#Новини

Ігор Оверко, директор Будівельної групи Синергія, привітав відмінників Синергії

 

Вже три роки поспіль найкращі учні в житлових комплексах Синергії отримують грошові премії за високі досягнення у навчанні.

 

Цієї суботи директор Будівельної групи Синергія Ігор Іванович Оверко привітав переможців мотиваційної програми “Відмінник Синергії”. За умовами програми, школяри, які мають в табелі тільки відмінні оцінки, щосеместру отримують грошову винагороду від Синергії.

Пишаюсь, що в наших комплексах живуть такі перспективні діти, які прагнуть розвиватися, мають цікаві захоплення, в яких очі горять від пізнання нового!” — привітав школярів Ігор Оверко.

Кількість успішних учнів, що живуть в наших комплексах, більшає з року в рік.  Цього разу ми нагородили найбільшу кількість відмінників 12 дітей. А за три роки існування програми, премію від Синергії отримали близько 40 школярів.

“Приємно зустріти сьогодні школярів, що з нами в програмі вже три роки, і за цей час подорослішали, змужніли, стали сміливіші. Та не менш приємно — новачків, які щойно переїхали до наших житлових комплексів та мають такі досягнення в навчанні!” резюмував Ігор Іванович.

До зустрічі в наступному навчальному році! Віримо, що в ньому “відмінників Синергії” стане ще більше!

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок