#ЗМІ про нас

Офіційно: Синергія - один із найбільших та найнадійніших забудовників Києва та області

 

Ринок нерухомості Україні зростає з року в рік. З появою нових забудовників, зростає конкуренція, а разом з тим і кількість пропозицій на різний смак та гаманець. Однак, звичайному інвестору стає дедалі складніше вибрати надійного забудовника, якому дійсно можна довіряти.

 

1

Звісно, інтернет дещо полегшує це завдання. На сьогоднішній день, у кожного є можливість прочитати коментарі чи переглянути відео-огляди у популярних блогерів, стрічку новин про житловий комплекс та забудовника. Тим не менш, практика показує те, що відгуки на форумах, коментарі у соціальних мережах здебільшого мають суб’єктивний характер, а новини у деяких ЗМІ не завжди відповідають дійсності.

У зв’язку з цим, виникає потреба у експертному об’єктивному висновку, який би розклав усе по полицям. Розуміючи це, авторитетні українські видання щороку проводять незалежний аудит ринку нерухомості, формуючи рейтинги забудовників на основі статистичних даних й відгуків споживачів, з метою полегшити завдання вибору для інвестора. У вересні 2019 року, журнал «Новое время» разом з «ЛУН.ua» презентував «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області», а журнал «Бізнес» в партнерстві з «URE Club» - «Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності».

Лідери ринку нерухомості Києва та області, такі як Інтергал-Буд, Київміськбуд і KAN Development уже традиційно очили рейтинг найбільших забудовників та увійшли до рейтингу девелоперів з високим рівнем довіри. Тим не менш, саме у 2019 році до цього «топ-клубу» долучився забудовник передмістя столиці України м. Ірпінь - Будівельна Группа «Синергія».

За 2018 рік БГ «Синергія» вдалось не лише наздогнати «мастодонтів» ринку, а й значно піднятися у рейтингу «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області» аж на 5 пунктів у порівнянні з минулим роком. Відповідно до дослідження «Лун.ua», на замовлення редакції «Новое время», за період з 2018 року по 1 вересня 2019 року, компанія здала в експлуатацію ЖК «Синергія 2+» та ЖК «Green Side» із вражаючим показником — 1247 квартир у 7 будинках.

3

В той же час, дослідження журналу «Бізнес» спирались не тільки на статистичні, але й на якісні показники діяльності будівельних компаній. Участь БГ «Синергія» у цьому рейтингу була цілком очікувана, оскільки даний забудовник є одним із небагатьох на ринку нерухомості України, який приділяє значну увагу юридичному аспекту, а саме оформленню всіх дозвільних документів перед початком будівництва, задля забезпечення високого рівня надійності й мінімізації ризиків для інвесторів.

Таким чином, потрапляння БГ «Синергія» до авторитетних рейтингів «Топ-20 найбільших забудовників Києва та області» й «Топ-10 забудовників столичного регіону з високим рівнем надійності», ще раз свідчить про те, що БГ «Синергія» є не тільки однією із найбільш прогресивних компаній у Київській області, але і відповідальним, надійним та клієнтоорієнтованим забудовником.

Для довідки

Будівельна група «Синергія» - це українська девелоперська компанія, що здійснює управління підрозділами із проектування об'єктів, їх будівництва, реалізації та обслуговування. За 9 років роботи на ринку нерухомості, забудовник здав в експлуатацію 24 будинки загальною площею понад 150 тис.кв.м.

 

 

Джерело: minfin.com.ua
Інші новини
5 Грудня 2019
Девелопером року в Київській області в 2019 визнано Будівельну групу Синергія
Будівельна Група "Синергія" здобула перемогу в головній номінації премії EE Real Estate Awards — Девелопер року Київської області
#Новини
30 Жовтня 2019
ТОП-10 проектів корпоративної соціальної відповідальності
В цьому номері ми зібрали історії успішної та взаємовигідної співпраці бізнесу і суспільства, які мають синергетичний ефект
#Новини
16 Жовтня 2019
Будівельна група "Синергія" – рівний серед кращих
БГ "Синергія" укріплює свої позиції у рейтингах найбільших та найнадійніших забудовників Київського регіону
#Новини
16 Жовтня 2019
В парку ім. Т. Шевченка з'явився «будівельний майданчик»
Будівельна Група «Синергія» облаштувала справжній «будівельний майданчик», де кожен охочий мав можливість відчути себе будівельником
#Новини
15 Жовтня 2019
БГ “Синергія” увійшла до ТОП найнадійніших забудовників України
БГ "Синергія" вдалося не тільки наздогнати лідерів ринку нерухомості України за статпоказниками, а й значно перевершити їх в якості надання послуг
#Новини
20 Вересня 2019
Топ-20 найбільших забудовників Києва та області - рейтинг НВ
Рейтинг заснований на даних порталу ЛУН про те, скільки квартир здали київські забудовники в 2018 році і за період до 1 вересня 2019 року.
#Новини
14 Вересня 2019
Чи врятує забудова вмираючу річку Ірпінь?
На відновлення екосистеми в заплаві річки Ірпінь потрібні величезні гроші. Так що ж реально може змінити ситуацію? Давайте розбиратися
#Новини
29 Серпня 2019
Будівельна група "Синергія" презентувала грандіозний проект "сучасного міста" - ЖК "Синергія Сіті"
28 серпня 2019 року в Києві БГ "Синергія" провела презентацію сучасного житлового комплексу бізнес-класу - "Синергія Сіті"
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок