Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

25 будинок ЖК Синергія Сіті: старт продажів, найбільший вибір планувань та динаміка будівництва

 

Розповідаємо про актуальний стан будівництва 25 будинку ЖК Синергія Сіті та його переваги.

 

Нагадаємо, що в будинку щойно стартували продажі. Це найкращий час для інвестиції: вибір квартир найбільший, а інвестиція безпечна зважаючи на високу готовність будинку. Ми готуємо його до введення в експлуатацію в кінці 2023 року.

Роботи у 25 будинку Синергія Сіті виконуємо швидкими темпами. На момент старту продажів повністю готовий моноліт будинку, фасад — на 90%. Як і в решті будинків, стіни тут утеплили мінеральною ватою: вона має високу щільність і малу теплопровідність. Це дозволяє ефективно утримувати тепло у квартирах та знижувати витрати на опалення.

Внутрішньобудинкові роботи в будинку виконали на 60%. У квартирах з 2 по 10 поверхи звели стіни, виконали тинькування стін та стяжку підлоги, встановили віконні конструкції. Залишилось звести стіни на 1 поверсі: наразі будівельники цим і займаються.

У квартири вже завели внутрішні комунікації, такі як електрика та сантехніка. А до будинку підвели систему водопостачання та каналізування.

Щодо спільних коридорів: наразі оздоблюємо стіни 3 поверху, та укладаємо плитку на підлозі на 2 та 3 поверхах. Для цього незмінно обрали нековзку функціональну плитку графітового кольору. Вона підкреслить загальний дизайн-код будинку та забезпечить тривалу експлуатацію зон спільного користування.

На покрівлі: виконали кладку димоходів та вентканалів, влаштували другий шар гідроізоляції, встановили накривки на парапетах. 

І в кінці нагадаємо, чому варто обрати саме 25 будинок Синергія Сіті. Будинок знаходиться в центральній частині комплексу та оточений двір-парком з сучасним ландшафтним дизайном. А в пішій доступності від будинку розташована міська набережна, облаштована для активного відпочинку та спокійного дозвілля на природі.

Якщо ви шукаєте надійне житло для інвестицій, то дивіться планування 25 будинку. Бо на старті продажів — це найвигідніше. 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок