Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

1-кімнатні квартири в іпотеку

Фільтр
ціна (грн/м²)
від 15
до 140
Кількість кімнат
Поверх
від 1
до 17
Площа
від 15 м²
до 140 м²
ЖК

  1-кімнатні квартири в іпотеку

  На сьогоднішній день сучасний ринок житла дуже великий та різноманітний. Та якщо ви шукаєте новобудову з ідеальним співвідношенням ціна/якість, для життя біля столиці – квартира в Ірпені найкращий варіант.

  Чому саме Ірпінь? Це місто, яке поєднує в собі розвинену інфраструктуру бурхливого міста та величезну кількість парків, скверів та сімейних ресторанів для спокійного відпочинку. Крім того, Ірпінь вважається найекологічнишим передмістям Києва – тут на вас чекають протяжна набережна біля річки для сімейних пікніків та соснові ліси для довгих прогулянок. 

  Ще однією беззаперечною перевагою є ціна. Адже вартість житла в Ірпені значно нижча, ніж в столиці. А якість новобудов легко може позмагатися зі столичними проєктами. Плюс, багато забудовників пропонують найвигідніші умови для своїх майбутніх інвесторів. Наприклад, розтермінування чи іпотечні кредити, що значно спрощує та пришвидшує процес придбання омріяного житла.

  Іпотека – це відмінний варіант, якщо у вас накопичена певна сума грошей для початкового внеску, але при цьому щомісячний дохід є недостатньо великим, щоб платити за розстрочку та відкладати гроші на майбутній ремонт. Іпотечний кредит, зазвичай, оформлюється на довгий строк – від 20 років, і надається банківськими установами.

  Розтермінування ж, навпаки, оформлюються на доволі короткий строк – від кількох місяців до кількох років, а початковий внесок складає 30-40% від всієї вартості житла. Крім цього, багато будівельних компаній пропонують скористатися можливістю придбання квартири в розстрочку від забудовника.

  То як же обрати “саме ту” 1-кімнатну квартиру?

  Коли ви визначились з містом в якому хочете жити необхідно вибрати забудовника. До цього питання потрібно підходити дуже уважно. Це має бути надійна компанія, яка має в своєму “портфелі” достатню кількість збудованих та зданих житлових комплексів. Варто звернути увагу на відгуки мешканців та подивитись на власні очі, як виглядають будинки, що здані 5-7-10 років тому, щоб впевнитися, що в майбутньому вашому будинку нічого не загрожує.

  Одним із найвідоміших забудовників Ірпеня є Будівельна група Синергія. Це девелоперська компанія повного циклу, яка навіть після здачі будинків в експлуатацію продовжує комунікувати зі своїми мешканцями, створюючи максимально дружню атмосферу всередині кожного житлового комплексу.

  Перед вами стоїть важлива задача – ви маєте визначитися з найкращим місцезнаходженням ЖК саме для вас. А забудовник вже запропонує варіанти виходячи з ваших побажань: біля лісу, парку чи набережної. Також, ви зможете розглянути всі варіанти планувань та вибрати вашу однокімнатну квартиру мрії з найкращим видом з вікна.

  1-кімнатні квартири від забудовників здаються в експлуатацію з ремонтом або без – кожен інвестор обирає найзручніший варіант саме для себе. Адже хтось поспішає якомога швидше заїхати у власне житло, а для когось вкрай важливо самостійно займатися ремонтом, підбираючи власноруч все: від грунтівок та фарб до пензлів та валиків.

  Тож, коли ви вирішили придбати власне житло, ваша поетапність дій має бути, приблизно наступною: обрати місто/район де б ви хотіли жити, знайти надійного забудовника і з його допомогою вибрати вашу однокімнатну квартиру мрії, після чого вирішити, які фінансові інструменти будуть найвигіднішими для придбання квартири саме для вас (розстрочка чи іпотека).

  Задати питання онлайн
  Замовити зворотній дзвінок