Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

7 кроків до енергоефективного житла: як мешканці Синергії економлять до 40% на комунальних оплатах

 

Тренд на енергоефективність проникає у всі сфери нашого життя. І будівництво не є винятком. Ми надаємо перевагу таким технологіям та матеріалам, що зберігають енергетичні ресурси, а мешканці скорочують комунальні витрати.

 

Розповімо, як ми досягаємо енергетичної ефективності нашого житла на всіх етапах будівництва та оздоблення житла, а також благоустрою прибудинкової території. Це важливі елементи, що є частиною пазла майбутньої енергетичної незалежності проєктів Будівельної групи Синергія.

1. Стіни: до 45% тепловтрат

Всі свої нові проєкти ми зводимо за монолітно-каркасною технологією, зі стінами із газоблока та утепленням мінеральною ватою. А в частині будинків — штукатуримо внутрішні стіни.

В монолітно-каркасному будинку стіна на кожному поверсі спирається на плиту перекриття і є самонесучою у межах поверху. Тож матеріал стін ми можемо обирати менш щільним та з більшою теплоефективністю. 

8

У своїх будинках ми зводимо зовнішні стіни із газоблоку. Він має у своєму складі лише натуральні матеріали – пісок, цемент, вапно, алюміній і воду. Це виключно мінеральний будівельний матеріал, повністю безпечний для людини. 

77

В контексті енергоефективності газоблок має суттєву перевагу — низьку теплопровідність. А отже такі стіни чудово зберігають тепло взимку й прохолоду влітку. Газобетон значно тепліший за червону та білу цеглу. Щоб забезпечити однакове теплоощадження, на одну кладку газоблоку доводиться робити три шари цегляної кладки. 

Проте для максимального комфорту мешканців, будинок все одно потрібно утеплювати ззовні. Тут наші мешканці можуть бути спокійні — ми утеплюємо зовнішні стіни щільним шаром якісної мінеральної вати.

66

Мінеральна вата як теплоізоляційний матеріал, виконує основну задачу утеплення будинку: влітку вона перешкоджає перегріву, а взимку ізолює від низької температури. Збереження тепла в будинку зменшує споживання енергоресурсів, а отже ви сплачуєте менші рахунки за комунальні послуги.

І наостанок гіпсова штукатурка внутрішніх стін також посилює теплоізоляцію.

88

2. Вікна: до 20% тепловтрат.

У всіх своїх будинках ми встановлюємо віконні конструкції Rehau. 

5

Їх енергоефективність досягається сучасним двокамерним склопакетом з енергоощадним напиленням, яке має теплоощадну й сонцезахисну функції. 

В будинках нових черг віконні конструкції мають ще й теплий підставочний профіль. Він забезпечує максимальний терморозрив між холодною вулицею і теплим приміщенням. І усуває проблему промерзання в нижній частині вікна в зоні підвіконня при низьких температурах.

Міжскляний простір склопакетів наповнений аргоном. Що додатково покращує енергоефективність вікон, а також знижує ризики утворення конденсату всередині камери.

Монтаж вікон здійснює авторизований партнер Rehau. Це гарантує відмінну якість та тривалу функціональність вікон. 

Таким чином, вікна в проєктах Синергії допоможуть значно знизити тепловтрати, а значить — заощадити на опаленні в холодну пору року та на кондиціюванні влітку.

3. Дах: до 30% тепловтрат.

Наші будинку мають плоску покрівлю. Її утеплення виглядає таким чином: шар пароізоляції — теплоізоляція — гідроізоляція. 

6

Пароізоляція — це бар'єрна плівка, що створює суцільний повітронепроникний шар.

Теплоізоляція — виконує функцію утеплювача та покращує теплоізоляцію будівлі.

Гідроізоляція — руберойд, який затримує воду та захищає інші шари від вологи.

Утеплення даху забезпечує економію тепла до 30%.

4. Технологічні ліфти Otis.

Використовують на 75% менше електроенергії завдяки світлодіодному освітленню, технології регенерації енергії та вдосконаленому режиму очікування. Це дозволить економити на витратах, пов'язаних із загальнобудинковим обслуговуванням.

5. Економні газові котли BOSCH.

Ті наші житлові комплекси, що мають автономне газове опалення, мають двоконтурні газові котли BOSCH. Їх конструкція має додатковий шар теплоізоляції, що забезпечує захист від перегріву. А завдяки мідному теплообміннику власної розробки, котел від BOSCH нагріває воду за лічені секунди та забезпечує оптимальну температуру у квартирі. 

Ще один великий плюс незалежної системи опалення – її економічність. Котли BOSCH мають не тільки високий ККД, а й високу потужність, якої вистачить на обігрів приміщення площею до 250 квадратних метрів.

6. “Розумне світло”

та адаптивність вуличних ліхтарів від виробника розумного освітлення — компанії Schreder. Що не тільки економить електроенергію, а дозволяє змінювати рівні освітлення відповідно до часу і режиму використання простору. 

7

В місцях загального користування ми встановлюємо енергоощадні освітлювальні прилади з датчиками руху, що суттєво економить споживання електроенергії. Це своєю чергою знижує витрати на обслуговування будинку.

7. Облік ресурсів.

Забезпечення 100% поквартирного обліку паливно-енергетичних ресурсів (газу, теплової та електричної енергії) та води.

Підвищення енергоефективності житлового комплексу є кроком до енергетичної незалежності всієї країни.

Для мешканців — це значне скорочення комунальних витрат, для країни — економія ресурсів, для екології — обмеження викидів парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній — зниження витрат на паливо.

Тому Будівельна група Синергія як відповідальний забудовник вже зараз впроваджує розумні підходи, які дозволять скоротити споживання енергетичних ресурсів та води у своїх будинках та буде підвищувати енергоефективність й в майбутньому.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок