Києві. Ми створюємо і інфраструктуру високої якості в районі нашої житлової нерухомості. Кількість об'єктів компанії "Синергія" стабільно зростає.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок