City Park

City Park - це новий формат сучасного заміського житла для тих, хто прагне жити у гармонії із собою та природою.

Додатковий комфорт мешканцям тут створює Центральний парк з алеями для прогулянок серед сосен. Таке єднання з природою дає можливість відволіктися від повсякденних турбот і міської метушні.

Власники житла в City Park отримують переваги заміського способу життя із комфортною доступністю столиці. Судіть самі - затишок Вашого дому в оточенні парку і вируюче життя столиці в нічних вогнях і денному ритмі розділяє всього 3 світлофора.

City Park - натхненний природою! Надихніться і Ви!

Новини City Park
4
житлових будинки
по 16 поверхів
99
Кроків
до Центрального парку
4
дитячих садка
поруч
2
державні
школи поруч
12
хвилин
до метро
Місця поблизу

Час - цінний ресурс, згодні? Тому в City Park все найнеобхідніше під рукою: сервіси побутових послуг, супермаркети і магазини, кафе і ресторани. Інфраструктуру комплексу доповнює розвинена інфраструктура прилеглого району.

Підібрати квартиру
Кількість кімнат
вибір поверхів
пусто
Квартира з ремонтом
Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.
Детальніше

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

/5 (оценок: )
м. Ірпінь, вул. Мечникова, 101-Б
© 2011-2019 Синергія synergy-bud.com.ua