Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

Квартири на етапі будівництва в Києві

Квартири на етапі будівництва в Києві

Придбання квартири в столиці – це важливий крок, що вимагає обдуманих рішень. Найважливіший аспект, який враховує кожен інвестор, – ціна майбутньої квартири. Адже Київ, на правах столиці, має найвищу вартість квадратного метра в новобудовах.

Серед стратегій, які можуть забезпечити вигідні умови придбання, найпопулярнішою є купівля квартири на етапі будівництва в Києві.

Це чудове рішення для тих, хто шукає оптимальне поєднання швидкості та економічної вигоди. І, до речі, – саме зараз найкращий момент, аби інвестувати у власну квартиру в Синергія Київ.

Синергія Київ – новобудова на оптимальному етапі готовності

Найбільш ризикованим етапом інвестиції є продаж квартири в майбутньому будинку ще на етапі будівництва (“котловані”). Водночас купівля квартири в готовому будинку – не найвигідніший варіант для покупця, адже після введення ЖК в експлуатацію доведеться заплатити повну ринкову вартість”квадрату”. 

Синергія Київ має оптимальний етап готовності – моноліт та внутрішні стіни будинку повністю готові, тривають внутрішні та оздоблювальні роботи, а введення в експлуатацію заплановане на кінець 2024 року. Тож зараз покупці квартир в Синергія Київ можуть скористатися зниженими цінами та спецпропозиціями від забудовника, і отримати ключі від власної домівки вже за рік.

Екскурсія комплексом – можливість побачити квартиру на власні очі

Квартирографія комплексу представлена 6 типами однокімнатних планувань 32-39 кв.м, 4 типами двокімнатних планувань 52-59 кв.м та одним трикімнатним плануванням на 66 “квадратів”. На етапі будівництва майбутні власники квартир можуть з найбільшого асортименту поверхів та краєвидів з вікон. До речі, це одна з “родзинок” комплексу – з панорамних вікон відкриваються краєвиди історичної частини Києва, вигляд на озера та найкращі світанки в столиці.

Оскільки моноліт та внутрішні стіни будинку повністю готові, ви можете завітати на екскурсію, щоби побачити будь-яке з планувань на власні очі!

Фінансова вигода

Обираючи житло на етапі будівництва, ви можете скористатися спеціальними умовами, знижками або акціями від забудовника, що робить ваш вибір економічно вигідним.

Наприклад, в Синергія Київ є постійно діюча пропозиція безвідсоткової розстрочки на рік. Завдяки цій пропозиції, ви зможете зекономити чималі кошти та вже за рік отримати ключі від власного житла. 

Купівля квартири на етапі будівництва – чудовий варіант, якщо ви не маєте на руках повної суми для оплати. Ви можете розрахувати розстрочку відповідно до ваших фінансових можливостей і графіку будівництва. Так, на момент вводу будинку в експлуатацію, ви зможете виплатити всю суму чи більшу її частину, отримати ключі та розпочинати ремонт.

Як купити квартиру в Синергія Київ: основні кроки

Процес купівлі житла складається з трьох основних кроків: 

  • Після вибору квартири (онлайн чи перегляду на власні очі), ми можемо закріпити її за вами на два дні. 

  • Далі ви можете підписати договір завдатку, щоби на 10 днів зафіксувати вартість житла або умови акційної пропозиції.

  • Фінальний етап – підписання попереднього договору, де фіксуються фінансові умови угоди (100% оплата, розстрочка).

Як бачите, покупка квартири на етапі будівництва в Києві може бути вигідним вибором з багатьох причин. Головне – обрати житловий комплекс оптимального етапу готовності з найвигіднішими та найзручнішими умовами купівлі.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок