#Новини

Дитячий садок №3 «Сонечко»

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №3 "Сонечко" 

Контакти та адреса

  • Бабейкіна Тамара Петрівна
  • email: [email protected]
  • Тел: (04597) 60514
  • Київська область, м Ірпінь, вул. Вериківського, 1

 

Історія дитячого садка «Сонечко»

Ірпінська міська рада народних депутатів у 1961 році виділила земельну ділянку для будівництва дошкільного навчального закладу обсягом понад 100 місць для дітей працівників «Укрдержспроєкту» та дітей жителів міста. Виробниче об’єднання Державного підпорядкування «Укрдержспроєкт» у 1966 році започаткувало дитячий садок «Сонечко».

На посаду першої завідуючої було прийнято Сукач Раїсу Федорівну, під час роботи якої заклад набув чималої популярності. Наступною посаду зайняла Ткаченко Галина Михайлівна. Очолювала заклад вона із 1974 року по 1986 рік. Основним здобутком садка «Сонечко» за ті часи було отримання грамоти Київського обласного відділу освіти. Дитячий садок постійно проводив наукові заходи, зокрема вивчення ігрової діяльності у процесі навчання дітей.

З 1987 року по сьогодні завідуючою закладу є Бабейкіна Тамара Петрівна. У 2006 році у закладі було проведено капітальний ремонт, встановлено новий фізкультурний інвентар, оновлено комп’ютери, замінено вікна та загалом осучаснено кабінети.

 

Опис дитячого садка «Сонечко»

На сьогоднішній день у дитячому садку виховується 160 дітей та працює 10 вихователів. Під час навчання застосовуються всі сучасні та новітні методики і технології. Педагогічний колектив постійно підвищує свою кваліфікацію, що дозволяє ефективно підготувати дітей до навчання у школі.

У дитячому садку проводять заняття у таких гуртках, як «Умілі рученята» та вокал.

Заклад має власні традиції: вітання менших діток старших, день вишиванки, «З Україною в серці».

Вихователі залучають дітей до екологічних питань, прививають їм любов до рідної землі, обов’язок берегти природу та піклуватися про неї.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок