#Блог

Дахові газові котельні в Україні. Переваги та недоліки

Дахова котельня - автономне джерело опалення, призначене для обігрівання і забезпечення гарячим водопостачанням житлових і виробничих приміщень.

Свою назву дахова котельня отримала через місця розташування: її зводять на даху будівлі в спеціально обладнаному приміщенні.

Від самого початку дахові котельні були успішно реалізовані на масштабних промислових об’єктах.

З часом дахові котельні почали використовувати і в житловому будівництві.

Це було досягнуто завдяки ефективності даного рішення, що дозволяє економити на монтажних рішеннях та оптимізувати тепловтрати.

Переваги та недоліки дахових котелень

Серед експлуатаційних переваг дахових котелень - простота використання, низькі тепловтрати, відсутність необхідності зводити під опалювальні цілі додаткові будівлі, можливість повністю автоматизувати систему.

Переваги дахових котелень для споживачів - реалізація індивідуальних дизайнерських рішень, економія ресурсів на встановлення вентиляційних конструкцій, опалювальна вхідна група та поверх, безпека, екологічність та ефективність використання ресурсів.

Щодо недоліків дахових котелень  - це обмеження на вагу обладнання, установку дахових котелень для опалювання певних видів об'єктів, а також необхідність встановлювати складні системи автоматики і протипожежного контролю.

Приклади застосування дахових котелень

Сьогодні відомо про реалізацію дахових котелень в таких житлових комплексах:

  1. Green Side (м. Ірпінь, девелопер СГ “Синергія”, технічне забезпечення Buderus-Украина)
  2. City Park (м. Ірпінь, девелопер СГ “Синергія”, технічне забезпечення Buderus-Украина )
Поделиться:
Другие новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок