City Park II черга

ЖК «City Park II черга» - життя класу green.

Комфортне середовище елітного житлового кварталу з діючою інфраструктурою в поєднанні з заміською атмосферою створюють синергію зручності та екологічності.

Новий комплекс класу комфорт+ розташований поруч із Центральним парком з облаштованими місцями для відпочинку. Звідси зручно добиратися до Києва і по місту завдяки близькості до нової траси.

Для розвитку найменших жителів проектується дитячий садок та сучасні ігрові майданчики.

ЖК «City Park II черга» це про якісне, зручне та здорове життя!
Новини City Park II черга
4
Житлових будинки
16 поверхів
99
Кроків
до Центрального парку
4
дитячих садка
поруч
2
державні
школи поруч
12
хвилин
до метро
Місця поблизу

У пішій доступності є все, що потрібно для комфортного життя - садки, школи, супермаркети, спортзали і ресторани. Для прогулянок і відпочинку поруч знаходиться Центральний парк. Всього 12 хвилин - і Ви в Києві, а дорога до гіпермаркетів «Епіцентр», «Ашан» і ТЦ «Lavina Mall» займе 20 хвилин.

Підібрати квартиру
Кількість кімнат
вибір поверхів
пусто
Квартира з ремонтом
Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.
Детальніше

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

/5 (оценок: )
м. Ірпінь, вул. Мечникова, 101-Б
© 2011-2019 Синергія synergy-bud.com.ua