#Новини

Доступна іпотека на дворівневі квартири в ЖК Синергія Сіті. Відтепер життя, як у власному будинку, може дозволити собі кожен

 

Дізнайтесь, чому дворівневі квартири кращі за приватні будинки і таунхауси, та як отримати іпотеку на вигідних умовах.

 

Хочете жити як у заміському будинку з рівнем сервісу бізнес-класу? Тоді обирайте дворівневу квартиру в Синергія Сіті!

Для прикладу, розглянемо детальніше трикімнатну двоповерхову квартиру площею 80 квадратних метрів.  Наявність другого рівня допомагає розбити помешкання на функціональні зони. За проектом, на другому поверсі передбачений навіть кабінет. Але ви легко можете перетворити його на вітальню, дитячу кімнату, чи будь-яке інше помешкання, оскільки в квартирі немає несучих стін.

В цій квартирі є два санвузли по одному на кожному поверсі та власна гардеробна площею майже 8 “квадратів”.

Будинок вже введений в експлуатацію, незабаром відбудеться видача ключів, і можна буде розпочинати ремонт!

Відтепер, цю функціональну 3-кімнатну квартиру можна придбати в іпотеку від найбільш надійного українського банка “Приватбанк”. При купівлі в іпотеку терміном на 5 років, щомісячний платіж складатиме 27 000 грн. Але ви можете обрати будь-який інший термін від 1 до 20 років, і змінити суму щомісячного платежу відповідно до ваших можливостей. Наші спеціалісти допоможуть вам порахувати суму щомісячних платежів, розробити комфортний графік виплат, та підготувати необхідні документи для кредитування у банку.

Вигідна ціна та можливість купити в іпотеку це не єдина перевага дворівневих квартир в Синергія Сіті. На відміну від будинку чи таунхаусу, на закритій території Синергія Сіті є потужна інфраструктура. Це двір-парки з ексклюзивним ландшафтним дизайном, дитячі майданчики та зони воркауту. І, звичайно, повноцінна інфраструктура для життя, навчання та відпочинку,  що включає близько 500 побутових сервісів та крамниць, 6 садочків та школу-ліцей.

За порядком в будинку і на території доглядає власна сервісна служба. Отже, вам не доведеться турбуватися про вивіз сміття, дрібний ремонт чи інші побутові питання.

Ще один плюс Синергія Сіті це чудова локація поруч з лісом, в 3 хвилинах від міської набережної. Жоден інший комплекс в Ірпені не має такої ж близькості одразу до лісу та променаду вздовж води.

Пишіть в чат на сайті або замовте зворотний дзвінок, і наші спеціалісти надішлють вам варіанти квартир та детальні умови іпотеки.

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок