Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

Готові квартири в Києві

знайдено 0 приміщень

Готові квартири в Києві

Готові квартири в Києві – оптимальне рішення для швидкого переїзду.

Кожен, хто шукає квартиру, мріє якнайшвидше переїхати у власне затишне помешкання.

Проте, деякі інвестори готові чекати на омріяні ключі роками, інвестувавши в будівництво на етапі котловану. А для інших пріоритетом є максимально швидкий переїзд, отже вони в першу чергу розглядають для купівлі готові квартири.

До якого типу інвесторів ви б не відносились, будівельна група Синергія має що вам запропонувати.

Проте, повернемось до готових квартир.

Головна перевага цього формату житла – 100% готовність будинку, підключені комунікації та можливість швидко розпочати ремонт у квартирі.

До недоліків можна віднести максимально високу вартість помешкання. На етапі будівництва покупці можуть отримати меншу ціну через нижчий етап готовності, тоді як при купівлі готової квартири, вони мають платити повну ринкову вартість за квадрат. Однак, цей недолік часто нівелюється спецпропозиціями від забудовника. Наприклад, Синергія Київ пропонує гарантовану знижку 3% при повній оплаті вартості квартири. Також, наші інвестори можуть скористатися безвідсотковою розстрочкою терміном на рік, і значно заощадити на купівлі будь-якого планування, розбивши суму на комфортні платежі.

На що звернути увагу, аби вибрати найкращий варіант готового житла?

Окрім готовності будинку, варто звертати увагу й на загальний розвиток інфраструктури району. Новобудова зі 100% готовністю, але без діючої інфраструктури навколо може бути менш привабливим варіантом, ніж комплекс, що будується, проте вже має поруч широке розмаїття комерційних сервісів та соціальних установ.

Синергія Київ – це житловий комплекс комфорт-класу, що має в пішохідній доступності розвинуту інфраструктуру Дарницького району включаючи торгові центри, медичні установи та освітні заклади. Не зайвим буде згадати й транспортну доступність – близькість станції міської електрички Березняки та ст.м. Позняки; а всього за 20 хвилин ви зможете доїхати до Подолу на власному авто чи таксі. 

Чому вам варто обрати саме Синергія Київ?

Асортимент квартир, виставлених на продаж на вторнинному ринку, найчастіше складається з житла, збудованого десятки років тому. Тож про сучасну інфраструктуру та європейські стандарти життя в цьому випадку навіть не йдеться. І якщо ви прагнете насолоджуватися високим рівнем комфорту готового житла, важливо обирати квартиру в новобудові комфорт-класу.

В Синергія Київ ми використовуємо якісні будматеріали, сучасні технології будівництва та ретельний контроль кожного етапу робіт. Стильні функціональні лоббі, сучасні планування квартир та панорамні вікна з неймовірними краєвидами подарують вам задоволення від щодення у власній домівці.

Мешканці нашого комплексу зможуть насолоджуватися і розвиненою інфраструктурою ЖК, що включає не тільки подвір’я з вишуканим ландшафтним дизайном, але й дитячі та спортивні майданчики, підземний паркінг (що вже будується), гостьову стоянку і комерційні сервіси на території жилого комплексу.

Як купити готову квартиру в Синергія Київ?

Комплекс Синергія Київ наближається до етапу максимальної готовності. Тут вже повністю готовий моноліт будинку, внутрішні та зовнішні стіни, а також змонтовані вікна. Закінчення будівництва заплановане на 4 квартал 2024 року. Отже, менше, ніж за рік, інвестори отримають ключі від готових квартир. 

Завдяки цьому, ми маємо у продажу квартири за дуже привабливими цінами. І чим раніше ви купите квартиру, тим менша буде ціна квадрату і загальна вартість. До речі, ціни на готові об’єкти також не стоять на місці: за останній рік вартість зданого житла в новобудовах зросла в середньому на 20%. 

Тож, якщо ви задумувались про перепродаж квартири, купівля квартир в Синергія Київ на поточному етапі будівництва – це не тільки суттєва економія, а й вигідна інвестиція.

Звертайтесь до нашого відділу продажів за детальною інформацією та розрахунками.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок