#Новини

Дитячий садок №24 «Світлячок»

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №24 «Світлячок»

Контакти та адреса

  • Зайченко Тетяна Василівна
  • email: [email protected]
  • Тел: (04597) 72-653
  • Київська область, м.Ірпінь, вул. Пономарьова, 20

 

Історія дитячого садка «Світлячок»

Дитячий садок розпочав свою роботу 1 вересня 1977 року. Будівля розрахована на виховання 130 дітей. Від початку діяльності у закладі функціонувало вісім груп: одна група раннього віку, п’ять загальних груп, одна логопедична група (заняття, в якої проходять спільно з логопедом, який має високий рівень кваліфікації), одна короткотривала група.

 

Опис дитячого садка «Світлячок»

Дошкільний заклад працює за двома державними програмами: базовий компонент дошкільної освіти, базова програма дитини дошкільного віку. Також, виховання здійснюється за додатковою програмою «Дитина», яка була розроблена у Києві в 2016 році.

Під час навчання вихователі використовують лише українську мову. Додатково у дитячому садку вивчається одна іноземна мова: англійська.

Задля фізичного, психологічного, духовного тощо розвитку дитини, у закладі працюють кружки: акторське мистецтво, кулінарія, малювання, музичне мистецтво, хореографія, гімнастика, дитячий фітнес, танці. Усі заняття проводяться в ігровій формі, протягом яких діти: знайомляться з навколишнім середовищем; виконують вправи з повсякденного життя по методиці Монтессорі; розвивають мову, сенсорику та моторику рук; вивчають вірші та знайомляться з дитячою літературою; формують елементарні математичні уявлення (фігури, кількість, величини, цифри тощо); вчаться малювати, співати і танцювати; грають у розвиваючі ігри та інше.

Батьки можуть влаштувати власну дитину у будь-яку групу на вибір: «Барвінок», «Веселка», «Калинка», «Віночок», «Дзвіночок», «Ромашка».

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок