City Park II черга
ЖК «City Park II черга» - життя класу green.

Комфортне середовище елітного житлового кварталу з діючою інфраструктурою в поєднанні з заміською атмосферою створюють синергію зручності та екологічності.

Новий комплекс класу комфорт+ розташований поруч із Центральним парком з облаштованими місцями для відпочинку. Звідси зручно добиратися до Києва і по місту завдяки близькості до нової траси.

Для розвитку найменших жителів проектується дитячий садок та сучасні ігрові майданчики.

ЖК «City Park II черга» це про якісне, зручне та здорове життя!
Візит до шоу-руму
Подивитися, якою буде Ваша квартира, надихнутися ідеями для ремонту та обрати готове до заселення помешкання Ви можете у наших шоу-румах. Запрошуємо!
Трансфер з Києва до Ірпеня
Команда Синергії робить усе можливе, щоб комунікація з нами була комфортною. Для нас кожен візит до Центрів продажу - особливий.
Розстрочка
Ми гарантуємо лояльні умови придбання, вигідну розстрочку та розумні шомісячні платежі.
Зворотній зв’язок
Якщо Ви маєте запитання, пропозиції чи просто бажаєте залишити відгук - тисніть. Ми завжди на зв'язку та готові допомогти.
Місця поблизу
Метро Академмістечко
Центральний парк
Медичний центр
Мережевий ресторан
Школа
Приватна початкова школа
Дитячий садок
Дитяча поліклініка
Фітнес клуб
ТРЦ Lavina
Епіцентр
Наші стандарти будівництва
Ірпінь - місто для життя

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

Фото 1/4
Схожі ЖК
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок