#Новини

Мешканці ЖК Синергія Сіті матимуть в квартирах дизайнерські вхідні двері

 

Квартирні двері для ЖК Синергія Сіті виготивили на українській фабриці дверей ARTIZ згідно ексклюзивного дизайн-проєкту наших архітекторів. Ми вже отримали першу партію і почали встановлювати їх у 8-й секції комплексу.

 

Ідеальні квартирні двері в ЖК бізнес-класу це комбінація надійності та довершеного зовнішнього вигляду. Саме тому для створення дверей в ЖК Синергія Сіті ми звернулися до провідного українського виробника — ARTIZ. Ми замовляємо якісні двері українського виробництва свідомо — в такий спосіб ми підтримуємо економіку країни.

Компанія має багаторічний досвід у розробці металевих дверей для ексклюзивних проєктів. Та виконує повний цикл робіт від розробки дизайну та функціоналу дверей до їхнього встановлення на об’єкті, і саме тому надає рік гарантії на свої роботи. 

Велику увагу ми приділили вибору плівки, якою вкриті фасади дверей. Це високоякісна щільна плівка, яка має приємну на дотик фактуру. Фасади виконані в трендовому кольорі Дуб Крафт, та ідеально пасують до стриманої графітно-сірої плитки на стінах та підлозі місць загального користування. Візерунок з ліній на фасадах дверей відтворює логотип будівельної групи Синергія, підкреслюючи ексклюзивність дизайну. А ергономічні дверні ручки премільной серії надають їм стиль та особливе задоволення щоразу, як ви будете заходити в свою квартиру.

Всередині двері утеплені шаром мінеральної вати 50 мм завтовшки. Це забезпечує оптимальний рівень шумо- та теплоізоляції в квартирі.

Матеріали, з яких виготовлені двері, мають всі необхідні сертифікати з шумо-, теплоізоляції, протиударності та вогнетривкості, що гарантує їхню надійність та довговічність. 

Наступним етапом стане встановлення квартирних дверей в 7-й секції. Адже, за планами, здача будинків в експлуатацію відбудеться вже до кінця 2020 року.

 

Поділитися:
Інші новини
15 Січня 2021
У 7 та 8-х секціях ЖК Синергія Сіті розпочали прокладання внутрішнього газопостачання
Спеціалісти Синергії ретельно облаштовують газову мережу для безпечного та комфортного користування газом у квартирах ЖК Синергія Сіті
#Новини
14 Січня 2021
Моноліт готовий на 85%. В 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті готові вже 8 поверхів!
Швидкість монолітних робіт вражає — 8 поверхів у 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті повністю готові
#Новини
29 Грудня 2020
Будівельні канікули в Синергії
Роботи над комплексами Синергія Сіті та City Park II черга переходять в святковий режим
#Новини
21 Грудня 2020
Розпочали влаштування вхідної групи у 7-й секції ЖК Синергія Сіті
7-ма секція ЖК Синергія Сіті наздоганяє 8-му за темпами робіт — тут теж розпочали оздоблення вхідної групи
#Новини
15 Грудня 2020
В Новий рік — з надійною покрівлею. В 7-й секції ЖК Синергія Сіті завершили поклейку 2-го шару євроруберойду на покрівлі
Ми використовуємо для покрівельних робіт в ЖК Синергія Сіті руберойд бізнес-класу Уніфлекс. 
#Новини
11 Грудня 2020
У 8-й секції ЖК Синергія Сіті завершуємо фасадні роботи на першому поверсі
Готуємо першу чергу проєкту Синергія Сіті до введення в експлуатацію: тут підходить до завершення оздоблення фасадів першого поверху в 8-й секції
#Новини
8 Грудня 2020
Динаміка монолітних робіт в 10 та 11 секції ЖК Синергія Сіті вражає!
Незважаючи на морози, монолітні роботи в 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті тривають. Зведено більше 60% монолітних конструкцій
#Новини
7 Грудня 2020
Початок продажів нової 20-ї секції Синергія Сіті!
Продовжуємо розвивати наш проєкт і починаємо продажі нової секції Синергія Сіті.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок