Інвестувати в будівництво квартири в Києві

Інвестувати в будівництво квартири в Києві

Шукаєте можливості вигідно вкласти кошти? Київ – місто, де варто розглянути придбання квартири на етапі будівництва. Столичний ринок нерухомості завжди в ціні, а інвестиція у нерухомість є відмінним способом примножити свої кошти.

Будівельна група Синергія пропонує ідеальні умови для інвестування в столичну новобудову на етапі будівництва.

Синергія Київ – житловий комплекс класу комфорт, розташований на Лівому березі, за 20 хвилин від ст.м. Позняки. Ключовими перевагами цієї новобудови є не лише близькість до метро та станції міської електрички Березняки, але і доступність усіх необхідних сервісів та інфраструктурних об'єктів: ТРЦ, шкіл, садочків, лікарень та супермаркетів.

ЖК Синергія Київ – вибір розумного інвестора

Планування квартир в ЖК Синергія Київ представлені варіантами з різною кількістю кімнат – від 1 до 3, та площею від 32 до 66 квадратних метрів. Ці формати особливо затребувані на столичному ринку купівлі-продажу та довготривалої оренди житла.

Зверніть увагу, що всі квартири в комплексі пропонуються з частковим ремонтом. Це підвищує фінальну цінність вашого житла. А також пришвидшує оздоблювальні роботи в помешканні та економить кошти на завершальних етапах інвестування у квартиру.

Купівля на етапі будівництва – гарантована прибутковість в короткі терміни

Зацікавлені в максимально вигідних умовах інвестиції? Тоді обирайте житло, що будується. Вартість квартир зростає разом зі етапом будівництва і гарантує вам максимальний приріст прибутковості.

Інвестицію в новобудову комфорт-класу з власною інфраструктурою найкраще здійснювати саме на етапі будівництва.

По-перше, це можливість придбання нерухомості за вигідною ціною, оскільки на ранніх етапах будівництва часто діють спеціальні умови та знижки від забудовника. Наприклад, на всі квартири в Синергія Київ діє безвідсоткова розстрочка на 12 місяців та подовжена розстрочка на 24 місяці.

Другою ключовою перевагою є швидка окупність. Термін завершення будівництва ЖК Синергія Київ – кінець 2024 року. Це дозволяє отримати прибуток в коротший термін. Вже за рік ви зможете продати квартиру і заробити на перепродажі, або зробити ремонт і почати здавати ваше нове житло. 

Як обрати ідеальне житло для інвестицій?

Для початку, варто обрати надійного забудовника з портфоліо успішних будівельних проєктів. БГ Синергія працює на будівельному ринку київського регіону з 2010 року. В нашому девелоперському портфелі немає жодного незавершеного проєкту. За 13 років ми збудували та ввели в експлуатацію 329 305 квадратних метрів житла – це 51 будинок та 5 350 квартир. 

Наступний крок – запис на перегляд, екскурсія комплексом та вибір квартири, відповідно до ваших фінансових цілей. 

Далі наші менеджери допоможуть розрахувати оптимальний графік виплат. На цьому етапі ви маєте можливість скористатися перевагами розстрочки та інших фінансових інструментів, які пропонує забудовник. 

Інвестування в будівництво квартири в Києві – це не лише вигідно, але й стратегічно обґрунтовано. У столиці, де нерухомість постійно зростає в ціні, придбання житла на етапі будівництва стає перспективним інвестиційним рішенням.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок