#Новини

Будівельна Група “Синергія” знову здобула статус №1 на ринку в премії Вибір року 2020!

 

За результатами всеукраїнського маркетингового дослідження саме бренд "Синергія" українські споживачі другий рік поспіль називають найкращим в номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва”.

 

Перемога в премії “Вибір року” – це більше, ніж просто всеукраїнське визнання компанії №1 на ринку. Це прояв високої довіри споживачів до бренду, які обрали його та визнали найкращим поміж інших.

Методика визначення товару No1 розроблена компанією Fеstivals International (USA) і дає комплексну оцінку позиції товару, послуги та компанії-виробника на ринку. Організатори працюють безпосередньо з уподобаннями споживачів – у дослідженні беруть участь жителі України, що відповідають на питання: “Яку марку чи компанію в номінації ви вважаєте найкращою?”.

Вибір споживачів має найбільшу вагу в загальному результаті, також право голосу мають експерти, представники рекламних агенцій, представники культури та оргкомітет.

Всеукраїнське дослідження споживчих вподобань щороку проводить міжнародна маркетингова компанія Ipsos в Україні.

“2020 – рік випробування, рік хвилювання, рік перевірка. Тим цінніше для нас визнання та високий рівень підтримки українських споживачів.  В нових реаліях ринку ми трансформувалися, адаптувалися та приймали швидкі рішення. Запустили онлайн-офіс. Підтримуємо підприємців, що попри кризу наважились на власний бізнес в Синергії. Пріоритетно обираємо саме українського виробника для розвитку економіки країни. А головне — створюємо продукт, який вимагає покупець сьогодні: із зеленими подвір’ями, в оточенні природи, щоб жити відпочиваючи. 

Дякую, що довіряєте та обираєте Синергію. Ми і далі будемо працювати, щоб з року в рік покращувати свій продукт та сервіс для нашого клієнта” – прокоментував перемогу директор БГ Синергія Ігор Оверко.

Для довідки. Медаль «Вибір року» – атрибут успішного бренду, який безпомилково впізнають мільйони українців. Це символ довіри споживачів та переконливий доказ професіоналізму всіх, хто вкладає сили та хист у розвиток бізнесу в Україні.

 

Поділитися:
Інші новини
4 Січня 2021
Будівельна група “Синергія” завершила ремонт палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні
Всього за 3 тижні БГ "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох палатах Ірпінської лікарні. І тепер вони готові приймати на лікування хворих з COVID-19
#Новини
30 Грудня 2020
«Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації», – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це у програмі «Час: Online» на «5 каналі» розповів генеральний директор БГ «Синергія» Ігор Оверко
#Новини
28 Грудня 2020
Як це було: свято Миколая в Синергії
Цього року Святий Миколай завітав до всіх житлових комплексів Синергії з подарунками. Дивіться чарівне відео
#Новини
24 Грудня 2020
Графік роботи Будівельної Групи Синергія на різдвяні та новорічні свята
Повідомляємо графік роботи відділу продажів та відділу сервісу під час різдвяних та новорічних свят
#Новини
24 Грудня 2020
"На ринку залишаться лише сильні компанії, які цінують власну репутацію" — Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу
Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу розповів про майбутнє ринку нерухомості Київського регіону та подальші плани Будівельної групи Синергія
#Новини
9 Грудня 2020
Будівельна група Синергія продовжує ремонт Ірпінської лікарні: оперативно ремонтуємо палати для хворих на Covid-19
Будівельна група Синергія долучилась до ремонту палат в додатково виділеному крилі Ірпінської лікарні, що прийматиме хворих на Covid-19 в регіоні
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок