Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
Ми спростили систему оплати, щоб наші клієнти витрачали мінімум часу на оформлення документів. У кожного клієнта своя історія, тому ми персонально консультуємо по платежах і допомагаємо підібрати умови оплати, які не створюватимуть мешканцям незручностей в майбутньому.
Усне бронювання

Придбання квартири – важливе рішення, яке потрібно обміркувати. В цьому випадку радимо скористатися процедурою усного бронювання. Якщо вам сподобалась квартира, ми закріпимо її за вами на 2 дні. Після закінчення 2-х днів або в той же день ви можете підписати договір завдатку і продовжити бронь для збору документів або потрібної суми.

Зверніть увагу, що усне бронювання надає пріоритетне право викупу квартири перед іншими покупцями. Проте не фіксує ціну і не скасовує викуп квартири іншими покупцями, які готові внести оплату одразу.

Для того, щоб зафіксувати ціну і квартиру — скористайтеся договором завдатку.

Договір завдатку

Фіксуємо ціну за квадратний метр і додаємо бронювання терміном до 10 днів. Цей договір буде корисний, якщо ви хочете встигнути потрапити в акційну пропозицію або вам потрібно більше часу, щоб зібрати суму для попереднього договору

Попередній договір

Ви оплачуєте 100% загальної вартості квартири. З додаткових платежів за квартиру можлива тільки оплата за квадратні метри після експертизи БТІ. Зростання цін на доплату за метри не поширюється - ви платите за тією ціною, по якій робили 100% внесок.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок