#Новини

Дизайнерське лобі 12 будинку ЖК Синергія Сіті готове до зустрічі з майбутніми мешканцями

 

Незабаром вхідна група 12 будинку найкращого ЖК Ірпеня — Синергія Сіті зустрічатиме своїх мешканців та гостей!

 

Вхідна група — це своєрідна візитна картка, яка говорить про наші високі стандарти і якість житлового комплексу бізнес-класу.

Саме з лобі починається знайомство мешканців з будинком. Всі елементи вхідної групи були ретельно продумані, щоб створити відчуття домашнього затишку.

При будівництві лобі ми використовували тільки найякісніші матеріали. Так, для оздоблення вхідної групи ми використали сучасну плитку та керамограніт вітчизняного виробника Golden Tile, що гарантує тривалий термін експлуатації та естетичний вигляд вхідної групи.

У вхідній групі ви не знайдете жодної сходинки. Оскільки ми прагнемо створити безбар'єрне середовище, де кожен мешканець буде мати комфортний доступ до будинку. Це дуже зручно для дітей і мам з колясками. 

Високі стелі та два наскрізні входи забезпечують відчуття простору та безпеки для всіх мешканців. Через вхід з вулиці зручно вийти до авто чи розвантажити важкі сумки. А через вхід із двору мами з колясками можуть вийти на прогулянку, а діти — пограти у двір.

Щоб створити атмосферу простору та світла, наші дизайнери використали ідеальну комбінацію дзеркальних панелей, якісної плитки під мармур, графіт та дерево у вхідній групі.

Скоро ви особисто зможете переконатися в якості та затишку, які ми створюємо для наших мешканців!

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок