Квартира на виплат (в розстрочку) в Ірпені

 

Синергія вже більше 11 років будує комфортне житло в передмісті Києва, пропонуючи інвесторам квадратні метри в новобудовах класу комфорт + і бізнес за вигідною ціною.

 

На відміну від старого фонду, приміщення в якому ви можете купити тільки при наявності всієї суми відразу, нерухомість в новобудові набагато доступніша і вигідніша для придбання:

  • Ви купуєте світлу, простору і затишну квартиру, спроєктовану згідно з новими будівельними нормами і вимогами;
  • Покупцям доступні різні фінансові інструменти, які зроблять придбання квадратних метрів в новобудові ще зручнішим - це розстрочка або іпотечний кредит;
  • Надійний забудовник продовжує обслуговувати свої житлові комплекси навіть після заселення. Так, для кожного нашого ЖК в Ірпені ми створили окрему управляючу компанію, яка піклується про комфорт мешканців та вирішує всі побутові питання.

Саме тому, нерухомість в новобудовах Київської області – вигідний варіант для інвестиції або покупки для себе. Ви можете придбати готові квартири в Ірпені в кредит, або оформити розстрочку від забудовника на житло, що будується. 

 

Умови розстрочки

Розтермінування від забудовника – оптимальний варіант для інвестора. Вам не потрібно самостійно обирати банк, розбиратися в нюансах кредитних програм та  збирати чималий пакет документів. Всі питання ви вирішуєте напряму з компанією, яка будує вашу майбутню домівку. Крім того, розстрочка від забудовника може бути навіть на готову квартиру, а не тільки на житло, яке будується.

Підсумкова вартість вашого житла залежить від двох чинників: терміну розстрочки і суми першого внеску. Тому вибирайте умови покупки, в відповідно до ваших потреб і можливостей:

  • Термін до 36 місяців.
  • Перший внесок від 50 до 80 відсотків.
  • Комфортна сума щомісячного платежу без прихованих доплат.
  • Якщо на виплат купується квартира в готовому будинку, при виплаті 75% від суми ви отримуєте ключи можете починати ремонт.

Ще однією перевагою купівлі квартири на виплату є те, що інвесторам Синергії доступна гривнева розстрочка з мінімальним здорожчанням.

Сума подорожчання розраховується не у відсотках – вона являє собою невелику фіксовану націнку до вартості квадратного метра і розраховується тільки на невиплачений залишок “квадратів”.

Розстрочка надається не тільки на нерухомість в комплексах, що будуються. Тож, готові квартири в новобудовах Ірпеня ви можете купити не лише в іпотеку, а й скористатися послугою розтермінування квартир. Ми запустили послугу купівлі квартири під виплату і для готового житла. Її особливістю є те, що коли сума вашого внеску сягає 75%, ви отримуєте ключи і можете заходити на ремонт.

Продаж квартир під виплату здійснюється в чотирьох наших ЖК. Тож, ви можете обрати квартиру поруч з набережною в Синергія Сіті, найбільшим в Ірпені парком в City Park I чи ІІ черга або житло з максимальною близкістю до Києва у комплексі Green Side. 

 

Житло під виплату: як купити?

Вартість нерухомості в Києві і області щорічно зростає на 15-25%. Тому відсоток інвесторів, які купують квартири в розстрочку від забудовника, теж збільшується з кожним роком. По-перше, це дуже зручний фінансовий інструмент, який допомагає придбати нерухомість, навіть якщо на руках немає всієї необхідної суми. По-друге, це вигідний варіант для молодих сімей, які збираються купити свою першу квартиру, або планують поліпшити житлові умови після поповнення в родині.

Якщо ви цікавитесь як взяти квартиру на виплат, по-перше, зверніть увагу на відгуки про забудовника, адже всі питання ви будете вирішувати саме з ним.

Синергія не випадково має репутацію надійного девелопера. Ми будуємо не просто житлові комплекси, а цілісні екосистеми з розвиненою інфраструктурою і унікальним ландшафтним дизайном.

За 12 років роботи ми побудували 7 ЖК, які стали домом для більш ніж 4000 сімей. Також ми розвиваємо соціальну і комерційну інфраструктуру Ірпеня:

  • на території ЖК Синергія 3+ побудували дитячий садок "Колібрі" і передали його на баланс міста.
  • на території ЖК "Синергія Сіті" будуємо кращу школу-ліцей в регіоні.
  • включаємо в проєкти наших ЖК комерційні площі, аби мешканці мали все необхідне для комфортного життя одразу поруч з домом.

Ірпінь - місто-курорт в Київській області, відоме завдяки своїм численним паркам і скверам, а також найбільшій в регіоні набережній, протяжністю близько 8 кілометрів. Ірпінь вважається одним з найбільш спокійних і комфортних для життя передмість Києва.

Вартість готових квартир в наших комплексах вас приємно порадує. Тому, якщо ви плануєте купити комфортне житло в розстрочку від забудовника – звертайтеся до наших менеджерів за деталями.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок