#ЗМІ про нас

Офіційно: Синергія - один із найбільших та найнадійніших забудовників Києва та області

 

Ринок нерухомості Україні зростає з року в рік. З появою нових забудовників, зростає конкуренція, а разом з тим і кількість пропозицій на різний смак та гаманець. Однак, звичайному інвестору стає дедалі складніше вибрати надійного забудовника, якому дійсно можна довіряти.

 

1

Звісно, інтернет дещо полегшує це завдання. На сьогоднішній день, у кожного є можливість прочитати коментарі чи переглянути відео-огляди у популярних блогерів, стрічку новин про житловий комплекс та забудовника. Тим не менш, практика показує те, що відгуки на форумах, коментарі у соціальних мережах здебільшого мають суб’єктивний характер, а новини у деяких ЗМІ не завжди відповідають дійсності.

У зв’язку з цим, виникає потреба у експертному об’єктивному висновку, який би розклав усе по полицям. Розуміючи це, авторитетні українські видання щороку проводять незалежний аудит ринку нерухомості, формуючи рейтинги забудовників на основі статистичних даних й відгуків споживачів, з метою полегшити завдання вибору для інвестора. У вересні 2019 року, журнал «Новое время» разом з «ЛУН.ua» презентував «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області», а журнал «Бізнес» в партнерстві з «URE Club» - «Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності».

Лідери ринку нерухомості Києва та області, такі як Інтергал-Буд, Київміськбуд і KAN Development уже традиційно очили рейтинг найбільших забудовників та увійшли до рейтингу девелоперів з високим рівнем довіри. Тим не менш, саме у 2019 році до цього «топ-клубу» долучився забудовник передмістя столиці України м. Ірпінь - Будівельна Группа «Синергія».

За 2018 рік БГ «Синергія» вдалось не лише наздогнати «мастодонтів» ринку, а й значно піднятися у рейтингу «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області» аж на 5 пунктів у порівнянні з минулим роком. Відповідно до дослідження «Лун.ua», на замовлення редакції «Новое время», за період з 2018 року по 1 вересня 2019 року, компанія здала в експлуатацію ЖК «Синергія 2+» та ЖК «Green Side» із вражаючим показником — 1247 квартир у 7 будинках.

3

В той же час, дослідження журналу «Бізнес» спирались не тільки на статистичні, але й на якісні показники діяльності будівельних компаній. Участь БГ «Синергія» у цьому рейтингу була цілком очікувана, оскільки даний забудовник є одним із небагатьох на ринку нерухомості України, який приділяє значну увагу юридичному аспекту, а саме оформленню всіх дозвільних документів перед початком будівництва, задля забезпечення високого рівня надійності й мінімізації ризиків для інвесторів.

Таким чином, потрапляння БГ «Синергія» до авторитетних рейтингів «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області» й «Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності», ще раз свідчить про те, що БГ «Синергія» є не тільки однією із найбільш прогресивних компаній у Київській області, але і відповідальним, надійним та клієнтоорієнтованим забудовником.

Для довідки

Будівельна група «Синергія» - це українська девелоперська компанія, що здійснює управління підрозділами із проектування об'єктів, їх будівництва, реалізації та обслуговування. За 9 років роботи на ринку нерухомості, забудовник здав в експлуатацію 24 будинки загальною площею понад 150 тис.кв.м.

 

 

Джерело: minfin.com.ua
Поділитися:
Інші новини
11 Листопада 2020
Що потрібно знати для того, щоб заробити на перепродажі нерухомості
Нерухомість залишається одним із найпривабливіших інструментів збереження та примноження капіталу. Як правильно обрати квадратні метри та отримати максимальний дохід від своєї інвестиції розглянемо далі
#Новини
10 Листопада 2020
Де у новобудовах під Києвом пропонують індивідуальне опалення
#Новини
2 Листопада 2020
Ігор Оверко: «Для багатьох компаній перша хвиля коронакризи стала фатальною. Але не для «Синергії»
Як компанії Синергія вдалося у скрутний час наростити продуктивність; чому Ігор Оверко відмовився від передвиборчої гонки і як впливає депутатське посвідчення на бізнес – читайте в інтерв’ю ФОКУС
#Новини
22 Жовтня 2020
Експерт прогнозує зростання вартості житла на первинному ринку у столичному регіоні
Протягом найближчих 2-3 місяців спостерігатимуться тенденції до зростання вартості житла у Києві та столичному регіоні на 10-15%
#Новини
30 Вересня 2020
Інвестиції на старті нової черги: 5 ЖК передмістя
Щоб допомогти визначитися тим, хто задумався про покупку квартири в передмісті, ми зібрали свіжі старти продажів в ЖК, де є 2 черги за вигідними цінами.
#Новини
25 Вересня 2020
Будівельній групі Синергія 10 років – єдиний архітектурний стиль, двори-парки та активні перші поверхи
Цьогоріч своє десятиріччя відзначає найбільший девелопер Київського регіону — Будівельна група Синергія. Кращим підсумком роботи забудовника є його об’єкти та історії людей, які тут мешкають.
#Новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок