#Соціальна відповідальність

Заходи, які здійснює Будівельна група Синергія для підтримки українців в умовах війни, а також надання гуманітарної допомоги та допомоги ЗСУ

Сьогодні, коли Україна живе і працює в умовах повномасштабної війни, нашою ключовою цінністю, як і протягом усіх 13 років, є люди. В ситуації воєнного стану Будівельна група Синергія працює, щоб підтримати Україну та дбає про захист і безпеку співробітників, які свідомо лишились в Україні та тих, хто захищає нас зараз в лавах ЗСУ.

В спеціальному розділі ви знайдете детальну інформацію про заходи, які Будівельна група Синергія здійснює для підтримки українців в умовах війни, а також надання гуманітарної допомоги та точкової допомоги ЗСУ.

 

24.02.2022

Синергія достроково виплатила 1 млн грн податкових платежів на підтримку держави.

Бізнес не може стояти осторонь у цей складний для нашої країни час! Саме тому Будівельна група Синергія перевела до державного бюджету 1 млн грн в якості авансу по податкових платежах. По можливості ми й надалі будемо допомагати нашій державі.

Разом — ми сила. Нам необхідно об’єднатися та допомогти нашим захисникам, кожному в межах своїх сил. Закликаємо інші українські бізнеси долучитися до нашої ініціативи.

 

01.03.2022

Домовляємось про роботу продуктових крамниць та аптек в наших ЖК та збираємо речі та медикаменти для допомоги пораненим.

8

Ми відкрили укриття в усіх наших комплексах в підвальних приміщеннях. Також для укриття доступне приміщення відділу сервісу за адресою вул. Мечникова, 101б.

Допомагаємо зв’язуватися з власниками та орендарями наших комерційних приміщень, які займаються продуктами та ліками в аптеках. Аби вони відкривали їх, і в жителів міста був доступ до продуктів та найнеобхіднішого, хоч би й в буремному розкладі.

Ми ініціювали збір речей та медикаментів для допомоги пораненим. Хто може долучитися до збору, просимо створювати ініціативні групи в кожному ЖК, 1-2 людини для координації дій. Списки необхідного надамо ініціативним групам. Зараз ми всі одна родина, яка допомагає один одному. За деталями звертайтесь за номерами телефонів (093) 021-17-06 та (099) 614-42-16.

Віримо разом з усією Україною в мирний завтрашній день! Ми вистоїмо, адже у єдності – наша перемога!

 

03.03.2023

Створили чат-бот в телеграм для допомоги в евакуації з Ірпеня та доставки критично важливих речей першої необхідності

Якщо ви залишились у своїх домівках, то знаєте, з якими гуманітарними проблемами зараз стикнулись містяни – нестача життєво необхідних медикаментів, їжі та води.

Попри атаки загарбників, ми об’єднуємось із волонтерами, небайдужими громадянами та іншими соціально-відповідальними бізнесами, аби стабілізувати ситуацію в місті та не допустити гуманітарної катастрофи.

Якщо вам наразі потрібні речі першої необхідності – звертайтесь, будь ласка, до наших Берегинь. А щоб задовільнити якомога більше запитів та звернень від вас ми створили чат-бот в телеграм @helpInDifficultSituation_bot

Лише в єдності наша перемога!

 

09.04.2022

Синергія допомагає відновити Ірпінь та життєзабезпечення всіх житлових комплексів після нищівних дій загарбників.

Сьогодні поспілкувалися з ініціативними групами, що згуртувалися в кожному комплексі. Зібрали списки найнеобхіднішого. Разом з обслуговуючою компанією завезли до кожного ЖК воду, побутові генератори з пальним, біотуалети, електроінструменти – перфоратори, болгарки, зварювальні апарати — для ремонту критичних пошкоджень; тачки, лопати, рукавиці для прибирання території. Для активних мешканців, які охороняють свої будинки, – рації та ліхтарики.

Синергія також долучилась до прибирання Ірпеня, і вже передала 5 тонн палива для спецтехніки, що розбирає завали після руйнувань.

Привезли будівельний вагончик для потреб хлопців із ЗСУ, які цілодобово боронять заїзд в місто зі сторони Ворзеля.

Продовжуємо робити те, що в наших можливостях, і бути мешканцям та місту максимально корисними.

 

11.04.2022

Синергія продовжує привозити найнеобхідніші речі для життя та ремонту критичних пошкоджень в житлових комплексах Ірпеня

4

6

До кожного житлового комплексу в Ірпені, який того потребував, сьогодні привезли листи фанери, плівку, необхідні інструменти, аби тимчасово ізолювати найкритичніші пошкодження: на даху, у вхідних групах, у квартирах, стінах будинків.

Допомагали розвантажувати та закривати найбільші руйнування й мешканці, які залишись в будинках, й працівники обслуговуючої компанії. Тільки так, гуртом й крок за кроком розпочинаємо шлях відновлення домівок тисяч мешканців.12.04.2022

Будівельна група Синергія передала українським захисникам на Донеччині партію бронепластин

Синергія закупила і передала батальйону 10 бронепластин на суму 75 000 тис. грн.

Бронепластини товщиною 7-8 мм використають для плитоносок, що будуть направлені для потреб військових Донеччини, які нині боронять Україну.

 

19 квітня 2022

Фахівці проєктного підрозділу Синергії взялися до обстеження пошкоджених будинків Синергії в Ірпені 

Спираючись на проєктну та експлуатаційну документацію, щонайперше вони з'ясують, чи вціліла основа та базові елементи кожного будинку. Йдеться про несучі конструкції – фундамент та несучі стіни. Саме вони сприймають більшість навантажень та впливів.

Якщо під час обстеження виявлять ознаки втрати несучої здатності елементів, компанія невідкладно підсилить та відновить їх. Аби зберегти працездатний стан та придатність будинків до експлуатації.

 

23.05.2022

Комерційний директор Синергії організував пошук зниклих спочатку в Ірпені, а тепер й по всій Україні 

Комерційний директор Синергії – Сергій Волкошовець – з початком повномасштабного вторгнення залишився в Ірпені. Як волонтер він із дружиною відвозили харчі та ліки містянам, які того потребували. Пізніше допомагали евакуйовувати людей з міста через Романівський міст. Всього силами волонтерів та місцевої влади вдалось вивести 4600 людей.

Після звільнення Ірпеня, Сергій створив гарячу лінію для ірпенчан. Де левова частка запитів була пов’язана із пошуком зниклих людей. “В перший день роботи лінії було 1800 дзвінків і 2 оператори. Вже на другий день приєдналися 40 операторів, які прийняли 2800 звернень”, – розповідає Сергій.

І от зараз Сергій долучився до команди Катерини Осадчої “Знайти своїх”, аби транслювати свій досвід та бути корисним для пошуку рідних по всій Україні. Дякуємо Сергію за ті гори, що він здатен звернути, допомагаючи сьогодні українцям.

 

17.06.2022

Синергія передала чергову партію захисного спорядження та тепловізорів для українських захисників на Донеччині

Синергія продовжує допомагати захисникам Донеччини. Вже другу партію бронежилетів та захисних касок доставлено для потреб місцевої територіальної оборони на Донеччині.

Подбали також про оптичні системи — партія військових тепловізорів вже працює за призначенням. Тепловізор  є одним із найбільш значущих оптичних приладів для сучасних бойових дій. Туман або запиленість, день або ніч, тепловізійний прилад забезпечує гнучкість, універсальність та тактичну перевагу у будь-яку пору року та за будь-якої погоди.

 

17.07.2023

Синергія придбала антидронову рушницю для потреб самохідного артилерійського дивізіону, третьої самохідної артилерійської батареї. 

Придбали антидронову рушницю вартістю 94 600 грн для чоловіка нашої колеги із відділу постачання, який нині боронить нашу землю в складі третьої самохідної артилерійської батареї (115 окрема механізована бригада ЗСУ).

Рушниця покращить ефективність виконання бойових задач військової частини. Та допоможе в забезпеченні національної безпеки та оборони. 

Антидронова рушниця — ефективний прилад для боротьби з безпілотниками, що можуть загрожувати об’єктам військової, цивільної та критичної інфраструктури.

Подяка від командира батареї.

 

11.08.2023

Синергія долучилась до збору Ірпінської міської ради для закупівлі війського спорядження та автобусу для земляків на фронті

Працівники освіти, медичних установ, соціальних закладів, комунальних підприємств та виконавчого комітету Ірпінської міської ради відгукнулися на пропозицію мера міста, Олександра Маркушина, зібрати кошти на військове спорядження й інші потреби, а також пасажирський автобус. 

Долучився також ірпінський бізнес. Зокрема, 200 тисяч гривень передала Будівельна група «Синергія». 

 

15.08.2023

Передали для артилерійського дивізіону на Харківському напрямку коптер з тепловізором

8

Передали для артилерійського дивізіону на Харківському напрямку коптер з тепловізором вартістю 259 100 грн.

Мавік легкий, компактний, швидкий — за це їх і люблять у ЗСУ. А з тепловізійною камерою це ще й жадана функція для бійців, адже розвідку можна проводити вночі.

 

29.08.2023

Синергія долучилась до збору коштів для придбання другого автобусу від Ірпінської громади захисникам 243 батальйону Територіальної оборони

5

Вартість автобуса склала 410 тисяч гривень. 210 тисяч з цієї суми — це залишок із попереднього збору у міськраді на допомогу військовим. Ще 200 тисяч грн додала ТОВ "Будівельна група "Синергія".

 

12.09.2023

Синергія долучилася до збору на придбання авто для виконання бойових завдань на Запорізькому напрямку

Будівельна група Синергія відгукнулась на заклик нашого працівника з архітектурного відділу долучилась до збору на авто для 117 бригади, Запорізького напрямку, в якій служить його брат. Та перерахувала для цього 51 500 грн. Попереднє авто хлопців розбили на фронті. На щастя, вони не постраждали.

Сподіваємось, нова машина допоможе нашим військовим пересуватися, транспортувати поранених, боєкомплекти, продовольчі набори та в інших щоденних потребах.

 

11.09.2023

Синергія придбала 10 тактичних військових візків для виконання бойових завдань 

5

8

Наші військові стикаються щодня з різними задачами. І для їх виконання потрібні не лише зброя та устаткування. А й прості, на перший погляд, речі, які істотно полегшують щоденні виклики. До нас звернувся наш колега, що зараз служить на Донецькому напрямку, із проханням закупити тактичні військові візки. 10 візків типу RUN SHARABAN вартістю 78 000 грн із розвантажувальним поясом вже закупили та передали підрозділу. 

Віримо, що вони розвантажать військових від вантажу при виконанні бойових завдань, знімуть навантаження зі спини та дозволять пересуватися з вільними руками. 

А також допоможуть у перевезенні спорядження, провізії та боєприпасів. І, що важливо, для евакуації поранених з поля бою.

 

26.09.2023

Для виконання бойових задач у Кліщіївці передали 20 MPV розвідувально-ударних дронів

Для виконання бойових задач у Кліщіївці передали 20 MPV розвідувально-ударних дронів. Їх закупили на суму 303 760 грн. Дрони допоможуть хлопцям в оперативній розвідці, підтримці штурмових дій та послабленню вогневих позицій ворога на лінії фронту.

 

29.09.2023

Придбали бензиновий генератор для 118 бригади ТРО Донецького напрямку

8

Придбали бензиновий генератор для 118 бригади ТРО Донецького напрямку (Часовий Яр) вартістю 33 240 грн. Він допоможе захисникам виконувати бойові завдання й вирішувати вкрай важливі побутові питання у віддалених районах.  

 

30.09.2023

Передали наземний дрон-мінувальник для штурмової бригади ЗСУ

5

Передали наземний дрон вартістю 92 000 грн для штурмової бригади ЗСУ для мінування позицій окупанта. Він має захист моторів для скиду та кріплення під міну. Робот дистанційно закладає вибухові "гостинці" біля позицій росіян, тихенько відходить та дистанційно підриває. 

Українські військові вже використовують колісний безпілотник для підриву позицій і техніки, розвідки, мінування і підвезення боєкомплекту на позиції.


09.10.23

На зв’язку: передали кабелі програматори для радіостанцій Motorola для 12 бригади спеціального призначення НГУ "АЗОВ"

8

Синергія відгукнулась на прохання допомогти 12 бригаді спеціального призначення НГУ "АЗОВ" із закупівлею кабелів для радіостанцій. Днями ми закупили їх на суму 32 297 грн. А сьогодні військові вже використовують їх для радіозв’язку.

Військові операції потребують надійного та ефективного зв'язку між підрозділами, командним складом та іншими важливими групами. Радіозв'язок є найважливішим засобом спілкування в умовах бойових дій та надзвичайних ситуацій. Військові радіостанції Motorola є одними з найпоширеніших та найефективніших засобів для забезпечення надійного зв'язку в армійському середовищі. Для програмування та налаштування радіостанцій Motorola використовуються спеціальні кабелі програматори. Ці кабелі дозволяють зв'язати радіостанцію з комп'ютером або ноутбуком, щоб налаштувати параметри та конфігурації згідно з потребами конкретної місії чи завдання.

 

01.11.2023

Синергія дбає про своїх

Турбуємося про працівників Синергії та їх близьких родичів. Чоловік нашої бухгалтерки звернувся за допомогою у придбанні планшета. Він працює у відділі забезпеченні армії, має постійно їздити за кермом та координувати постачання у 7 підрозділів, тож планшет - найкращий варіант, щоб працювати “на ходу”.

19

Крім цього, чоловік-військовослужбовець нашої фінансистки потребував бронежилет та бензопилу (у комплекті зі змінними ланцюгами та мастилом).

18

Також було куплено 4 зимових шини.

Загалом на ці потреби Синергія витратила 50 056 грн.

Це все дуже допоможе нашим захисникам, що воюють на Східному напрямку фронту.

 

13.11.2023

Зарядна станція для мінометників від Синергії

Для забезпечення роботи мінометників на Східному напрямку придбали зарядну станцію. Вона необхідна для роботи Starlink, планшетів та іншого обладнання. За розрахунками, така зарядна станція працюватиме 16-18 годин безперервно.

Український виробник Tison надав знижку для ЗСУ, тож сума допомоги склала 39 400 грн.

Зарядна станція допоможе військовим ефективно вести бій з ворогом.

 

17.11.2023

Синергія придбала позашляховики для ЗСУ 

Синергія продовжує підтримувати Збройні Сили України – цього разу придбали 3 позашляховики. Авто поїдуть у найгарячіші точки, під Бахмут, до наших земляків-ірпінців. Всі 3 автомобіля з повним приводом, дизельні, у хорошому стані, перевірені та надійні. Проведено обслуговування та камуфляжне фарбування, тож позашляховики повністю готові до польових умов.

44

Також допомагаємо ремонтувати автомобілі, які отримали пошкодження під час виконання бойових дій на фронті.

На ці потреби Синергія виділила 702 200 грн.

Кожен з нас має допомагати ЗСУ по мірі своїх можливостей, і тільки тоді перемога буде за нами.

 

07.12.2023

Будівельна група Синергія допомогла облаштувати СТО в Ірпіні для потреб військових

Військовослужбовці в м. Ірпінь облаштували станцію технічного обслуговування автомобілів, що задіяні у виконанні бойових задач.

Синергія допомогла з придбанням необхідного устаткування: набору для діагностики, автозапчастин та металопрокату. Загалом на цю потребу військових було витрачено 62 045 грн.

 

21.12.2023

Синергія продовжує допомагати ЗСУ: як масштабно, так і локально

Цього разу Будівельна група Синергія оплатила виготовлення 4-х телескопічних щогл висотою 10 м для потреб ЗСУ. 

Такі щогли використовують для встановлення різних прийомопередаючих пристроїв (антен, рефлекторів тощо), що забезпечує значне поліпшення якості зв'язку.

Вартість виготовлення телескопічних щогл складає 62 000 грн.

 

27.12.2023

Синергія задонатила на купівлю БПЛА для ЗСУ

Будівельна група Синергія задонатила 400 000 грн на купівлю БПЛА Jupiter Hunter-1(B) для 103 бригади ТРО, що зараз перебуває на Сватівському напрямку. Це ударно-розвідувальний безпілотник багаторазового призначення від українського виробника.

БПЛА піднімається на 4,5 км, завдяки чому його неможливо почути і складно виявити. Керуючи такою пташкою, можна проводити розвідку, як вдень, так і вночі, наносити удари по позиціям окупантів, нищити техніку та доставляти медикаменти пораненим бійцям.

 

29.12.2023

Синергія придбала вантажівку для ЗСУ

Синергія придбала вантажівку ГАЗ 66, вартістю 227 400 грн. Авто має повний привід, блокування диференціалів, великий дорожній просвіт і регульований тиск у колесах, що забезпечує високу прохідність навіть на бездоріжжі.

 

26.01.2024

Великий збір на придбання БПЛА Jupiter Hunter-1(B) триває. І цього тижня Будівельна група Синергія удруге підтримала цю ініціативу. Та задонатила 304 000 грн.

Кошти на безпілотник збираємо для 103 бригади територіальної оборони, яка в даний час знаходиться на Сватівському напрямку.

Завдяки цій пташці хлопці зможуть здійснювати розвідку як вдень, так і вночі, проводити удари по позиціях окупантів, знищувати техніку та забезпечувати доставку медикаментів пораненим бійцям.

Зазначимо, що мета банки – досягти суми в 2 800 000 грн. Посилання на банку ви знайдете в наших сторіс. За бажанням, можете долучитися до цього збору або обрати будь-який інший, якому довіряєте.

Після чергових обстрілів мирних міст вкотре розуміємо, як важливо продовжувати боротися з ворогом-терористом. Тільки об’єднавшись разом та згуртувавши зусилля ми зможемо перемогти. Продовжуємо посилювати армію разом!

 

16.02.2024

Синергія профінансувала виготовлення першої партії FPV-дронів

Наші друзі, ірпінські військові з ДУК Правий сектору, розпочали власне виробництво FPV-дронів. Ми вирішили їх підтримати і профінансували виготовлення першої партії. 

Військові служать в роті ударних безпілотників на Харківському напрямку. І дрони вже готові відправитися з хлопцями уражати техніку та нищити живу силу ворога. 

Співвласник Синергії Ігор Оверко поділився своїми надіями: “Ірпінські військові починають власне виробництво дронів, тому ми вирішили їм допомогти. Хочеться на ранній стадії дати поштовх, щоб вони мали ще більшу спроможність їх виробляти. Лише такими системими та об’єднаними зусиллями можна наближати перемогу.”

 

28.02.2024

Синергія оплатила ремонт автомобілі для ЗСУ

Будівельна група Синергія профінансувала ремонт автомобілів для потреб ЗСУ. Ці автомобілі вже були на фронті, але наразі потребують ремонту. Після цього вони знову зможуть виконувати бойові завдання.

А вже 6 березня автомобіль повернувся на фронт, до 58-мої окремої мотопіхотної бригади.

 

21.03.2024

Синергія продовжує допомагати ЗСУ: у березні придбали пристрій для боротьби з БПЛА та поремонтували військове авто

Купольний підсилювач сигналів “Синиця-1” вже відправили сьогодні до 44 окремої механізованої бригади. Він захищатиме наших воїнів та військову техніку від ворожих FPV дронів.

Також Синергія взяла на себе витрати щодо ремонту військового автомобіля. Його вже доставили на передову, де він продовжить виконувати бойові завдання.

Загалом на допомогу ЗСУ витрачено 62 000 гривень. 

Тільки разом, об’єднавши зусилля всієї країни, ми зможемо подолати ворога!

 

29.04.2024

Синергія придбала пікап для ДФТГ Ірпінської громади

Підрозділ добровольчого формування Ірпінської територіальної громади отримав від Синергії автомобіль Nissan Navara. Цей підрозділ відповідальний за ППО нашого регіону, щоразу виїздить на локації та збиває шахеди, тож потребував надійного та швидкого транспорту.

Синергія також бере на себе забезпечення цього автомобіля: заміну шин, підтримання належного технічного стану та оснащення. На купівлю пікапа було виділено €7 000 та на обслуговування 51 300 грн.

Дякуємо хлопцям за наш захист! Працюватимемо й надалі, щоб допомагати нашим воїнам.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок