City Park

Назва «City Park» говорить сама за себе, адже навколо ЖК розташований найбільший, новий і красивий парк «Центральний», де Ви можете прогулятися тихими вечорами з близькими. В підтримку тенденцій захисту природи, в кожній секції передбачена власна дахова котельня, енергоефективна і екологічно чиста. «City Park» - натхненний природою!
Новини City Park
4
житлових будинки
по 16 поверхів
99
Кроків
до Центрального парку
4
дитячих садка
поруч
2
державні
школи поруч
12
хвилин
до метро
Місця поблизу

Поблизу з ЖК "City Park" розташовані дитячі садки, школи, центри розвитку, поліклініка, супермаркети, фітнес-центри та ресторани. А найбільші гіпермаркети та разважальні центри - в 20-хвилинній доступності.

Підібрати квартиру
Кількість кімнат
вибір поверхів
пусто
Квартира з ремонтом
Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.
Детальніше

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

/5 (оценок: )
м. Ірпінь, вул. Мечникова, 101-Б
© 2011-2019 Синергія synergy-bud.com.ua