Квартири з вільним плануванням в Києві

Квартири з вільним плануванням в Києві

В сучасному світі індивідуальність та комфорт стають ключовими критеріями вибору житла, отже квартири з вільним плануванням все більше набирають популярність. Вільне або відкрите планування ― це квартира, де не має перегородок і мінімум опорних стін. Цей підхід до організації простору має численні переваги, зокрема:

  • Зменшена кількість брудних чорнових робіт. 

Немає стін – немає потреби їх зносити, аби перепланувати помешкання під бажаний інтер’єр.

  • Свобода в реалізації інтер’єрного дизайну.

Класика, лофт чи артдеко – обмежень немає. Квартира вільного планування – ідеальне тло для будь-яких дизайнерських задумів.

  • Трансформація житлового простору.

Якщо у вас змінилася сімейна ситуація, ви можете легко змінити місцями й житлові зони. Наприклад, створити дитячу, після народження малюка, або виділити простір під кабінет для віддаленої роботи.

Особливості та переваги квартир з вільним плануванням в Синергія Київ

ЖК Синергія Київ збудований за монолітно-каркасною технологією, яка дозволяє максимальну гнучкість в переплануванні кімнат. Будь-які міжкімнатні перегородки (окрім стін у мокрих приміщеннях та колон з вентканалами на кухні) можна знести без шкоди для цілісності будинку.

Додаткову свободу вибору дає велика кількість планувань різної площі. В жилому комплексі представлені одразу 6 типів однокімнатних квартир 32-39 кв.м та 4 типи двокімнатних квартир 52-59 кв.м. завбільшки. Трикімнатне планування 66 кв.м дає найбільше простору для перепланування: приміром, тут можна створити величезну вітальню-студію, об’єднавши кухню з житловою кімнатою. Або розташувати в одній з кімнат робочий кабінет. 

На поточному етапі будівництва у вас є можливість вибору не тільки планування, але й поверху, де розташується ваше житло і навіть краєвидів з вікон. Наші експерти з нерухомості залюбки проконсультують вас і допоможуть визначитися з оптимальним варіантом та способом оплати. 

Як вибрати квартиру з вільним плануванням у новобудові?

При покупці квартири з вільним плануванням обов'язково перевірте надійність будівництва і запитайте підтверджуючі документи в забудовника. Наприклад, в Синергія Київ, кожна партія бетону, використана для будівництва, проходить ретельний лабораторний контроль, про що свідчать спеціальні наліпки контролю якості від ASTOR, розміщені на поверхах.

Крім того бажано вивчити план розташування опорних стін, стояків та вентиляційних коробів, а також порахувати кількість вікон – аби зберегти природне освітлення в усіх житлових кімнатах. 

Квартири з вільним плануванням не тільки відкривають простір для творчості та індивідуальності в дизайні, але й забезпечують функціональність та зручність в повсякденному житті. Завдяки своїм перевагам, вони займають заслужене місце в сучасній архітектурі та стають вибором для тих, хто цінує комфорт та естетику у своєму домі. 

Запрошуємо у відділ продажі Синергія Київ за найкращою квартирою в місті вашої мрії.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок