#ЗМІ про нас

В Ірпені відновили будівництво загальноосвітньої школи і житлового комплексу "Синергія Сіті"

 

Зокрема це будівництво школи і ЖК "Синергія Сіті".

Компанія "Синергія" підтримує економіку країни в умовах карантину та поновлює роботи.

 

Директор БГ "Синергія" розповідає про запуск будівництва: "На цьому тижні ми відновлюємо будівництво школи і житлового комплексу "Синергія Сіті". Це важливий крок для багатьох людей, які опинилися в центрі несподіваної кризи через поширення коронавіруса. Запуск нашої роботи означає економічне пожвавлення у багатьох супутніх галузях. Крім цього, ми створюємо сотні нових робочих місць і продовжуємо будувати соціальні об'єкти. Зокрема, зараз в процесі будівництва знаходиться загальноосвітня школа на 1300 місць".

Крім цього, компанія вже реалізувала в Ірпені більше десяти успішних комерційних і соціальних проєктів і приєдналася до реконструкції Ірпінської інфекційної лікарні.

Компанія має повний пакет дозвільних документів для будівництва ЖК "Синергія Сіті" і навчального закладу.

В даний час немає ніяких перешкод для продовження роботи на будівельному майданчику "Синергія Сіті". Зокрема, є рішення Окружного адміністративного суду Києва від 20 березня цього року та Рішення Київського окружного адміністративного суду від 30 квітня цього року, якими скасовані всі претензії до будівництва ЖК "Синергія Сіті".

За словами юристів, дії блокувальників містять ознаки кримінальних і адміністративних правопорушень, за які вони повинні відповідати перед законом. Крім цього, вони завдають шкоди не тільки економіці, соціальній сфері регіону, а також працівникам, які не можуть потрапити на робочі місця будівельної компанії.

Нагадаємо, в лютому 2020 року невідомі особи на в'їзді до будівельного майданчику встановили вагончик і почали блокувати в'їзд транспорту. Більш того, блокувальники погрожували фізичною розправою працівникам, які намагаються потрапити на робочі місця. Відповідальність за організацію вищезазначених протиправних дій взяв на себе депутат Ірпінської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі.

Сьогодні будівельна галузь – одна з ключових в українській економіці і складає значну частку ВВП країни.

Крім цього, не всі будівельні компанії зможуть продовжити свою роботу в зв'язку з кризою, а уряди багатьох країн вводять програми для підтримки бізнесу, оскільки від цього залежить добробут кожної родини.

У 2019 році внесок у ВВП від будівельної галузі склав 2,5%. За прогнозами Кабінету Міністрів,  2020 року падіння української економіки складе 4,8%, а безробіття – 9,4%, повідомляє УНІАН.

Компанія сподівається, що зможе продовжити свою законну роботу без втручання третіх осіб.

Будівельна група "Синергія" посіла друге місце в рейтингу будівельних компаній, які здали в експлуатацію найбільше будинків протягом другого півріччя 2019 в передмісті столиці.

Будівельна група "Синергія" – це відповідальна компанія, яка дотримується високих стандартів у своїй роботі і виконує свої зобов'язання перед інвесторам і створює сотні нових робочих місць. 

 

Джерело: ТСН
Поділитися:
Інші новини
25 Вересня 2020
Будівельній групі Синергія 10 років – єдиний архітектурний стиль, двори-парки та активні перші поверхи
Цьогоріч своє десятиріччя відзначає найбільший девелопер Київського регіону — Будівельна група Синергія. Кращим підсумком роботи забудовника є його об’єкти та історії людей, які тут мешкають.
#Новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
21 Липня 2020
В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови
Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
6 Липня 2020
Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія
Будівельна група "Синергія" розповіла, якими будівельними проєктами надихалася, створюючи житловий комплекс "Синергія Сіті"
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок