Квартири до 25 тис. $

Фільтр
ціна (грн/м²)
від 15
до 140
Кількість кімнат
Поверх
від 1
до 17
Площа
від 15 м²
до 140 м²
ЖК

  Квартири до 25 тис. $

  Чи можливо придбати квартиру в новобудові, маючи до 25 тисяч доларів? Звичайно ж! І зараз ми з вами спробуємо розібратися, на що необхідно звернути особливу увагу при виборі житла за таку суму.

  Отже, якщо ви маєте певні обмеження вашого бюджету, не варто нехтувати вивченням особливостей ринку. 

  Перше з чим необхідно визначитися – це місцезнаходження вашого майбутнього житла мрії. Звичайно, більшість людей прагне жити в Києві, проте в столиці варіантів квартир за двадцять п'ять тисяч доларів буде значно менше ніж, наприклад, к передмісті. Тож, якщо ви маєте в планах “пообирати” житло, а не купувати, що доведеться – передмістя це саме ваш варіант.

  Наприклад, Ірпінь – це передмістя Києва, що знаходиться всього в 15-ти хвилинах їзди від столиці, має розвинену інфраструктуру з усім необхідним (починаючи від лікарень, аптек та супермаркетів, закінчуючи дитячими гуртками, басейнами, спортзалами та салонами краси), та крім цього ще й вважається найзеленішим та найекологічнішим передмістям Києва. На кожному кроці вас зустрічатимуть чудові парки, сквери, соснові ліси та дубові гаї.

  Далі: купувати готове житло чи вкладатися в будівництво. Звичайно ж, якщо ви маєте час і готові зачекати – краще вкладатися в будівництво. Тому що такий варіант буде значно дешевшим і дасть вам більший вибір квартир, а можливо і більший метраж майбутнього житла.

  Наступне питання, це вибір забудовника. До нього потрібно поставитися вкрай уважно. Адже від забудовника залежить і якість використаних в будівництві матеріалів, і технології, що застосовуються на будмайданчику, і комунікація з інвесторами по будь-яким питанням, що стосуються майбутнього житлового комплексу.

  Якщо ви зупините свій пошук на місті Ірпінь, то одним із найвідоміших та найнадійніших забудовників цього міста вважається Будівельна група Синергія. Це девелоперська компанія повного циклу, що не просто “будує житлові комплекси”. Кожний проєкт індивідуально розробляється архітектурним бюро в співпраці з ландшафтними дизайнерами. В компанії піклуються про потреби кожного майбутнього мешканця:

  • безбар’єрне середовище для зручного пересування батьків з дітьми та людей похилого віку;
  • дитячі та спортивні майданчики, покриття яких виконано з перероблених матеріалів;
  • зони відпочинку для дітей та дорослих з зеленими насадженнями;
  • вуличне освітлення, що автоматично змінює яскравість в залежності від пори року та часу.

  Також більшість сучасних забудовників пропонує своїм майбутнім інвесторам різноманітні фінансові інструменти для легкості, швидкості та комфортності оформлення угоди. Іпотечне кредитування від держави, розстрочка від забудовника чи повна оплата – кожен зможе обрати найкращий варіант саме для себе та своєї родини.

  Тож, якщо ви маєте в своєму розпорядженні суму до 25 тисяч доларів – ви точно зможете знайти та придбати свою квартиру мрії з найкращим плануванням. Найголовніше – це свідомо поставитися до цього питання і прислухатися до наших порад. Ваша ідеальна квартира вже поряд!

  Задати питання онлайн
  Замовити зворотній дзвінок