Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

Про компанію

Будівельна група Синергія будує житло з 2010 року в Ірпені та Києві. За 14 років роботи в девелоперському секторі компанія наростила професійну команду, досвід та передові технології, аби створювати не просто будинки, а сучасне середовище для життя: із продуманим благоустроєм, інфраструктурою на перших поверхах, захопливими ігровими зонами для дітей, власною керуючою компанією та справжнім ком’юніті бренду.

В червні 2022 Синергія однією з перших в київському регіоні повернулася на будівельні майданчики. І попри суцільну невизначеність, відновила будівництво житлової нерухомості в Ірпені. Це дозволило добудувати та здати в експлуатацію 42 тис. кв. м житла. Зараз компанія продовжує будувати 3 черги ЖК Синергія Сіті в Ірпені та ЖК Синергія Київ в столиці.

В умовах війни Синергія робить свій вклад в економічну безпеку України та продовжує тримати економічний тил країни. Компанія замовляє продукцію у понад 70 українських виробників. У такий спосіб підтримує економіку і дає можливість українцям працювати вдома.

Сьогодні ми продовжуємо працювати в екстремальних умовах разом зі всією Україною. Продовжуємо будувати житло, розвивати будівельну галузь, підтримувати українську економіку, зберігати та створювати робочі місця, наповнювати місцевий бюджет — робити все задля перемоги України!

Архітектори Синергії продумують планування так, щоб принциповий холостяк та багатодітна сім'я змогли підібрати собі відповідну квартиру. Поки комплекс будують, кожен клієнт може заздалегідь розподілити житлові площі, зонувати простір, продумати освітлення.

Також наша компанія робить ремонти та ви можете в'їхати в уже готову квартиру: ми допоможемо підібрати сантехніку, вирівняємо і пофарбуємо стіни, встановимо всі меблі по вашому дизайн проекту.

Обслуговування будинку після здачі

Ми не закінчуємо співпрацю з клієнтами передачею ключів, тому що відповідаємо за збереження і розвиток вже побудованих комплексів.

Наша власна обслуговуюча компанія стежить, щоб ландшафтний дизайн залишався доглянутим, вода подавалася очищеною, а в під'їзді було чисто.

Наші стандарти будівництва

За роки роботи ми виробили наші стандарти будівництва, в яких поєднали досвід наших попередніх проектів і нові тренди розвитку ринку нерухомості в Україні.

Історія
Наша команда

Зі зростанням обсягів будівництва зростає компетенція наших співробітників: інженери проходять атестацію та отримують сертифікати будівельних ліцензій, а фахівці інших відділів беруть участь у внутрішніх тренінгах та постійно навчаються за межами компанії. Синергія будує не тільки житло, а й потужну команду фахівців.

Надійний забудовник в Ірпені - гарантія якісного житла

Головний показник надійності — кількість закінчених будівництв та зданих об'єктів. За кількістю зданого житла будівельна група "Синергія" увійшла в топ забудовників столичного регіону, що відображено в профільних рейтингах.

У жовтні 2021 року журнал "НВ" разом з "ЛУН.ua" презентував "Топ-20 найбільших забудовників Києва та області за 8 років". Компанія-забудовник "Синергія" опинилася на 9-му місці в рейтингу, оскільки у період з I кварталу 2014 року по III квартал 2021-го будівельна група здала 40 будинків у 8 житлових комплексах.

Також "Синергія" зарекомендувала себе як надійний забудовник та зміцнила позиції в рейтингу найбільших будівельних компаній Ірпеня та всієї Київської області. У серпні 2021 року портал "Мінфін" опублікував  “Рейтинг забудовників Київської області за 1 півріччя 2021”, в якому Будівельна група "Синергія" посіла лідируюче місце у Топ-5 найбільших забудовників, здавши в експлуатацію 391 квартиру, а це 20 857 квадратних метри житла в комплексах «Синергія Сіті» та «Синергія 3+».

Зміцнити позиції будівельної групи в рейтингах допомогли "Стандарти Синергії", в яких поєднали аналіз потреб клієнтів, досвід попередніх об'єктів та тренди розвитку ринку нерухомості в Україні та країнах Європи.

Зростання якості житла та надійність будівельної групи відображають не тільки рейтинги, а й позитивні відгуки людей, які купили квартири в будинках "Синергії".

 

Розкажіть свою історію
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок