Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Дитячий садок №8 «Колібрі»

Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) №8 "Колібрі" Ірпінської міської ради Київської області

Контакти та адреса

  • Шостак Любов Миколаївна
  • email: [email protected]
  • Тел: (04597) 63282
  • Київська область, м.Ірпінь, вул. Григорія Сковороди 9

 

Історія дитячого садка «Колібрі»

Дитячий садок зпроєктовано та збудовано Будівельною групою Синергія в 2017 році та передано на баланс міста Ірпінь. Він має яскравий сучасний дизайн та приваблює увагу всіх, хто буває поруч. На території житлового комплексу Синергія три вже 4 рік функціонує найінноваційніший та найрозвиненіший державний дитячий садочок в Ірпені.

 

Опис дитячого садка «Колібрі»

Особовий склад налічує 24 кваліфікованих педагогів, що опікуються потребами та розвитком більше як 400 вихованців садка. Базова методика виховання вільних та цілеспрямованих особистостей ґрунтується на принципах методики Марії Монтессорі. Тут і про самостійність, і про безпеку, розвиток та успіх кожної дитини та нашого майбутнього.

Кімнати, в яких вихованці проводять час оформлені справжніми художниками та надихають на розвиток та щасливе дитинство. “Веселка”
“Казкова”, “Космічна”, “Фруктова”, “Сонячна”, “Морська”, “Лісова”, “Ромашка”, “Тропічна”, “Мозаїка” -- це назви груп та відповідно теми для настінних картин, що створювались талановитими художниками. Загальні зали для фізичного виховання оснащені сучасним обладнанням. Вокальні здібності малят розвивають у величезній музичній кімнаті. Та звичайно, харчовий блок, що оснащений найновітнішим устаткуванням.

Соляна кімната це ще одна родзинка дитячого садочку Колібрі. Адже, здоров'я наших дітей це найцінніше про що піклується заклад. А профілактика простудних захворювань у дітей дошкільного віку має величезне значення.

Зовнішний ігровий майданчик яскравий та функціональний. Тут малюки граються та розвиваються із задоволенням та в повній безпеці.

Хотілося б додати, що Будівельна група “Синергія” пишається цим проєктом та тішиться тим, яку радість привніс дитячий садочок у сім'ї вихованців та навіть випускників. Будуємо міста і надалі.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок