#Новини

БГ “Синергія” заявляє про поширення недостовірної інформації відносно ЖК “Синергія Сіті”

2 вересня 2019 року на деяких засобах масової інформації, які відносяться до ТОВ “ЗНАЙ”, а саме на веб-ресурсах “ZNAJ.UA” та “АКЦЕНТЫ”, була розміщена інформація щодо законності будівництва комплексу ЖК “Синергія Сіті” без правової доказової бази, акцентуючи увагу на анонімне джерело у правоохоронних органах України. Пізніше, цей матеріал набув поширення в інших ЗМІ та у соціальних мережах, які вказували на першоджерело - веб-ресурси “ZNAJ.UA” та “АКЦЕНТЫ”.

Будівельна група “Синергія” наголошує, що дана інформація, що набула поширення в українському медіа просторі, недостовірна та така, що шкодить не тільки діловій репутації компанії, але і доброму імені її співробітників та партнерів. 

Одними із головних принципів роботи БГ “Синергія” на ринку нерухомості є ведення відкритої та прозорої діяльності у відповідності до законодавства України. Вся дозвільно-проектна документація відносно ЖК “Синергія Сіті” та будь-якого іншого проекту будівництва доступна на офіційному сайті компанії за посиланням:

- наявність відповідних містобудівних умов для проектування комплексу;

- документи на земельну ділянку з правильним цільовим призначенням на будівництво та обслуговування багатоквартирних житлових будинків;

- дозвіл на виконання будівельних робіт, виданий державною архітектурно-будівельною інспекцією України;

- технічні умови на водопостачання та каналізування;

- технічні умови на електроенергію;

- технічні умови на газифікацію.

 Крім того, звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до інформації, яка знаходиться у загальному доступі в Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, отриманої на інтернет ресурсі за посиланням: станом на сьогоднішній день, жодних обтяжень чи обмежень у використанні земельної ділянки, де ведеться будівництво ЖК “Синергія Сіті” не зареєстровано.

Таким чином, відповідна інформація з висновками щодо законності будівництва ЖК “Синергія Сіті”, яка набула поширення на певних інтернет-порталах та у соціальних мережах є необґрунтованою, та такою, що не відповідає дійсності. 

Керуючись цим, БГ “Синергія” офіційно звертається до ЗМІ, які розмістили відповідні статті, з  законним проханням щодо розміщення спростування відповідних матеріалів та принесення публічного вибачення  БГ “Синергія” за нанесення непомірної шкоди діловій репутації компанії, а також доброму імені її представників. 

У разі відсутності реакції  представників інформаційних ресурсів на офіційне звернення БГ “Синергія”, у визначений законом строк, щодо спростування недостовірної інформації, БГ “Синергія” має намір скористатися своїм законним правом та звернутися до суду для захисту ділової репутації компанії, честі та гідності своїх представників, які згадані у відповідних публікаціях. Вже підготовлені відповідні позови до авторів матеріалів та засобів масової інформації.

Крім того, БГ “Синергія” звертається до авторитетних українських ЗМІ, з проханням не розміщувати завідомо недостовірну та неперевірену інформацію про ЖК “Синергія Сіті” та діяльність БГ “Синергія”, яка набула поширення з веб-ресурсів ТОВ “ЗНАЙ”, з метою введення в оману  суспільства та інвесторів, які нам довіряють та обрали ЖК “Синергія Сіті”.

Поділитися:
Інші новини
6 Травня 2021
Синергія.Бізнес: запускаємо бізнес з оренди й продажу велосипедів та електротранспорту
Сьогодні ми розберемо, як запустити прибутковий бізнес на прокаті та продажу велосипедів та персонального електротранспорту.
#Новини
30 Квітня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на великодні та травневі свята
Інформуємо про графік роботи структурних підрозділів Будівельної групи Синергія на великодні та травневі свята, аби наша зустріч обов’язково відбулась!
#Новини
8 Квітня 2021
Доступна іпотека 7%: розбираємось в нюансах державної програми
Придбати власне житло в Синергії в іпотеку під 7%: як це зробити і що для цього потрібно, розповімо в нашому матеріалі
#Новини
6 Квітня 2021
Всім покупцям — безкоштовний трансфер до відділу продажів!
На час обмежень у роботі громадського транспорту в Києві компенсуємо витрати на таксі нашим клієнтам.
#Новини
25 Березня 2021
Як відкрити прибутковий коворкінг? Робочі бізнес-ідеї.
В новій рубриці “Синергія. Бізнес” розповідаємо, що потрібно, аби запустити прибутковий коворкінг
#Новини
24 Березня 2021
Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко в ТОП 100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
Ігоря Оверка визнано одним з найавторитетніших управлінців столичного регіону в щорічному рейтингу ТОП 100 впливових людей Київщини
#Новини
17 Березня 2021
Смачно, весело та драйвово! Як в Синергії Масницю святкували!
Два дні на подвір’ях Синергії весело святкували Масницю! Дивіться святковий відеозвіт
#Новини
16 Березня 2021
Шукаємо земельні ділянки для нових проєктів!
Будівельна група "Синергія" шукає земельні ділянки для реалізації нових проектів в Ірпені та Києві
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок