City Park

City Park - це новий формат сучасного заміського житла для тих, хто прагне жити у гармонії із собою та природою.

Додатковий комфорт мешканцям тут створює Центральний парк з алеями для прогулянок серед сосен. Таке єднання з природою дає можливість відволіктися від повсякденних турбот і міської метушні.

Власники житла в City Park отримують переваги заміського способу життя із комфортною доступністю столиці. Судіть самі - затишок Вашого дому в оточенні парку і вируюче життя столиці в нічних вогнях і денному ритмі розділяє всього 3 світлофора.

City Park - натхненний природою! Надихніться і Ви!

Візит до шоу-руму
Подивитися, якою буде Ваша квартира, надихнутися ідеями для ремонту та обрати готове до заселення помешкання Ви можете у наших шоу-румах. Запрошуємо!
Трансфер з Києва до Ірпеня
Команда Синергії робить усе можливе, щоб комунікація з нами була комфортною. Для нас кожен візит до Центрів продажу - особливий.
Розстрочка
Ми гарантуємо лояльні умови придбання, вигідну розстрочку та розумні шомісячні платежі.
Зворотній зв’язок
Якщо Ви маєте запитання, пропозиції чи просто бажаєте залишити відгук - тисніть. Ми завжди на зв'язку та готові допомогти.
Місця поблизу
Метро Академмістечко
Центральний парк
Медичний центр
Мережевий ресторан
Школа
Приватна початкова школа
Дитячий садок
Дитяча поліклініка
Фітнес клуб
Гостьовий будинок Stockholm Studios
ТРЦ Lavina
Епіцентр
Наші стандарти будівництва
Ірпінь - місто для життя

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

Фото 1/4
Схожі ЖК
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок