#ЗМІ про нас

Офіційно: Синергія - один із найбільших та найнадійніших забудовників Києва та області

 

Ринок нерухомості Україні зростає з року в рік. З появою нових забудовників, зростає конкуренція, а разом з тим і кількість пропозицій на різний смак та гаманець. Однак, звичайному інвестору стає дедалі складніше вибрати надійного забудовника, якому дійсно можна довіряти.

 

1

Звісно, інтернет дещо полегшує це завдання. На сьогоднішній день, у кожного є можливість прочитати коментарі чи переглянути відео-огляди у популярних блогерів, стрічку новин про житловий комплекс та забудовника. Тим не менш, практика показує те, що відгуки на форумах, коментарі у соціальних мережах здебільшого мають суб’єктивний характер, а новини у деяких ЗМІ не завжди відповідають дійсності.

У зв’язку з цим, виникає потреба у експертному об’єктивному висновку, який би розклав усе по полицям. Розуміючи це, авторитетні українські видання щороку проводять незалежний аудит ринку нерухомості, формуючи рейтинги забудовників на основі статистичних даних й відгуків споживачів, з метою полегшити завдання вибору для інвестора. У вересні 2019 року, журнал «Новое время» разом з «ЛУН.ua» презентував «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області», а журнал «Бізнес» в партнерстві з «URE Club» - «Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності».

Лідери ринку нерухомості Києва та області, такі як Інтергал-Буд, Київміськбуд і KAN Development уже традиційно очили рейтинг найбільших забудовників та увійшли до рейтингу девелоперів з високим рівнем довіри. Тим не менш, саме у 2019 році до цього «топ-клубу» долучився забудовник передмістя столиці України м. Ірпінь - Будівельна Группа «Синергія».

За 2018 рік БГ «Синергія» вдалось не лише наздогнати «мастодонтів» ринку, а й значно піднятися у рейтингу «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області» аж на 5 пунктів у порівнянні з минулим роком. Відповідно до дослідження «Лун.ua», на замовлення редакції «Новое время», за період з 2018 року по 1 вересня 2019 року, компанія здала в експлуатацію ЖК «Синергія 2+» та ЖК «Green Side» із вражаючим показником — 1247 квартир у 7 будинках.

3

В той же час, дослідження журналу «Бізнес» спирались не тільки на статистичні, але й на якісні показники діяльності будівельних компаній. Участь БГ «Синергія» у цьому рейтингу була цілком очікувана, оскільки даний забудовник є одним із небагатьох на ринку нерухомості України, який приділяє значну увагу юридичному аспекту, а саме оформленню всіх дозвільних документів перед початком будівництва, задля забезпечення високого рівня надійності й мінімізації ризиків для інвесторів.

Таким чином, потрапляння БГ «Синергія» до авторитетних рейтингів «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області» й «Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності», ще раз свідчить про те, що БГ «Синергія» є не тільки однією із найбільш прогресивних компаній у Київській області, але і відповідальним, надійним та клієнтоорієнтованим забудовником.

Для довідки

Будівельна група «Синергія» - це українська девелоперська компанія, що здійснює управління підрозділами із проектування об'єктів, їх будівництва, реалізації та обслуговування. За 9 років роботи на ринку нерухомості, забудовник здав в експлуатацію 24 будинки загальною площею понад 150 тис.кв.м.

 

 

Джерело: minfin.com.ua
Поділитися:
Інші новини
20 Квітня 2021
Іпотека під 7%: як скористатися програмою й придбати квартиру
На початку березня стартувала програма доступної іпотеки під 7% річних
#Новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок