Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Дитячий садок №1 "Лісова пісня"

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Лісова пісня"

Контакти та адреса

  • Заєць Галина Степанівна
  • email: [email protected]
  • Тел: (04597) 60768
  • Київська область, м.Ірпінь, вул. Ярославська 7

 

Історія дитячого садка «Лісова пісня»

Історія дошкільного навчального закладу Лісова пісня бере свій початок в 1994 році. Він один з найновіших державних садків Ірпеня. Все починалося з трьох невеликих груп вихованців, а на сьогоднішній день налічується більше 500 дітей в 15 укомплектованих групах.

 

Опис дитячого садка «Лісова пісня»

Заклад розташований майже в самому центрі міста, недалеко від сучасного парку "Незнайка" і центрального поштового відділення "Укрпошта". Отже, з точки зору пішохідної досяжності локація дуже вдала. Забравши малюка з занять дуже зручно буде відвідати муніципальні дитячі майданчики в парку "Перемога" або соверена вечірній променад по центральній площі міста. До речі, тут теж є великий дитячий простір для різного віку поціновувачів ігор.

Дитячий сад Лісова пісня пишається своїм особовим складом і прогресивністю підходів до виховання. Підходи в роботі базуються як на вітчизняному досвіді, так і на іноземних педагогічних течіях. Поєднання принципів базового соціального взаємодії і дружніх відносин з розумінням того, що кожна дитина неповторна особистість з власними бажаннями і потребами, є основою тут.

Додаткова перевага саду у власній великій території для безпечних ігор на свіжому повітрі. Тут організовано простір для дітей з особливими потребами, тому і батьки і діти будуть задоволені. Вихователями проводиться активна і дуже цінна робота в напрямку розуміння екологічної ситуації на планеті і мінімізації споживання ресурсів.

Лісова пісня вважається одним з кращих дошкільних навчальних закладів Ірпеня. Зокрема, тут є звичні заняття по фізичному й інтелектуальному розвитку дітей різних вікових груп. Вони включають гімнастику для дрібної і загальної моторики, основи математики, мови, малювання і розвиток соціально-культурних навичок. Додатково є групи, в яких впроваджена програма Hello, Jack  по вивченню англійської мови.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок