Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#Новини

Електричні мережі в ЖК Синергія Сіті: в комплексі змонтували трансформаторну підстанцію

 

На територію ЖК Синергія Сіті доставили трансформатори та корпус трансформаторної підстанції, що має блоково-комплектний тип.

 

Перевага такого типу підстанції — її високий ступінь готовності, з інстальованим обладнанням та внутрішнім оздобленням. ТП встановили в місці, де попередньо був залитий фундамент. Після цього фахівці розпочнуть монтаж трансформаторів, під'єднання кабелів та систем заземлення. 

Проєкт підстанції розроблено відповідно до чинних ДБН та технічних умов на електропостачання. Її потужностей цілком вистачить для забезпечення стабільної напруги в електромережах усього житлового комплексу. 

Після налаштування та тестування електрообладнання всередині трансформаторної підстанції, під'єднання всіх ланок мережі  — “Київобленерго” має прийняти ТП на баланс. А мешканці зможуть оформлювати прямі договори та сплачувати тариф для побутових споживачів.

Нагадаємо, в жовтні підрядні організації ДТЕК взялися до прокладання кабелів від нещодавно збудованого розподільчого пункту в Ірпені по вулиці Чехова до нової ТП в комплексі. Це означає, що виконується комплексна робота із забезпечення мешканців ЖК постійною електрикою.

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок