#Новини

Дитячий садок №2 «Веснянка»

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2 "Веснянка"

Контакти та адреса

  • Кушнарьова Олена Олегівна
  • email: [email protected]
  • Тел: (04597) 61733
  • Київська область, м.Ірпінь, вул. Полтавська, 5

 

Історія дитячого садка «Веснянка»

Приміщення, в якому сьогодні відкрито заклад дошкільної освіти (ясла-садок), було побудоване ще у 1922 році. У ті часи там жили родини залізничників. З 1945 року заклад працює за сьогоднішньою спеціалізацією. На початку своєї роботи дитячий садок мав всього дві групи. Першою завідуючою у 1954 році стала Колесник Віра Григорівна. Починаючи з 1961 року заклад розвивався: працювало вже чотири групи та було добудовано дві спальні та дві групові кімнати. Завідуючою була Єрмоленко Світлана Никонівна. Починаючи з 2016 року та нині завідуючою є Кушнарьова Олена Олегівна.

 

Опис дитячого садка «Веснянка»

Дитячий садок має ясельно-молодшу, молодшу, середню, старшу групу та групу короткотривалого перебування. Всі групи у дитячому садку працюють за програмою виховання «Ребенок», лише старша група з 2018 року почала навчатися за програмою «Впевнений старт».

Перша програма дає змогу вихователю проводити заняття з використання багатьох форм активності дитини, а саме: фізичну, соціальну, творчу, пізнавальну та інші. Такий підхід до занять дозволяє розвивати самостійну, здорову, щасливу та творчу особистість.

Програма «Впевнений старт» направлена передусім на підготовку дитини до шкільного життя. В її основу покладений принцип активної діяльності. Основна мета – це підготувати дитину до нового навчального процесу в українській школі. Вихователь закладає фундаментальні знання дітям, які допоможуть їм швидко адаптуватися у новому колективі.

Виховання та навчання дітей у дошкільному закладі проводиться українською мовою.

Нині у дитячому садку виховується понад 180 дітей та працює 8 вихователів.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок