Квартири без посередників в Києві

Квартири без посередників в Києві

Купівля квартири в Києві без посередників: переваги прямого контакту з забудовником

Шукати квартиру на сайтах оголошень, скористатися послугами рієлтора, чи звернутися напряму до забудовника – ця дилема постає перед кожним покупцем квартири у Києві. 

Сьогодні ми розповімо про те, які переваги має прямий продаж квартир від забудовника та поділимось лайфхаками, як обрати найкращий варіант в новобудові, оминаючи рієлторів та посередників.

Прямий продаж квартири від забудовника має низку переваг, насамперед для інвестора:

  • Економія коштів

Покупка від забудовника дозволяє уникнути додаткових витрат на комісії посередників. Гроші, які раніше йшли б агентам, можна вкласти у поліпшення інтер'єру або зекономити для майбутніх потреб.

  • Прозорі умови та безпека угоди:

Угоди без посередників забезпечують прозорість умов і покращують зрозуміння всіх аспектів угоди. Ви отримуєте можливість безпосередньо обговорювати всі деталі забудовником, що робить процес простішим і зрозумілішим. Також ви можете переконатися в законній базі та репутації девелопера, що важливо для таких великих інвестицій, як купівля власного житла.

  • Наявність додаткових сервісів

Співпраця з посередником зазвичай обмежується тільки підбором житла. Проте при купівлі квартири в забудовника, можна замовити й додаткові послуги, наприклад, ремонт у майбутній квартирі. 

  • Швидший процес покупки:

Відсутність посередників прискорює процес покупки. Забудовник може швидше реагувати на ваші питання та вимоги, зменшуючи час на узгодження деталей. Крім цього, девелопер може оперативно забронювати для вас вподобане планування, і на підписанні договору вас ніколи не чекатиме неприємний сюрприз у вигляді проданої квартири.

Додаткові переваги прямої купівлі квартири в Синергія Київ

Купуючи квартиру в Синергія Київ, ви отримуєте помешкання, збудоване з високоякісних матеріалів, за сучасним проєктом та за стандартами комфорт-класу. Ми відповідаємо за якість будівництва, і, для вашого спокою, готові надати підтверджуючі документи (наприклад, сертифікат якості бетону, використаного для зведення моноліту). 

Не варто забувати й про фінансову вигоду безпосереднього контакту. 

Пряма комунікація з відділом продажів гарантує нашим інвесторам найшвидший доступ до найкращих спецпропозицій та різноманітних акцій. Зокрема, вони можуть скористатися гарантованою знижкою 3% при повній оплаті, безвідсотковою розстрочкою на 12 місяців чи оплатою частинами протягом двох років. 

Як придбати квартиру напряму від забудовника БГ Синергія?

Як бачите, безпосередня покупка квартири від забудовника в Києві може бути вигідною як фінансово, так і у плані якості житла. 

Тож, запрошуємо вас до відділу продажів Синергія Київ.

Менеджери проведуть для вас екскурсію будівництвом, покажуть весь асортимент планувань, нададуть сертифікати та документи, що підтверджують якість та законність будівництва.

А також допоможуть розрахувати оптимальну схему виплати для вашої майбутньої квартири. Чекаємо на вас!

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок