Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

3-кімнатні квартири

3-кімнатні квартири

Останнім часом з ринком нерухомості часто відбуваються нестабільні речі. Багато будівництв закривають, вартість квадратного метра майже неможливо передбачити. Як же бути, якщо хочеться мати власний куточок? Наявність власного житла необхідно практично кожній людині в наш час. В такому випадку купити доступну і надійну квартиру вам обов'язково допоможе компанія «Синергія».

Якщо ви вже визначилися з тим, що збираєтесь купувати квартиру, то одним з найбільш комфортних і практичних для вас варіантів стане трикімнатна квартира. На такій площі можна зручно розміститися всією сім'єю, а також таку квартиру оптимально здавати в оренду.

Причини покупки 3-кімнатних квартир

Чому ж придбання трикімнатної квартири є таким бажаним для багатьох наших громадян, незважаючи на високу вартість такої нерухомості?

 • Перша і, напевно, головна причина - велика площа такого житла, що дозволяє розмістити все необхідне для комфортного життя.
 • Також важливою особливістю 3-кімнатної квартири є можливість зробити будь-яке вподобане планування або ремонт приміщення. Велика площа дає можливість втілити в життя всі свої побажання в сфері дизайну.
 • До того ж, купити таку нерухомість в Києві значить зробити відмінне вкладення грошей, адже проблема з житлом у великих містах завжди залишається актуальною.

Головні переваги трикімнатних квартир

 1. Вигідна вартість. Це пояснюється великою площею квартири, за рахунок якої квадратний метр буде коштувати дешевше ніж, наприклад, в двокімнатній квартирі.
 2. Велика площа, яка дає кожному жителю такої квартири особистий простір.
 3. Наявність трьох окремих кімнат, що дозволяє жити в 3-кімнатній квартирі навіть великій родині.
 4. Можливість організувати простір з максимальною зручністю та функціональністю і втілити в ньому всі свої дизайнерські ідеї.

Мінуси трикімнатних квартир

Насправді варіант трикімнатної квартири практично не має мінусів - все залежить від ваших особистих переваг. Такий варіант є золотою серединою на ринку нерухомості: він і досить місткий, але і цілком доступний за вартістю. Однак, варто не забувати, що для сімей з 5-6 чоловік і більше навіть такий варіант може бути недостатньо просторим, планування може виявитися незручним, а для молодих маленьких сімей такий варіант може виявитися економічно невигідним.

Етапи прийняття рішення про покупку 3-кімнатної квартири в Києві

Іноді знайти підходящий варіант в Києві, особливо в сучасних умовах, буває дуже важко. Щоб уникнути складнощів пропонуємо вам скористатися наступною схемою покупки:

 • В першу чергу, оцініть свої фінансові можливості і встановіть точну суму, на яку можете розраховувати.
 • Визначтесь, де б ви хотіли купити житло: в новобудові, що будується або ж на ринку вторинного житла.
 • Задайте собі питання, в якому будинку вам хотілося б жити: панельному, монолітному або цегельному? Обміркуйте переваги і недоліки кожного варіанта.
 • Оцініть транспортну розв'язку, інфраструктуру і екологічну ситуацію поблизу обраного будинку.
 • Виберете найбільш зручне для вас планування, або ж подумайте, як хотіли б перепланувати квартиру.
 • Визначтесь з тим, який ремонт повинен бути у вашому новому житлі: чи хочете ви купити квартиру без обробки або з чорновою обробкою і зробити все самостійно на свій смак, або ж ви не хочете витрачати на це часу і бажаєте придбати квартиру з дизайнерським ремонтом або ремонтом "під ключ".
 • Проведіть всебічну перевірку до нерухомості, вивчіть документацію, огляньте квартиру, перевірте відгуки мешканців про забудовника, розпитайте сусідів.

Щоб купити власну нерухомість, потрібно ретельно підійти до її вибору - не нехтуйте порадами інших, дайте собі трохи часу на роздуми. Однак не забувайте, що саме ви станете тією людиною, яка буде жити або користуватися цією квартирою, так що точно переконайтеся, що ви хочете саме цю квартиру.

Чому ми?

Компанія «Синергія» працює на українському ринку нерухомості вже більше 10 років. За цей час наші фахівці ввели в експлуатацію величезні за площею житлові і комерційні будівлі, що дозволить вам знайти трикімнатну квартиру, точно відповідну вашим перевагам, смаку і бюджету.

Компанія «Синергія» проводить діяльність в наступних напрямках:

 • Складання проекту будівлі та оформлення його документів.
 • Проведення всіх необхідних процедур з документацією.
 • Зведення будинків.
 • Введення будинків в експлуатацію.
 • Реалізація нерухомості.
 • Кваліфікований супровід угоди купівлі-продажу.
 • Обслуговування площ іншого призначення.

Купити комфортну трикімнатну квартиру або будь-яку іншу нерухомість житлового та комерційного призначення за приємною ціною за квадратний метр ви можете в одному з представництв компанії «Синергія». Ми відповідаємо за якість і безпеку всіх проведених операцій.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок